nieruchomoscipodlaskie.pl

Polmak buduje domy w Osowiczach k. Białegostoku

Nieopodal Białegostoku znajduje się malownicza wieś Osowicze, która jeszcze nie tak dawno liczyła zaledwie 200 mieszkańców. Jednak w ostatnich latach wiele osób zdecydowało się tam zamieszkać. Jak grzyby po deszczu wyrastają nowe domy i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest to miejsce pełne uroku, otoczone przyrodą. To właśnie tam białostocka firma Polmak buduje osiedle Zielona Dolina.
– Nasza firma zajmuje się między innymi budową domów na sprzedaż. Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji osiedla „Zielona Dolina” w Osowiczach. Docelowo będzie ono liczyło ok. 40 domów wolno stojących i w zabudowie bliźniaczej. Położone jest w cichym i spokojnym miejscu , a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie Białegostoku. Teren jest uzbrojony w prąd, gaz, wodę i kanalizację. Odległość do centrum miasta to zaledwie ok. 7 km. Sprzedajemy domy w stanie surowym otwartym lub zamkniętym i wykonaną elewacją– mówi Waldemar Jaroszuk, właściciel firmy Polmak i dodaje, że istnieje również możliwość wybudowania domu na wybranej działce i według projektu wskazanego przez klienta.
Co wyróżnia tego dewelopera? Zdecydowanie indywidualne podejście do każdego klienta. Każdy projekt jest starannie opracowywany tak, by zadowolić nawet najbardziej wymagające gusta. Poniżej dwie przykładowe inwestycje realizowane w Osowiczach.

Dom w lucernie G2

Ma blisko 170 metrów kwadratowych i jest usytuowany na działce o powierzchni 845 metrów kwadratowych. Dom w stanie surowym otwartym zostanie przekazany klientowi do końca pierwszego kwartału tego rok. Na parterze znajduje się otwarta na salon kuchnia, łazienka i przestronny korytarz. Na piętrze są cztery sypialnie, łazienka i garderoba. W projekcie garażu uwzględniono miejsca na dwa samochody. Cena: 359 000 zł.

Bliźniak

W ofercie Polmaku są też ciekawie zaprojektowane bliźniaki , złączone są one bowiem tylną ścianą. Powierzchnia segmentu to aż 180,6m2 na działce o powierzchni 407m2. Deweloper oferuje stan surowy zamknięty z wykonaną elewacją. Na parterze jest jednostanowiskowy garaż, kuchnia, spiżarnia, salon i łazienka. Ponadto do garażu przylega wiata na drugi samochód. Na piętrze są cztery sypialnie , łazienka i pralnia. Cena: 350 000 zł
NP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *