nieruchomoscipodlaskie.pl

Nowoczesne lokale usługowe w sercu Zambrowa, czyli o najnowszej inwestycji mieszkaniowej Przedsiębiorstwa Szeliga


Poznaj elegancką i funkcjonalną przestrzeń dla Twojego biznesu.

Szukasz idealnej przestrzeni, która łączy w sobie nowoczesność, komfort użytkowania i doskonałą lokalizację? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą Przedsiębiorstwa Budowlanego Szeliga. Nowoczesna inwestycja w samym sercu Zambrowa, to nie tylko mieszkania i lokale usługowe – to przede wszystkim przestrzeń, gdzie każdy detal został zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. To wyjątkowe miejsce do zamieszkania jak i rozwoju biznesu, łączące wygodę z miejskim stylem życia na najwyższym poziomie.

Nowoczesne mieszkania Na Raginisa

Elegancki i funkcjonalny budynek mieszkalno-usługowy został usytuowany w samym centrum miasta, przy ul. Raginisa w Zambrowie. Cała inwestycja została stworzona z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców. Każde mieszkanie to gwarancja najwyższej jakości rozwiązań architektonicznych i dbałości o najmniejsze detale – od eleganckich wykończeń, przez ciche i szybkie windy, aż po systemy wentylacyjne, które dbają o świeże powietrze w każdej przestrzeni. Dodatkowym atutem mieszkań są komfortowe i funkcjonalne pomieszczenia o wysokości 2,52 m, a na wyższych kondygnacjach (IV piętro), nawet 2,8 m. Dzięki temu mieszkańcy zyskują poczucie przestronności i otwartości, które są niezwykle istotne zwłaszcza w centrum miasta, gdzie każdy dodatkowy centymetr przestrzeni jest na wagę złota. Mimo iż budynek znajduje się w samym centrum, to zaprojektowany został tak, aby każdy mógł znaleźć odrobinę spokoju i wytchnienia. Wybrane mieszkania na parterze posiadają dostęp do prywatnych i przestronnych ogródków, które stanowią idealne miejsce na wypoczynek na świeżym powietrzu. Inwestycja Na Raginisa oferuje również miejsca postojowe w podziemiach budynku dla 105 samochodów oraz doskonale zagospodarowaną przestrzeń wspólną. Co ważne, miejsca postojowe mogą być nabywane również przez osoby, które nie decydują się na zakup mieszkań w budynku.

Niewątpliwą zaletą inwestycji jest również dbałość o bezpieczeństwo mieszkańców – cały kompleks jest monitorowany 24 godziny na dobę, zapewniając spokój i ochronę. Każde mieszkanie wyposażone jest również w nowoczesny wideodomofon, który umożliwia identyfikację gości przed wpuszczeniem ich do budynku. Te dodatkowe środki bezpieczeństwa sprawiają, że mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie w swoich domach.

Przestronne lokale użytkowe przy ul. Raginisa 

Lokale usługowe znajdujące się w nowoczesnym i eleganckim budynku mieszkalno-usługowym to idealny wybór dla każdego przedsiębiorcy. W ofercie znajdują się trzy lokale o różnorodnych metrażach – 65,23 m², 82,75 m² oraz 93,79 m². Każdy z lokali został zaprojektowany z myślą o elastycznym dopasowaniu do różnorodnych koncepcji biznesowych, od butików po kawiarnie, gabinety lekarskie czy nowoczesne biura. Lokale usytuowane są na parterze budynku, zapewniając łatwy i komfortowy dostęp dla klientów.

Dodatkowo, lokale wyróżniają się nowoczesnym designem i mogą być dowolnie aranżowane, co pozwala przedsiębiorcom stworzyć unikalne wnętrza odzwierciedlające ich markę i model działania. Dzięki temu przedsiębiorstwa będą mogły przyciągnąć klientów, którzy cenią sobie nie tylko wysoką jakość usług, ale i estetykę miejsca.

Atrakcyjna lokalizacja w centrum Zambrowa

Lokale usługowe przy ul. Raginisa są zlokalizowane w samym sercu miasta, gwarantując łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej, jak komunikacja, szkoły czy przedszkola, a także przestrzeni publicznych. Taka lokalizacja zapewnia komfort oraz doskonałą widoczność i dostępność dla potencjalnych klientów. Przemyślane zagospodarowanie przestrzeni wokół budynków, z zastosowaniem elementów małej architektury oraz przyległe zielone tereny, stanowią idealną przestrzeń do relaksu w przerwach od pracy oraz spotkań biznesowych na świeżym powietrzu.

Cena netto lokalu o powierzchni 65,23 m² wynosi 567 153 zł, lokalu o powierzchni 82,75 m² wynosi 678 550 zł, natomiast największego lokalu o powierzchni 93,79 m² – 769 078 zł. Więcej informacji na temat tej wyjątkowej oferty można znaleźć na stronie https://www.pbszeliga.pl/.

O firmie:

Przedsiębiorstwo Budowlane „Szeliga” Sp. z o.o. to renomowana firma budowlana, obecna na rynku od 1995 roku. Uznawane jest za jednego z pionierów w branży budowlanej, z silną obecnością w Białymstoku, Zambrowie, Łomży, Grajewie, Suwałkach oraz Bielsku Podlaskim. Firma ta zasłynęła z realizacji wysokiej jakości obiektów mieszkalnych i komercyjnych, zdobywając uznanie dzięki swojemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu w stosowanie innowacyjnych rozwiązań budowlanych. Charakterystyczną cechą działalności Przedsiębiorstwa Budowlanego „Szeliga” jest ich zaangażowanie w ciągłe śledzenie i wdrażanie nowości rynkowych. Przez lata firma zbudowała reputację opartą na wykorzystywaniu najlepszych dostępnych materiałów i systemów, co gwarantuje solidność i trwałość każdego zrealizowanego przez nich projektu.

Kontakt:

Białystok, ul. Transportowa 3/63, 15-399

tel.: 85 741 22 91

tel.: 664 055 772

e-mail: biuro@pbszeliga.pl, sprzedaz@pbszeliga.pl 

strona internetowa: https://www.pbszeliga.pl/