nieruchomoscipodlaskie.pl

Bezczynszowe miniszeregówki: AZBUD Plus prezentuje kolejną inwestycję – Better Home III

AZBUD Plus jest rodzinną firmą prężnie działającą na podlaskim rynku budowlanym od 1994 roku. Zajmuje się realizacją niewielkich inwestycji deweloperskich, w których stawia na komfort przyszłych mieszkańców. Projekty tworzone przez firmę charakteryzują się nowoczesnym, przyciągającym wzrok designem. Niepodważalnym atutem przedsiębiorstwa jest współpraca z doświadczonym zespołem specjalistów, w którego skład wchodzą architekci, inżynierzy oraz prawnicy, co gwarantuje kompleksową obsługę i pomoc.

Better Home III jest kolejnym i prawdopodobnie ostatnim etapem kameralnej inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Skidelskiej na osiedlu Białostoczek. To nowoczesna i funkcjonalna zabudowa grupowa, składająca się z dwukondygnacyjnych lokali mieszkalnych w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Co istotne – szeregówki są bezczynszowe, dlatego decydując się na zakup lokalu, zaoszczędzimy w przyszłości na comiesięcznych opłatach.

Powierzchnie lokali wynoszą od 71 m2 do 76 m2, a do każdego z nich przynależy ogródek oraz miejsce postojowe, dzięki czemu jest to fantastyczna alternatywa dla mieszkania w bloku. Każda szeregówka jest dwukondygnacyjna i zaprojektowano ją w taki sposób, aby oddzielić strefę dzienną od nocnej. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, wiatrołap oraz toaleta. Natomiast strefę nocną stanowi piętro, na którym znajdują się 2 lub 3 sypialnie oraz łazienka, aby zapewnić większe poczucie prywatności. Przy projektowaniu nieruchomości zadbano o komfort przyszłych mieszkańców oraz wysoką funkcjonalność wszystkich pomieszczeń. W realizacji zostały uwzględnione płaskie dachy, aby uniknąć skosów i maksymalnie wykorzystać przestrzeń na piętrze. Dzięki temu wnętrza są przestronne i o wiele łatwiej je zagospodarować. Kolejnym atutem są duże przeszklenia na parterze i piętrze, aby mieszkania były odpowiednio doświetlone. Dodatkowo na piętrze w każdym lokalu znajduje się okno dachowe, które zostało umieszczone w różnych miejscach. Dzięki takiemu rozwiązaniu, potencjalni zainteresowani mogą wybrać najbardziej dogodną dla siebie opcję – okno w łazience, garderobie lub na klatce schodowej.


Inwestycja budynków Better Home III jest niezwykle atrakcyjna pod kątem lokalizacyjnym, a przestrzeń, w której jest realizowana, oferuje szereg możliwości swoim mieszkańcom. Pierwszą z nich jest bliska odległość do centrum miasta i wynosi ok. 3 km. Taką trasę można pokonać samochodem w zaledwie 7 minut. Osoby nieposiadające auta mogą bez problemu korzystać z komunikacji miejskiej, ponieważ przystanek autobusowy znajduje się w obrębie 450m.
W odległości 500 m znajduje się Przedszkole Samorządowe Nr 4, a także Przedszkole Niepubliczne Wyspa Skarbów, co stanowi duży plus dla rodzin z dziećmi oraz par i małżeństw planujących potomstwo. Rodzice zatroskani o swoje nieco starsze pociechy, również mogą być spokojni o edukację swoich dzieci. W niedalekim sąsiedztwie od inwestycji znajduje się Szkoła Podstawowa Nr 42 im. bł. ks. Michała Sopoćki z siłownią, strzelnicą, torem rolkowo-rowerowym, a także boiskami do gry w piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę.


Niewątpliwym udogodnieniem jest rozwinięta infrastruktura – w odległości 750 m od inwestycji znajdują się Galeria M, Rossman, Biedronka, siłownia Magic-Gym, Pepco. Lokalizacja tych obiektów w pobliżu Better Home III znacząco usprawni codzienne życie. Ponadto w bliskim sąsiedztwie znajdują się Ogródki Działkowe i Rezerwat Antoniuk – bogata w zieleń okolica sprzyja wszystkim miłośnikom spacerów i natury.