nieruchomoscipodlaskie.pl

5 piętrowy budynek w dzielnicy Wysoki Stoczek przy ul. Rzemieślniczej

Poznaj najnowszą propozycję firmy Jaz-Bud

Firma Jaz-Bud prowadzi działalność deweloperską, która oferuje kompleksowe budownictwo lokali mieszkalnych oraz usługowych. Jaz-Bud realizuje kolejną inwestycję 5 piętrowego budynku, oferującego mieszkania na miarę Twoich potrzeb. 

Inwestycja jest zlokalizowana na osiedlu Wysoki Stoczek, przy ulicy Rzemieślniczej w Białymstoku. Jest to budynek mieszkalny o nowoczesnej architekturze, która cieszy również oko potencjalnego klienta. Dookoła znajduje się wiele sklepów oraz innych placówek takich jak przychodnie czy szkoły. Jest to idealna lokalizacja, dzięki której bez problemu dostaniemy się w każde miejsce, a jednocześnie jesteśmy z dala od korków oraz tłumów znajdujących się w centrum. W stolicy Podlasia jest doskonale rozwinięta komunikacja miejska dzięki której z wielką łatwością dojedziemy w każde miejsce na mapie Białegostoku i nie tylko. 

W budynku mieszkalnym znajdują się garaże indywidualne oraz podziemny garaż z miejscami parkingowymi na auta mieszkańców, dzięki czemu warunki pogodowe nie będą stanowiły już problemu. Jest to bardzo wygodna alternatywa, dzięki której mamy gwarancję zaparkowania naszego auta. Poza parkingiem zewnętrznym mamy również dostęp do parkingu zewnętrznego, który znajduje się nieopodal budynku. Metraże mieszkań są bardzo zróżnicowane, dzięki czemu każdy będzie w stanie znaleźć odpowiednie dla siebie. Zaczynają się one już od 36,68m2. Podczas wyboru mieszkania możemy również kierować się ilością pokoi, które są całkowicie do naszej aranżacji. Do wykończenia mieszkań wykorzystane zostały materiały wysokiej jakości, co wpłynie na komfort naszego mieszkania. Specjaliści zadbali o każdy szczegół, aby cieszyć oko potencjalnego klienta. Położenie budynku sprawia, że przyszli mieszkańcy będą mogli czuć się spokojnie oraz odpoczywać w zaciszu swojego przytulnego mieszkania. 

Przy bloku znajduje się miejsce do odpoczynku dla osób dorosłych jak i dla najmłodszych mieszkańców osiedla. Jest to duży i całkowicie bezpieczny plac zabaw, w którym znajdziemy mnóstwo zabaw i atrakcji dla naszych pociech. Nieopodal placu znajdziemy wiele ławek, przeznaczonych dla wszystkich mieszkańców wspólnoty. Osiedle jest bogate w wiele roślinności dzięki której diametralnie zmienia się jakość powietrza otaczającego nasze budownictwo. Roślinność nie tylko polepszy nasz stan zdrowia, ale również cieszy nasze oko, bo jak doskonale wiemy kolor zielony działa uspokajająco na człowieka. Zapoznaj się z ofertą dostępnych mieszkań oferowanych przez budownictwo Jaz-Bud i pozwól sobie cieszyć się komfortem i wygodą lokalizacji inwestycji przy ulicy Rzemieślniczej. 

Anna Trzeszczkowska

O firmie

Firma powstała w marcu 1998 roku. Obecnie stanowi Grupę JAZ-BUD, która prowadzi działalność deweloperską oraz realizuje generalne wykonawstwo na terenie województwa podlaskiego oraz mazowieckiego. JAZ–BUD realizuje kompleksowo obiekty budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, obiekty przemysłowe i inżynieryjne. Posiadamy w całości własne zaplecze techniczne do realizacji inwestycji budowlanych.

JAZ–BUD prowadzi głównie działalność deweloperską, polegającą na budowie na gruntach własnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z lokalami usługowymi i podziemnymi garażami wielostanowiskowymi. Nasze inwestycje z nowymi mieszkaniami to projekty w doskonałych lokalizacjach. Wykonujemy również obiekty mieszkalne oraz inżynieryjne na zlecenie inwestorów zewnętrznych takich jak np. Spółdzielnie Mieszkaniowe.

Posiada wielkie doświadczenie, dzięki czemu zaufało im tysiące osób. 

  1. BIURO SPRZEDAŻY
  2. Białystok

ul. Świętokrzyska 3

85 651 49 49

biuro@jaz-bud.pl

  1. BIURO SPRZEDAŻY
  2. Warszawa

ul. Bodycha 34

22 698 22 23

warszawa@jaz-bud.pl