nieruchomoscipodlaskie.pl

Najnowsza inwestycja firmy TIS-BUD

Poznaj okolicę Cisowych Wzgórz

Najnowsza inwestycja firmy TIS-BUD to nie tylko piękne i przestronne budynki, ale również piękna, zielona okolica, której widok daje nam poczucie odpoczynku i odprężenia. Przepiękne wykonanie to nie jedyne zalety danego osiedla. Zachęcamy do przeczytania artykułu i poznania osiedla Cisowe Wzgórza. 

Propozycje budynków

Do oferty sprzedażowej należą 2 mieszkania w zabudowie bliźniaczej i jeszcze trzy w szeregowej położonych w miejscowości Wasilków, nieopodal miasta Białystok. Do każdego budynku przynależy przestronny ogród z patio, na którym swobodnie możemy wypoczywać w ciągu dnia jak również w ciepłe wieczory. Każdy z budynków posiada indywidualny podjazd oraz garaż, w którym możemy schować nasze auto. Domy jednorodzinne sprzedawane są w stanie deweloperskim. Każdy z budynków posiada strych, który jest przeznaczony do dowolnej aranżacji oraz zagospodarowania przyszłego właściciela nieruchomości. Budynki są różnorodnej wielkości od 116, 129 do 138 w przypadku bliźniaka , lecz nie zmienia się ich funkcjonalność. Każdy z budynków posiada niezbędne pomieszczenia do własnej aranżacji. Do każdego z domów są doprowadzone media takie jak prąd, kanalizacja (własny zbiornik) i woda (własna studnia głębinowa). Domy są ogrzewane za pomocą pompy ciepła, która znakomicie sprawdza się w budownictwie energooszczędnym, co znacznie zminimalizuje koszty oszczędzania naszej nieruchomości. Domy wyposażone są również w ogrzewanie podłogowe oraz kominek ( opcjonalnie, przygotowany komin ), który zapewni odpowiednie ciepło jak również doda przytulności do wnętrza każdego domu.  Do pokrycia dachu została wykorzystana dachówka Braas, która idealnie pasuje do otoczenia oraz wykończenia ścian budynku. Elewacja jest klasyczna z elementami nowoczesności, kolory są neutralne, co sprawia, że trafi w gust każdego kupującego. Teren całego osiedla jest ogrodzony, dzięki czemu możemy czuć się spokojnie, gdy nasze pociechy bawią się na zewnątrz. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, zachęcamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej firmy TIS-BUD. 

Przyjazna okolica

Okolica, w której zostało wybudowane osiedle to miejsce dla osób, które szukają spokoju, odpoczynku jak również odprężenia. Zielone tereny lasów i łąk dostarczają nam rewelacyjnego powietrza i pomagają ukoić nasz wzrok. To idealne miejsce dla osób lubiących aktywność na świeżym powietrzu. Jest wiele ścieżek do biegania, a natura leśna pozwala przy okazji znaleźć dary, które możemy wykorzystać w kuchni. Otaczająca aura sprawi, że wieczorne spacery z rodziną staną się codziennością. Odpoczynek od zgiełku miasta zaowocuje lepszym samopoczuciem nie tylko pod względem fizycznym jak również psychicznym. W Wasilkowie znajdziemy również dostęp do rzeki Supraśl z plażą, która jest idealną alternatywą na ochłodzenie w upalne, letnie dni. Zapewnij sobie i swojej rodzinie idealne otoczenie, które sprawi, że znajdziecie swoje miejsce na ziemi. Ciesz się świeżym powietrzem, śpiewem ptaków i poranną rosą na osiedlu Cisowe Wzgórza. 

Firma TIS-BUD

Pytanie, które nasuwa się tuż po przeczytaniu opisu inwestycji to między innymi, kto jest realizatorem tego pięknego osiedla? Kim jest firma, która stworzyła piękne zielone osiedle? Otóż firma TIS-Grup początkowo zajmowała się handlem międzynarodowym w zakresie hydrauliki i ogrzewnictwa. Kolejnych ich etapem rozwoju była produkcja kotłów grzewczych, co zyskało ogromne zainteresowanie, a firma zyskała setki nowych pracowników na produkcji. Bardzo szybki rozwój zaowocował poszerzeniem handlu międzynarodowego o materiały budowlane, centralne ogrzewania i produkcję okien PCV i aluminium. Firma TIS-BUD rozpoczęła własną budowę domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, które zostały opisane powyżej. Współpracuje ona również z firmą deweloperska BIAL-BUD, która posiada szerokie i wieloletnie doświadczenie na rynku budowlanym. Jeśli jesteś ciekaw wykonanych realizacji, zapraszamy do przejrzenia strony internetowej, na której znajdziemy wszystkie niezbędne informacje odnośnie firmy TIS-BUD.

Anna Trzeszczkowska