nieruchomoscipodlaskie.pl

Funkcjonalny dom wolnostojący w Studziankach

Odkryj dom marzeń na Osiedlu Majowe – przestrzeń, wygoda i piękno w jednym miejscu!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego, położonego na urokliwym Osiedlu Majowe w Studziankach, niewielkiej, malowniczej miejscowości nieopodal Wasilkowa. Ta wyjątkowa nieruchomość została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu przestrzeni i wygody dla całej rodziny, a jej oryginalny styl i funkcjonalność wyróżniają się spośród innych domów w okolicy.


Dom jednorodzinny na Osiedlu Majowe

Dom jednorodzinny o powierzchni 145 m2 został usytuowany się w malowniczej okolicy na Osiedlu Majowe. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu wygody i komfortu dla całej rodziny. Zarówno na parterze, jak i na piętrze znajdują się przemyślane pomieszczenia, które gwarantują funkcjonalność i wygodę w codziennym życiu. Na parterze znajduje się wiatrołap, który pełni funkcję wejścia do domu. Następnie mamy magazyn, idealny do przechowywania różnych przedmiotów. Zaplanowany został także salon połączony z kuchnią, tworząc tym samym otwartą przestrzeń, która sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu. Dodatkowo, na parterze znajduje się garaż, kotłownia oraz łazienka, zapewniając wygodę i funkcjonalność. Na piętrze nieruchomości znajdują się 4 sypialnie, które zapewniają komfortowe miejsce do snu i relaksu dla każdego członka rodziny. Dodatkowym atutem jest garderoba, która jest praktycznym rozwiązaniem dla przechowywania ubrań. Na tej samej kondygnacji znajdują się również łazienka i pralnia. Jest to wygodne rozwiązanie, które zapewnia pełną funkcjonalność i wygodę dla użytkowników domu.

Nieruchomość dostosowana do Twoich potrzeb

Dom jednorodzinny na Osiedlu Majowe znajduje się na działce o imponującej powierzchni 737 m2. To idealne miejsce do spędzania czasu na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni i pięknych widoków. Warto zaznaczyć, że instalacja elektryczna i hydrauliczna może być rozmieszczona według preferencji przyszłego właściciela. Tynki i wylewki podłogowe są już wykonane w całym budynku, a na podjeździe znajduje się kostka brukowa. Dom jest również otoczony panelowym ogrodzeniem, a brama wjazdowa na posesję jest do własnej aranżacji. Dodatkowo, na działce doprowadzone zostały prąd, woda, kanalizacja gminna oraz światłowód Koba. Jednak to nie wszystko! Dom jest już częściowo adaptowany i wykończony, co oznacza, że nowy właściciel będzie mógł wprowadzić się bez zbędnych opóźnień. Istnieje również możliwość wykończenia domu pod klucz, dostosowanego do indywidualnych preferencji i
potrzeb.

Osiedle Majowe, na którym znajduje się ta wyjątkowa nieruchomość, jest idealnym miejscem dla osób poszukujących spokoju i wypoczynku. Jednocześnie oferuje nowoczesne rozwiązania technologiczne i wygodę życia w jednym z najpiękniejszych zakątków Podlasia. Mieszkańcy mogą cieszyć się przepięknymi widokami na malownicze okolice, które stanowią prawdziwą atrakcję dla miłośników przyrody. To niepowtarzalna okazja, aby stać się właścicielem tego pięknego domu. Zapraszamy serdecznie na prezentację, podczas której będzie można osobiście przekonać się o wszystkich zaletach tej nieruchomości. Na Osiedlu Majowe dostępnych jest jeszcze pięć innych domów, w tym trzy o powierzchni 131 m2 oraz dwa o powierzchni 145 m2. Nie zwlekaj, to idealna okazja, aby spełnić marzenie o własnym, nowoczesnym domu. Osiedle Majowe w Studziankach koło Wasilkowa jest gotowe na przyjęcie nowych mieszkańców, którzy docenią urok tego miejsca. Skorzystaj z możliwości zakupu domu jednorodzinnego na tym urokliwym osiedlu i ciesz się komfortem i spokojem wśród pięknej natury Podlasia. Więcej informacji na temat nieruchomości znajdą Państwo na stronie
internetowej agencji: https://bonusnieruchomosci.pl/.

Kamila Zacharczuk

O firmie:
Bonus Nieruchomości to ceniona agencja pośrednictwa nieruchomościami, aktywna na polskim rynku przez 25 lat. Z 10 profesjonalnymi biurami w strategicznych lokalizacjach, oferuje najwyższą jakość usług na terenie całego kraju. Zespół doświadczonych specjalistów, z pasją angażuje się w potrzeby klientów, dbając o ich zadowolenie. Dzięki profesjonalizmowi, rzetelności i ciągłemu doskonaleniu umiejętności, Bonus Nieruchomości zapewnia wsparcie na każdym etapie transakcji, tworząc trwałe relacje oparte na zaufaniu i wspólnym sukcesie.


Kontakt:
Białystok, ul. Jana Pawła II 52, 15-704
tel.: +48 533 641 622
e-mail: m.misarko@bonusnieruchomosci.pl