nieruchomoscipodlaskie.pl

Noworoczna oferta w Porosłach

Osiedle NA STOKU – kolejna inwestycja firmy Edwarda Krasowskiego.

Nie jesteś zwolennikiem miejskiego zgiełku, możesz wybrać atrakcyjną cenowo propozycję czyli segment jednorodzinny lub mieszkanie przy granicy miasta, ale z dobrym dojazdem do centrum. Wybierz noworoczną ofertę firmy Edwarda Krasowskiego z 5 %rabatem. Czasu jest niewiele. Promocja obowiązuje do końca stycznia. Inwestycja znajduje się w miejscowość Porosły, która położona jest na granicy wielkomiejskiego Białegostoku i niewielkiej, ale klimatycznej Choroszczy.

W pierwszym zrealizowanym etapie wybudowanych zostało 6 domów (w tym dwa jednorodzinne segmenty z podpiwniczeniem). Kolejne realizowane 2 szeregi w skład których wchodzi 13 domów (w tym jeden podpiwniczony segment jednorodzinny) z terminem zakończenia w III kwartale 2021 r. Realizacja pozostałych 23 budynków rozpoczęta zostanie w I kwartale 2021 roku.

Inwestycje Edward Krasowski to firma deweloperska, która na białostockim rynku istnieje już przeszło dziesięć lat i ma na swoim koncie wiele pomyślnie zrealizowanych inwestycji.

Czas na POROSŁY

Któż nie chciałby mieszkać w zacisznym, urokliwym miejscu, w bezpośrednim sąsiedztwie łąk, a dodatkowo na wyciągnięcie ręki mieć sklepy, zaś w niewielkiej odległości infrastrukturę komunikacyjną zapewniającą sprawny dojazd do miasta i rozbudowanej tam infrastruktury społecznej. Wiele osób odpowie, że to nie możliwe, a jednak…

Oferta firmy Edwarda Krasowskiego spełnia te wszystkie oczekiwania. Osiedle „Na Stoku” powstaje w miejscowości POROSŁY (gmina Choroszcz) na skrzyżowaniu ulic Wierzbowej i Krętej. Jego przyszli mieszkańcy będą mieli zapewniony dojazd do posesji, a dodatkowym atutem będzie komunikacja miejska i modernizowany aktualnie węzeł komunikacyjny „Porosły”, który zapewni od 2021 roku bezkolizyjną komunikację w kierunku centrum Białegostoku oraz Warszawy. Niewątpliwym atutem tego miejsca jest fakt, że developer w planach uwzględnił miejsca parkingowe i zadbał o przestrzeń rekreacyjną w obrębie osiedla, a także miejsca parkingowe dla rowerów.

– To nowoczesna inwestycja, którą tworzymy z myślą o rodzinach ceniących sobie komfort mieszkania w bliskim otoczeniu przyrody, jednocześnie nie rezygnujących z szybkiego dojazdu do centrum miasta – mówi Edward Krasowski

Wybór Osiedla w Porosłach na pewno ucieszy miłośników pieszych, leśnych wędrówek, bo tereny leśne są tutaj na wyciągnięcie ręki. W niedalekiej odległości są również ścieżki rowerowe, czy tak popularny wśród mieszkańców Białegostoku i okolic Park Linowy „Jeroniki”. Również Choroszcz jest miasteczkiem położonym w dolinie malowniczej Narwi i ma dość sporo do zaoferowania.

Na nowym osiedlu w Porosłach klienci mają do wyboru kilka ofert. Pierwszą z nich są mieszkania w piętrowych 2-lokalowych budynkach jednorodzinnych. Tu do wyboru są dwie opcje:

– parter z ogródkiem,

– piętro z balkonem oraz dużą antresolą na poddaszu .

Dodatkowo w cenie mieszkań są również miejsca parkingowe.

Natomiast Ci, którzy od dawna marzą o domku z ogrodem, ale wyposażonego również w dużą przestrzeń pomocniczą położoną w piwnicy i na poddaszu również powinni zainteresować się ofertą w Porosłach.

Obok budynków z mieszkaniami powstały tam również domy w zabudowie szeregowej z ogródkami, dużymi poddaszami i miejscami postojowymi przed domem na podjeździe oraz w zlokalizowanym w piwnicy obszernym garażu i dużym pomieszczeniu gospodarczym.Jest to atrakcyjna alternatywa dla mieszkań w przeładowanych blokach czy apartamentowcach z drogim czynszem.

Osoby zainteresowane propozycją chcące uzyskać informacje o inwestycji mogą swój akces zgłosić drogą elektroniczną na adres : biuro@inwestycjeekrasowski.pl

Mieszkania jakie będą dostępne w tej ofercie to:

1) mieszkania w szeregówkach:

– mieszkanie 2, 3, 4 – pokojowe; od 42 mkw do 92 mkw

– ogródek lub balkon z poddaszem

– miejsce postojowe w cenie mieszkania

2) domy w zabudowie szeregowej:

– powierzchnie domów od 118 mkw do 182 mkw

– ogródek i duże poddasze

– garaż w piwnicy oraz możliwość parkowania na podjeździe.

O Firmie

Firma powstała w wyniku wpisu do ewidencji działalności gospodarczej pod nazwą „Edward Krasowski” w 2011, aktualnie po zmianie wpisu działa pod nazwą „Inwestycje Edward Krasowski”. Właścicielem jest Pan Edward Krasowski – posiada wykształcenie budowlane oraz doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej w branży developerskiej, realizując z powodzeniem kilka projektów z zakresu budownictwa mieszkaniowego.

Siedziba firmy: ul. Mazowiecka 48 lok. U2. Białystok

strona internetowa : http://www.inwestycjeekrasowski.pl