nieruchomoscipodlaskie.pl

Villa Antoniuk – kameralna zabudowa i komfort mieszkańców

Villa Antoniuk to inwestycja usytuowana w północnej części Białegostoku. Sprawdzi się doskonale jako mieszkanie dla singli, młodych małżeństw, a także rodzin z dziećmi. Planowany termin oddania do użytkowania to III kwartał 2021r.

Villa Antoniuk to atrakcyjna kameralna niska zabudowa wielorodzinna z windami, idealna dla osób ceniących nowoczesność, komfort i spokój. Wyróżniają ją 2 niewielkie budynki mieszkalne. Pierwszy pięciokondygnacyjny przewidziano na 27 lokali mieszkalnych z windą oraz halą garażową podziemną. W budynku sześciokondygnacyjnym zaplanowano 55 mieszkań, 2 windy, halę garażową oraz część usługowo – handlową na parterze.

Inwestycja charakteryzuje się szerokim wachlarzem metraży od 30 do 89 m2 i liczbą pokoi 2, 3 i 4.

– Niewątpliwą zaletą inwestycji są przestronne balkony do 25 m2, słoneczne 2 lub 3-stronne mieszkania, tarasy z ogródkiem oraz plac zabaw z bezpieczną lokalizacją. Dużym atutem inwestycji są miejsca parkingowe przystosowane do instalacji systemu ładowania samochodów elektrycznych – podkreśla Lech Fronckiel Prezes spółki BiaVita Development Sp. z o.o.

Stanowiska postojowe, w tym również miejsca dla osób niepełnosprawnych usytuowane pomiędzy budynkami będą charakteryzowały się łatwym dostępem od strony wjazdu z ul. Hallera.

Zespół budynków nazwać można mini osiedlem, ponieważ dla wygody rodzin z dziećmi powstanie plac zabaw, gdzie nawet najmłodsze pociechy będą mogły spędzać miło i przyjemnie czas.

Doskonała lokalizacja Villi Antoniuk w północnej części Białegostoku u zbiegu 3 dzielnic Dziesięciny I i II oraz Wysoki Stoczek z bezpośrednim dostępem do środków komunikacji miejskiej, w sąsiedztwie placówek oświatowych, infrastruktury usługowej, handlowej, sportowej i zdrowotnej, zapewni komfort nawet najbardziej wymagających klientów. Wybór mieszkania w Villa Antoniuk jest idealny niezależnie od wieku i wykonywanego zawodu.

Villa Antoniuk to kameralna niska zabudowa wielorodzinna z windami, którą wyróżnia:

  • 2 lub 3-stronne przestronne słoneczne mieszkania
  • ponadstandardowa wysokość pomieszczeń
  • tarasy z ogródkami
  • balkony o powierzchni do 25 m2
  • garaże przystosowane do instalacji systemu ładowania samochodów elektrycznych
  • bezpieczna lokalizacja placu zabaw
  • doskonała komunikacja

+sąsiedztwo pełnej infrastruktury usługowej, handlowej, edukacyjnej, sportowej i zdrowotnej.

O FIRMIE:

Spółka BiaVita Development Sp. z o.o. Sp. k. jest częścią Grupy Kapitałowej SATORIA opartej w 100% na polskim kapitale. Spółka posiada udziały i akcje w wyspecjalizowanych podmiotach gospodarczych, których głównym obszarem działalności jest świadczenie usług hotelarsko-konferencyjnych, zarządzanie obiektami hotelowymi, a także wynajem powierzchni biurowych oraz budownictwo wielorodzinne.

KONTAKT:

Biuro Sprzedaży na terenie inwestycji
ul. Antoniuk Fabryczny 40/48
15-741 Białystok
+48 798 763 920