nieruchomoscipodlaskie.pl

Apartamenty Apart Hotel, czyli najnowsza inwestycja w otoczeniu Puszczy Knyszyńskiej.

Twoja oaza spokoju nad rzeką Supraśl

Supraśl to malownicza miejscowość położona nad rzeką Supraśl, otoczona Puszczą Knyszyńską, która od dawna przyciąga turystów swoimi walorami ekologicznymi, brakiem ośrodków przemysłowych i mikroklimatem. Jednak teraz, dzięki inwestycji dewelopera Yuniversal Podlaski, Supraśl staje się również atrakcyjnym miejscem dla inwestorów poszukujących dochodowych możliwości inwestycyjnych w nieruchomościach.

Apart Hotel

Apart Hotel to apartamenty inwestycyjne, pozwalające na zakup nieruchomości na własne potrzeby lub generowanie dochodu poprzez wynajem. To niezwykłe miejsce łączy w sobie uroki przyrodnicze Supraśla z nowoczesnym podejściem do inwestowania w nieruchomości. Inwestycja to kompleks mieszkań, który liczy łącznie 49 apartamentów o różnych metrażach, od 31 m2 do 109 m2. Ponadto, w obiekcie znajduje się 11 lokali usługowych o powierzchni od 33 m2 do 152 m2. Deweloper Yuniversal Podlaski przystosował nieruchomość do użytku przez osoby niepełnosprawne, zapewniając swobodny dostęp i windy na każdym poziomie budynku.

Zaprojektowana nieruchomość nawiązuje do charakterystycznej zabudowy Supraśla, zachowując tradycyjny dwuspadowy dach, typowy dla tego regionu. Składa się z trzech części, połączonych ze sobą łącznikami z płaskim przykryciem. To architektoniczne rozwiązanie harmonijnie wpisuje się w krajobraz Supraśla i zachowuje jego unikalny charakter.

Miasto Supraśl to wyjątkowe miejsce w otoczeniu natury, które przyciąga turystów przez cały rok. Dlatego inwestycja Apart Supraśl ma ogromny potencjał na generowanie dochodów z wynajmu krótkoterminowego. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji i wysokiej jakości apartamentom inwestorzy będą mogli cieszyć się stabilnymi dochodami z nieruchomości.

Magia Supraśla

Supraśl, z uwagi na swoje unikalne atuty, nie tylko staje się atrakcyjnym miejscem do inwestowania, ale także do życia. Miasto to może poszczycić się niezwykle korzystnymi warunkami ekologicznymi, czystym powietrzem oraz brakiem przemysłowych zakładów, co przyczyniło się do przyznania mu statusu uzdrowiska w 1999 roku. Dodatkowo korzystny mikroklimat sprawia, że Supraśl przyciąga nie tylko turystów, ale również tych, którzy szukają doskonałego miejsca do życia lub inwestycji.

Supraśl słynie nie tylko z walorów ekologicznych, ale także ze swojego bogatego dziedzictwa kulturalnego. Miasto to jest znane z licznych zabytków, w tym klasztoru prawosławnego oraz pięknej cerkwi, przyciągając tym samym miłośników historii i sztuki.

Dla miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku, Supraśl oferuje malownicze trasy rowerowe oraz szlaki turystyczne prowadzące przez urokliwe tereny Puszczy Knyszyńskiej. To doskonałe miejsce dla osób ceniących kontakt z naturą i aktywny tryb życia.

Jeśli szukasz unikalnej nieruchomości w urokliwym otoczeniu Supraśla, to Apart Hotel jest miejscem idealnym dla Ciebie. Nie przegap tej wyjątkowej oferty inwestycyjnej. Więcej informacji na temat nieruchomości można znaleźć na stronie https://www.yuniversalpodlaski.pl/.

O firmie:

Yuniversal Podlaski to renomowana firma deweloperska z niemal 22-letnim doświadczeniem pod własną marką i ponad 32-letnią historią w branży deweloperskiej w Polsce. Pod przewodnictwem prezesa Antoniego Piekuta, firma zdobyła liczne wyróżnienia, m.in. Diamenty Forbesa i Gazela Biznesu, a także prestiżowe tytuły jak Luksusowa Marka czy Biznesowe Odkrycie Roku.

Oferta Yuniversal Podlaski obejmuje różnorodne mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach, w tym w Białymstoku, Warszawie, Łodzi, Rydzewie, Suwałkach i Supraślu. Firma, rozumiejąc wagę wyboru nieruchomości, stawia na wysoką jakość i wsparcie klientów.

Zespół Yuniversal Podlaski skupia się na spełnianiu potrzeb klientów, a ich pozytywne opinie świadczą o zaufaniu. Firma oferuje różnorodność, obejmując nowoczesne projekty i te o bardziej klasycznym charakterze.

Kontakt:

Białystok, ul. Piękna 3, 15-282

tel.: 85 747 30 30

e-mail: bialystok@yp.com.pl 

strona internetowa: https://www.yuniversalpodlaski.pl/