nieruchomoscipodlaskie.pl

Poznaj najnowszą inwestycję KSM Budownictwo idealną dla osób, które cenią sobie prywatność i spokój

Kompleks szeregówek przy ulicy Pułaskiego

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją deweloperską KSM Budownictwo, która łączy innowacyjne podejście, wysokiej jakości wykonanie i dbałość o najdrobniejsze detale. Ta unikalna inwestycja oferuje nie tylko wyjątkowe budynki mieszkalne, lecz także przestrzeń, gdzie natura i infrastruktura miejska ze sobą mogą harmonijnie współistnieć.

Szeregówki Pułaskiego III

Kompleks składający się z siedmiu budynków w zabudowie szeregowej został umiejscowiony w spokojnej i malowniczej okolicy na osiedlu Nowe Miasto, tworząc przestrzeń sprzyjającą wypoczynkowi. Powierzchnia każdego z sześciu mieszkań mieści się w przedziale od 117 do 127 mkw., gwarantując tym samym przestronność i swobodę użytkowania. W ramach oferty jest również budynek o powierzchni 105 mkw, który został przeznaczony na lokal dla firm. Obok znajdują się także miejsca postojowe, stworzone z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu. Położony przy ulicy Pułaskiego obiekt gwarantuje doskonałe połączenia komunikacyjne z sercem Białegostoku. Dojazd samochodem zajmie zaledwie kilka minut, podczas gdy liczne linie autobusowe dostępne w pobliżu bez problemu zawiozą nas do centrum miasta. Kompleks cieszy się bliskością różnorodnych udogodnień, które umilą codzienne życie mieszkańcom. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się poczta, liczne sklepy spożywcze, przytulne restauracje i kawiarnie, bank, place zabaw, siłownia na świeżym powietrzu oraz boiska do piłki nożnej i koszykówki. W niewielkiej odległości można również znaleźć szkołę podstawową, przedszkole samorządowe oraz Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej, co stanowi niezwykłe udogodnienie dla rodzin z dziećmi. Jednym z największych atutów inwestycji są otaczające ją malownicze tereny zielone, które sprzyjają wypoczynkowi na łonie natury oraz zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu. Wśród nich można znaleźć parki, rekreacyjne tereny oraz wyznaczone ścieżki rowerowe, zachęcające do spacerów, biegania lub przejażdżek rowerowych. Dzięki swojemu dogodnemu położeniu, kameralnej atmosferze oraz bliskości różnorodnych udogodnień, kompleks szeregówek przy ul. Pułaskiego stanowi doskonałe miejsce do zamieszkania dla osób poszukujących spokoju, wygody i pełnej palety usług na wyciągnięcie ręki.

Wysoki standard wykończenia

Niekwestionowanym atutem tej inwestycji jest najwyższej jakości architektura. Każdy z siedmiu budynków, które składają się na ten kompleks, został zaprojektowany z dbałością o najdrobniejsze detale i estetykę. Zastosowane materiały budowlane są trwałe i solidne, co przekłada się na długotrwałą wartość inwestycji. Zarówno elewacje budynków, jak i ich układ w przestrzeni są harmonijne i doskonale wpisują się w otoczenie. Kolejnym ważnym aspektem są komfortowe wnętrza. Każde z oferowanych mieszkań wyróżnia się przestronnością i funkcjonalnością, posiadając cztery pokoje, własny duży ogródek oraz garaż. Doskonale zaplanowana przestrzeń wspólna to kolejny atut szeregówek na ulicy Pułaskiego. Kompleks został zaprojektowany tak, aby stworzyć harmonijną i przyjazną atmosferę dla mieszkańców. Termin rozpoczęcia inwestycji to I kwartał 2023 roku. Szeregówki przy ul. Pułaskiego to nie tylko wyjątkowy standard wykończenia, funkcjonalne wnętrza oraz starannie zaprojektowana przestrzeń wspólna. To doskonały wybór dla osób poszukujących harmonii między spokojem, wygodą, a także dostępnością szerokiej gamy
udogodnień w pobliżu. Więcej szczegółów na temat samej inwestycji znajdą Państwo na stronie internetowej dewelopera www.ksmbudownictwo.pl.

Kamila Zacharczuk

O firmie:
KSM Budownictwo to renomowana firma budowlana, obecna na rynku od 2010 roku. Od lat dostarcza swoim klientom usługi budowlane najwyższej jakości oraz kompleksowe realizacje deweloperskie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży firma świadczy usługi na najwyższym poziomie i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. KSM Budownictwo specjalizuje się nie tylko w budowie domów jednorodzinnych czy bloków mieszkalnych, lecz również w wykonaniu stanów surowych, budynków przemysłowych, rolniczych oraz prac remontowo wykończeniowych.


Kontakt:
Białystok, ul. Harcerska 4C, 15-347
tel.: +48 503 593 544
tel.: +48 508 909 036
e-mail: biuro@ksmbudownictwo.pl