nieruchomoscipodlaskie.pl

Birkbud i lokale usługowo-handlowe na wynajem w centrum miasta – to idealne miejsce na rozwój firmy

Birkbud to firma budowlana, która może pochwalić się ogromnym doświadczeniem – jest w branży już od trzydziestu pięciu lat, dzięki czemu oferowane przez nią projekty są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Wpływa to również na jakość budynków – czas istnienia marki pozwolił na przetestowanie wielu produktów dostępnych na rynku, dzięki czemu obecnie korzysta ona z najtrwalszych materiałów, cechujących się bardzo wysoką jakością.

Projekty, jakie powstają we współpracy z doświadczonymi architektami, są przede wszystkim bezpieczne – mają na to wpływ najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które są używane przy budowie. Jednym z celów przedsiębiorstwa jest prowadzenie ekologicznych systemów, wywierających pozytywny wpływ nie tylko na środowisko, ale również samopoczucie mieszkańców.

Przedsiębiorstwo Birkbud zostało wykonawcą jednej z najnowszych inwestycji firmy Śródmieście. Jest nią Kamienica Ogrodowa, która idealnie wkomponowuje się w panoramę tamtejszej części miasta, do której należą nieruchomości na rogu ulic Sienkiewicza i Ogrodowej. Czteropiętrowy budynek wielorodzinny liczy dwadzieścia jeden jasnych mieszkań zlokalizowanych na piętrze drugim, trzecim i czwartym. Klienci mają do wyboru różne metraże – mniejsze wynoszą 33 m3, 44 m2 lub 53 m2, natomiast większe – 67 m2 oraz 81 m2. Na ostatnim piętrze usytuowany jest apartament mający aż 119 m2. Budynek posiada jedną klatkę schodową oraz windę, dzięki której mieszkańcy z łatwością wniosą na wyższe piętra ciężkie zakupy, a zniesienie roweru lub dziecięcego wózka nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Parter i pierwsze piętro zaprojektowano w taki sposób, aby znajdujące się tam pomieszczenia można było zagospodarować jako lokale usługowo-handlowe. Są one gotowe do aranżacji – jest to dodatkowym udogodnieniem, ponieważ dzięki temu nabywca będzie mógł zrealizować swoją własną wizję wnętrza, urządzając przestrzeń w dowolny sposób, tworząc niepowtarzalny klimat, oddający charakter oferowanych przez niego usług.

Aktualnie na sprzedaż są dostępne lokale usługowo-handlowo. Jest to bardzo atrakcyjna oferta, nie tylko ze względu na wyjątkowo korzystną cenę i umiejscowienie pomieszczeń w budynku mieszkalnym, ale również fakt, że inwestycja jest zlokalizowana w centrum miasta. Możliwość wykorzystania lokali jest zależna wyłącznie od wyobraźni i zapotrzebowania potencjalnych klientów. Dobrym pomysłem na biznes, który ma znaleźć się w lokalach na parterze, będzie otwarcie cukierni, piekarni, księgarni, fryzjera damskiego, barbera lub sklepu spożywczego. Każda z podanych propozycji jest interesująca, natomiast ostatnia z wymienionych usług ma szansę na ogromne powodzenia szczególnie w lokalu numer 2, wyróżniającym się wyjątkowo dużym metrażem, dochodzącym do 90 m2, co daje ogromne pole do zaoferowania licznego asortymentu czy nawet otworzenia franczyzy znanej i dobrze prosperującej marki. Pomieszczenia na pierwszym piętrze zostały przystosowane do zagospodarowania ich pod wszelkiego rodzaju gabinety – lekarskie, psychologiczne, a także pod kancelarie prawne.

Kamienica Ogrodowa jest inwestycją ponadczasową – zaprojektowano ją bazując na klasycznych barwach – czerni i bieli. Kształt bryły nadaje nowoczesnego charakteru, który w połączeniu z przestronnymi balkonami i francuskimi oknami, sięgającymi od podłogi aż po sufit, daje efekt jednej z najbardziej estetycznych budowli w okolicy.

Klaudia Barcińska

O FIRMIE

Firma „BIRKBUD” to firma z wieloletnią tradycją budowlaną. Została założona w 1987 r. przez mgr inż. Andrzeja Biruka. Siedziba firmy mieści się w centrum Białegostoku przy ul. Św. Mikołaja 1.  PB-U “BIRKBUD” sp.j. opiera swoją działalność głównie na wykonywaniu robót ogólnobudowlanych związanych ze wznoszeniem budynków. 

KONTAKT:

Ul. Warszawska 42A
15-077 Białystok
parter

Telefon: (85) 732 98 21

Email: mieszkania2@birkbud.pl