nieruchomoscipodlaskie.pl

Zamieszkaj na Leśnej Polanie

Grabówka to niewielka miejscowość w gminie Supraśl, położona na wschód od Białegostoku. To właśnie tu, w urokliwym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych powstaje mini osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. To oferta firmy TELKA, która jest skierowana do osób, ceniących sobie ciszę spokój, ale też komfort związany z dojazdem do centrum Białegostoku.

Cztery budynki mieszkalne w zabudowie bliźniaczej powstają przy ul. Leśna Polana. Inwestycja obejmuje również niezbędną infrastrukturę techniczną w postaci: instalacji gazowej, kanalizacji sanitarnej.

Każdy z budynków będzie niezależny konstrukcyjnie, funkcjonalnie oraz pod względem wyposażenia instalacyjnego.

– Przyjęta forma i artykulacja zewnętrzna bryły budynku jest spójna z otaczającym krajobrazem i pozwala w łagodny sposób wpisać się w istniejącą zabudowę. Przyjęto tradycyjną formę budynku mieszkalnego o skali zabudowy adekwatnej do miejsca usytuowania i merytorycznych wytycznych zawartych w decyzji o warunkach zabudowy – mówi Krzysztof Lacek, przedstawiciel firmy TELKA i dodaje, że funkcję obiektu opracowano realizując podstawową zasadę podziału stref funkcjonalnych w sposób pozwalający na równoczesne i niezależne ich użytkowanie.

Każdy budynek będzie posiadał dwie kondygnację, na których rozplanowano funkcję strefy dziennej i nocnej oraz pomieszczenie gospodarcze i garaż jednostanowiskowy.

Budynki zostały zaprojektowane tak, by zadowolić najbardziej wymagających klientów. To doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Dodatkowo architekci zaproponowali unikalny wygląd zewnętrzny, wykorzystując wstawki imitujące drewno.

Powierzchnia mieszkalna każdego segmentu wynosi 108 mkw, powierzchnia mieszkalna 129.5 mkw a powierzchnie działek wahają się od 596 do 690 mkw.

Dodatkowym atutem jest komunikacja i bezpośredni dojazd do centrum Białegostoku. Również na terenie Grabówki jest przedszkole i sklepy. Stąd również niedaleko do plaży miejskiej na Dojlidach i basenu przy ulicy Baranowickiej.

O FIRMIE

Pzedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne „TELKA” Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku rozpoczęło działalność 1 lipca 1990 r. Obecnie zatrudnia123 pracowników, a w tym dwudziestu pięciu wykwalifikowanych pracowników inżynieryjno-technicznych specjalizujących się w branży budowlanej, elektrycznej i mechanicznej.

Istotą działalności P.U.P „TELKA” jest generalne wykonawstwo inwestycji, wykonawstwo robót przy realizacji budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i przemysłowych na terenie centralnej i wschodniej Polski..

Podczas wieloletniej działalności przedsiębiorstwo wykonało wiele zleceń i przeprowadziło kilkanaście kompleksowych inwestycji, które wymagały wyjątkowego profesjonalizmu i zastosowania różnych technologii.

Oprócz wykonawstwa TELKA zajmuje się produkcją elementów do wentylacji, świadczy usługi ślusarskie i posiada malarnię korzystającą z techniki malowania proszkowego.

O wysokiej jakość robót wykonywanych przez P.U.P. „TELKA” świadczą stałe zlecenia pochodzące od inwestorów z branży budowlanej.