nieruchomoscipodlaskie.pl

Poznaj inwestycję firmy Asko – Ciepła 38

Połączenie energooszczędności i natury w jednym budownictwie

Firma Asko posiada wieloletnie doświadczenie na rynku deweloperskim. Może pochwalić się wieloma realizacjami zakończonymi sukcesem. W ostatnim czasie powstała kolejna inwestycja, która znacznie różni się od tych, które możemy spotkać w naszej okolicy. Jaka? Przeczytaj artykuł i poznaj najnowszą inwestycję firmy Asko.


Energooszczędna inwestycja
W dzisiejszych czasach energooszczędna inwestycja to coś, co rozchodzi się jak świeże bułeczki. Nie da się ukryć, że ceny za energię rosną wraz z inflacją, co powoduje wzrost wydatków związanych z gospodarstwem domowym. Firma Asko postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyć budynek, który będzie energooszczędny. Na dachu inwestycji zostały zainstalowane panele fotowoltaiczne, które są źródłem energii odnawialnej pozyskiwanej z promieni słonecznych. Sprawiają, że oszczędzamy pieniądze i jednocześnie jesteśmy niezależni energetycznie, co naszym zdaniem jest dużą zaletą. Montaż paneli fotowoltaicznych dodatkowo znacznie podniósł całą wartość budynku. W całym obiekcie zostało również zamontowane oświetlenie energooszczędne, aby zminimalizować rachunki utrzymania całej inwestycji. Podążając za najnowszą technologią, deweloper umieścił miejsca postojowe, przystosowane do ładowania samochodów elektrycznych.
Nie da się ukryć, że kolejnym atutem inwestycji jest zielony dach! To zupełnie inna forma zagospodarowania powierzchni dachowej. Po co właściwie został on zaprojektowany? Zielony dach to sposób na naturalne oczyszczenie powietrza z toksyn, pyłu i innych zanieczyszczeń znajdujących się w miejskim powietrzu. Taka forma zagospodarowania daje również większe zabezpieczenie akustyczne i termiczne dla naszego budynku, ale przede wszystkim jest to rewelacyjna forma krajobrazowa i wypoczynkowa. Piękny widok i otoczenie pełne zieleni. Czy to nie brzmi zachęcająco?


Dogodności, które czekają na przyszłych mieszkańców
Ruszyliśmy z budową 3 etapu, nasza oferta to 91 mieszkań od 35 m² do 53m². Miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie znajdują się w hali garażowej na parterze i kondygnacji -1.
Ceny mieszkań zaczynają się od 10 000 zł/m² do 13 000 zł/m² na najwyższych piętrach. Posiadamy również w sprzedaży mieszkania z drugiego etapu, ale wybór lokali mieszkalnych już jest niewielki . Cała nieruchomość została zaprojektowana bazując na nowoczesnym standardzie, co widać na pierwszy rzut oka. Aby spełnić oczekiwania zmotoryzowanych mieszkańców, został stworzony garaż dwupoziomowy, wraz ze stacjami do ładowania elektrycznych
pojazdów. Krocząc ku lepszemu komfortowi, do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska, która idealnie sprawdzi się do przechowywania różnorodnych rzeczy. Chyba każdy z nas chciałby mieć w swoim mieszkaniu ciszę i spokój. Zatem, aby sprostać tym oczekiwaniom, zostały zamontowane ciche windy, które nie będą zakłócały naszej codziennej harmonii. Osiedle jest przyjazne dla rodzin z dziećmi. Został stworzony plac zabaw, który jest całkowicie bezpieczny i przeznaczony do zabawy dla pociech w każdym wieku. Podczas opieki nad dzieckiem rodzice mogą skorzystać z wielu ławek i podziwiać zieloną okolicę osiedla. Do atutów osiedla możemy również zaliczyć lokalizację. Jest to niemalże ścisłe centrum miasta Białystok. Dookoła możemy znaleźć wiele sklepów, aptek, szkół i innych placówek. Komunikacja w tej części miasta jest bardzo rozwinięta, co sprawi, że nawet osoby niezmotoryzowane są w stanie z wielką łatwością dostać się w każde miejsce na mapie Białegostoku. Marzy Ci się spokojna okolica, pełna zieleni? Budynek energooszczędny, w którym jesteś w stanie zaoszczędzić pieniądze? Osiedle Ciepła 38 została stworzona z myślą o Tobie. Odwiedź stronę Asko i zapoznaj się z ofertami nieruchomości.