nieruchomoscipodlaskie.pl

Kreowanie Twojej wymarzonej kuchni razem z projektantką wnętrz.

Smaki designu – jak stworzyć kuchnię marzeń?

Specjaliści w swoim fachu to przede wszystkim ludzie, którzy chcą nieść pomoc innym. Kiedy mamy problemy zdrowotne, udajemy się do lekarza w celu diagnozy i leczenia. W razie potrzeby konsultacji z doradcą finansowym, udajemy się do niego po poradę, powierzając mu losy naszego dorobku. Nie rozumiejąc różnorakich kwestii prawnych czy nie posiadając wystarczającej wiedzy, by napisać pismo sądowe, idziemy do radcy prawnego, i tak dalej… Moja praca – projektantki wnętrz – nie różni się bardzo od tych zawodów. Codziennie wybieram dobro klienta i jego zadowolenie, aranżując jego wymarzone wnętrze oraz dopinając wszystko na ostatni guzik. Zatrudnienie mnie czy moich kolegów bądź koleżanek po fachu, to decyzja, dzięki której zdejmiecie ze swoich barków ciężar i zrealizujecie swoje najskrytsze marzenia o idealnie zorganizowanej przestrzeni.

Relacyjna współpraca z profesjonalistką

Kontakt z klientem, wysłuchiwanie jego potrzeb i dążenie do urzeczywistnienia jego idei – to główne elementy mojej pracy. Naturalnie, najważniejsze jest dla mnie Wasze zadowolenie, dlatego do każdego projektu podchodzę całkowicie indywidualnie. Gdybym realizowała schematyczne, powtarzalne projekty – nigdy nie byłabym w stanie odzwierciedlić prawdziwych potrzeb moich klientów. Dzięki Wam i Waszym pomysłom, stale się rozwijam i staje przed wyzwaniami, które tylko bardziej napędzają mnie do działania.

Uwielbiam w moim zawodzie to, że mogę otoczyć każdego klienta wsparciem i poczuciem zaopiekowania, dzięki którym nie musicie stresować się niepotrzebnymi detalami – jestem od tego, by pomóc. Na swojej stronie mam dostępne pakiety dostosowane do Waszych potrzeb, w których skład wchodzi między innymi wizyta w sklepie branżowym, podczas której mogę doradzić, na jakie materiały i wykonanie warto postawić, a czego unikać. Moja wiedza i doświadczenie pomagają klientom podjąć decyzje, które normalnie przytłaczają osoby wykańczające swoje wnętrza. 

Kierując się w swojej pracy interesem klienta, dążę do spełnienia jego potrzeb. Nie narzucam swojej wizji, a projekt dostosowuje zgodnie z Waszymi uwagami do momentu, w którym jesteście pewni, że tak właśnie wyobrażaliście sobie swoją wymarzoną kuchnię (albo, że jest nawet lepiej 🙂 ). Dzięki temu spełniam się zawodowo, ponieważ wnętrza zaprojektowane przeze mnie są nie tylko estetyczne i funkcjonalne, ale także spotykają się z Waszymi zróżnicowanymi potrzebami. Rzesza zadowolonych klientów, którym mogłam pomóc w realizacji ich wymarzonych przestrzeni, jest dla mnie najszczerszym dowodem na to, że dobrze wykonuję swoją robotę – i jestem z tego dumna.

Jak aranżacja przestrzeni może rozpalić pasję do gotowania?

Kuchnia to niejednokrotnie najważniejsze miejsce w naszym mieszkaniu. Spędzamy tam często g o d z i n y, przygotowując posiłki, jedząc, sprzątając czy pijąc aromatyczną kawę w gronie najbliższych. Z tego względu, intensywne użytkowanie kuchni podkreśla konieczność inwestycji w wysokiej jakości wyposażenie, zdolne wytrzymać lata eksploatacji, co staje się coraz bardziej istotnym aspektem w projektowaniu tego wnętrza.

Aranżacja wnętrza kuchni musi skupiać się przede wszystkim na jej funkcjonalności. To pomieszczenie wyróżnia właśnie sposób opracowywania strategii, który najczęściej opiera się na rozmieszczeniu trójkąta roboczego między zlewem, lodówką, a kuchenką w celu zwiększenia przepływu i efektywności pracy. Nieraz okazuje się, że rozmieszczenie gniazdek w pomieszczeniu nie pozwala na przemieszczenie któregoś ze sprzętów albo meble nie mieszczą się na ograniczonym metrażu. To dylematy, z którymi jako projektantka wnętrz spotykam się na co dzień. Znajdowanie rozwiązań, które spełniają oczekiwania klienta i szanują założony zakres prac remontowych to moje priorytety podczas tworzenia projektu.

Właściwe oświetlenie jest największym sprzymierzeńcem udanej realizacji kuchni – odpowiednio dobrane i umieszczone w strategicznych miejscach, może nie tylko nadać pomieszczeniu głębi i elegancji, ale także zapewnić doskonałą widoczność, dzięki której zyskacie większe bezpieczeństwo podczas gotowania, a nie przepis na rozciętego palca. Dodanie odpowiednich akcentów oświetleniowych, zwracających uwagę na elementy ozdobne (i praktyczne) jak na przykład kolekcja oliw z oliwek czy książek kucharskich, podkreśli ciepły, domowy klimat kuchni, a także zapewni lepszą orientację pośród półek.

W małych pomieszczeniach najczęściej najlepszymi rozwiązaniami są szafki do sufitu, w których możemy przechowywać rzadko używane sprzęty i narzędzia, na które nie mamy miejsca, a także wysuwane półki, które rozkładają się po otworzeniu. Dzięki takim rozwiązaniom, możemy bezproblemowo zagospodarować przestrzeń o mniejszym metrażu i cieszyć się wygodą w sercu naszego domu.

Urządzona estetycznie kuchnia, w której masz łatwy dostęp do najpotrzebniejszych przyrządów, gdzie organizery pomagają utrzymać porządek, a sprzęty nie zawodzą, to przepis na rozpalenie w sobie pasji do gotowania. Przyrządzanie posiłków przestanie być przykrym obowiązkiem, jeśli będziesz spędzać czas w atrakcyjnej wizualnie i funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni, stworzonej z myślą o Twoim komforcie użytkowania.

Najważniejsze jest to, aby kuchnia odzwierciedlała Twój unikalny styl i potrzeby. Dlatego tworząc projekt, kieruję się wskazówkami od Ciebie i dopracowuje wszystko, żeby spełnić Twoje oczekiwania. Zostałam projektantką wnętrz w celu tworzenia przestrzeni marzeń moich klientów i niezmiennie idę tą ścieżką, na której spotykam wspaniałych ludzi, którzy pragną wnętrz zgodnych z ich osobowością.

W sieci możliwości

Współpraca ze mną przy realizacji Twoich wnętrz to nie tylko zapewnienie najwyższej jakości wizualizacji 3D, skupienie się na dopasowaniu projektu do Twoich potrzeb i nieocenione wsparcie w wyborze odpowiednich materiałów.  W ramach mojej działalności zawodowej często współpracuję z zaufanymi podwykonawcami, których kompetencje zostały przeze mnie wielokrotnie zweryfikowane. Dzięki budowanej na wzajemnym szacunku i długotrwałej współpracy, moi partnerzy niejednokrotnie przyczyniali się do przyspieszenia realizacji projektów dla moich klientów.

Pracując ze mną, otrzymasz dostęp do szerokiego grona specjalistów – elektryków, budowlańców, stolarzy oraz wielu innych. Nie musisz obawiać się, że wybrana firma nie sprosta Twoim oczekiwaniom, nie dotrzyma terminów lub nie zrealizuje zamierzeń dotyczących Twojego wnętrza. W przypadku wątpliwości co do wyboru wykonawcy, obaw przed potencjalnymi problemami z ekipą budowlaną, czy po prostu preferencji współpracy z kimś, kto ma doświadczenie w realizacji moich projektów – masz pewność, że zarekomenduje dla Ciebie wyłącznie sprawdzone osoby.

Nawet jeżeli nie zdecydujesz się na pomoc sprawdzonych przeze mnie specjalistów – w porządku! Samo skorzystanie z moich usług przyspieszy proces tworzenia Twojej wymarzonej kuchni. Kiedy przychodzisz do ekipy budowlanej lub remontowej z gotowym projektem, a nie ogólnymi założeniami, istnieje mniejsza szansa na to, że czasie realizacji Twojego projektu wystąpią jakieś większe problemy.

Nie zwlekaj z urzeczywistnieniem swoich aspiracji o posiadaniu doskonale zaprojektowanej kuchni, która z harmonią odpowiada Twoim unikalnym preferencjom i wymaganiom. Czasem jedyne, czego trzeba do spełnienia marzeń, to jeden telefon…