nieruchomoscipodlaskie.pl

Adres? Lipowa 41 – lepszego nie ma w całym mieście

Atrakcyjną nieruchomość cechują trzy parametry: lokalizacja, lokalizacja i lokalizacja. Nowa inwestycja firmy Rogowski Development powstanie w ścisłym centrum Białegostoku przy ulicy Lipowej, głównej i reprezentacyjnej ulicy Białegostoku i spełnia wszystkie wymienione kryteria.

Nowoczesny i prestiżowy kompleks mieszkalny powstaje w ścisłym centrum, w zacisznej, drugiej linii zabudowy od najsłynniejszej ulicy naszego miasta. Jak tam trafić? Idąc ulicą Lipową należy skręcić przy eklektycznym Pałacu Nowika z charakterystyczną rotundą na narożniku. W drugiej linii zabudowań mieści się stara, pożydowską szkołę Tarbut – doskonały przykład białostockiej szkoły murarskiej. To właśnie tam znajduje się prawie hektarowa działka, na której powstanie prestiżowy budynek.

– Oferujemy tu mieszkania i apartamenty wyjątkowe. Zaprojektowane z najwyższą dbałością o detale i wykonane z użyciem najlepszych materiałów. Obiekt posiadać będzie wewnętrzny dziedziniec dostępny wyłącznie dla mieszkańców. Rezydencja Lipowa 41 to z pewnością najbardziej prestiżowy adres w Białymstoku – mówi Andrzej Pańkowski z Rogowski Development.

Ulica Lipowa była od zawsze reprezentacyjną ulicą centrum Białegostoku. Nazwa ulicy pochodzi od rosnącego tu szpaleru lip w XVIII – XX wieku. Na przestrzeni wieków nazwa tej najelegantszej ulicy Białegostoku leżącej w centrum miasta przybierała różne nazwy: Choroska, Nowolipie, Lipowa, Józefa Piłsudskiego, Józefa Stalina, Adolfa Hitlera, ponownie Józefa Stalina aby ostatecznie po II wojnie światowej wrócić do swej pierwotnej nazwy.

– Wybierając oferowane przez na apartamenty ich przyszli mieszkańcy zyskają nieograniczony dostęp do wszystkich atutów miasta. To bezpośrednie sąsiedztwo zabytków wraz bogatym życiem kulturalnym Białegostoku, szkoły i wyższe uczelnie, galerie i sklepy handlowe – dodaje przedstawiciel dewelopera.

Lada monet ruszy budowa, a termin oddania lokali do użytku to IV kwartał 2019 roku. W budynku będzie około 140 i apartamentów przeznaczonych do zamieszkania i tyle samo mieszkań, które zostały zaprojektowane z myślą o krótkim wynajmie.

– Wynajmowanie na krótki okres w ostatnim czasie cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Nasze miasto pięknie się rozwija i o każdej porze roku mamy tu rzesze turystów – mówi Andrzej Pańkowski.

Oprócz doskonałej lokalizacji deweloper oferuje również program Projekt Aranżacji Mieszkania Gratis”. W biurze sprzedaży na przyszłych klientów czeka architekt wnętrz, który na podstawie planu mieszkania określi preferencje mieszkańców, ich upodobania i gust. Zaproponuje rozwiązania, które usprawnią życie w nowym domu.  Zaprojektuje wnętrze, które zadowoli wszystkich mieszkańców. Ta usługa jest skierowana do Klientów Rogowski Development i jest całkowicie bezpłatna.

Klienci, którzy wybiorą Apartamenty przy ulicy Lipowej mogą liczyć na mieszkanie, do którego będą mogli się od razu wprowadzić – to oferta „POD KLUCZ”.

I tak otrzymają łazienki z wyłożoną już glazurą, terakotą, armaturą i ceramiką, pomalowane ściany. Drzwi wewnętrzne, pas roboczy glazury w kuchni i projekt aranżacji wnętrz wraz z nadzorem autorskim prac wykończeniowych.

Choć lokalizacja w centrum gwarantuje dostęp do wszelkich usług handlowych to projektanci zadbali również o to, by mieszkańcy apartamentów przy ulicy Lipowej mieli wszystko w zasięgu ręki. Zgodnie z projektem na parterze będzie znajdował się pasaż wyposażony w sklepy, lokale usługowe, bary i aptekę.

Szczegółowe informacje w Biurze Sprzedaży, które mieści się przy ulicy ul. Legionowej 28 lok. 202 w Białymstoku; tel.: (85) 749 99 09, e-mail: mieszkania@rogowskidevelopment.pl

Biuro sprzedaży jest czynne w godzinach: pon.-pt: 08.00 – 17.00; sob.: 09.00-13.30

Rogowski Development to zespół profesjonalistów i pasjonatów branży. Firma funkcjonuje na rynku od dwudziestu lat i nieustannie pozyskuje kolejne atrakcyjne tereny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *