nieruchomoscipodlaskie.pl

Lokale usługowo-handlowe w sercu miasta: Birkbud — zajrzyj na Ogrodową

Birkbud jest firmą z ponad trzydziestopięcioletnią tradycją budowlaną, co przekłada się na duże doświadczenie oraz znajomość branży, dlatego warto zaufać pracującym w niej profesjonalistom i przyjrzeć się propozycjom, które przedsiębiorstwo posiada w swojej ofercie. Deweloper opiera się na komforcie swoich klientów, co skutkuje funkcjonalnymi wnętrzami, zaprojektowanymi z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Ponadto jedną z głównych idei przyświecającej inwestycjom było zachowanie wysokich standardów wizualnych — w związku z tym, budynki są niezwykle atrakcyjne pod kątem wykończenia i designu, dzięki czemu wyróżniają się swoją estetyką na rynku nieruchomości. Firmę wyróżnia wykwalifikowana kadra — zespół inżynierów dokłada wszelkich starań, aby realizacje były wykonywane na najwyższym możliwym poziomie. Jest tak również w przypadku najnowszej inwestycji, w której do sprzedaży pozostały już jedynie lokale usługowo-handlowe. Oferta jest atrakcyjna cenowo. Klienci mają do wyboru zarówno mały, jak i większy metraż, co daje szeroki wachlarz usług, które — za sprawą przemyślanej i jednocześnie niezwykle popularnej lokalizacji — mogą rozwijać się w centrum miasta.


„Kamienica Ogrodowa” to budynek, który zachwyca już od pierwszego wejrzenia. Został zaprojektowany z zachowaniem aktualnych trendów, a przy tym jest ponadczasowy, dzięki zachowaniu klasycznych barw – czerni i bieli. Ciekawe urozmaicenie estetyczne stanowią francuskie balkony oraz charakterystyczne francuskie okna, sięgające od podłogi aż po sufit, zapewniające ponadstandardowe doświetlenie wnętrz.
Budynek składa się z czterech pięter. Posiada 21 mieszkań oraz 12 lokali usługowych. Dodatkowym udogodnieniem jest winda. Pomieszczenia są gotowe do aranżacji, dlatego każdy nabywca będzie mógł urzeczywistnić własną wizję wnętrza i stworzyć indywidualny klimat, podyktowany charakterem oferowanych usług.
Aktualnie w ofercie przedsiębiorstwa budowlano-usługowego Birkbud na sprzedaż są dostępne lokale usługowe, zlokalizowane na parterze oraz pierwszym piętrze. Parter jest idealny do zagospodarowania na potrzeby handlowo-usługowe, może się tam znaleźć sklep spożywczy, papierniczy, piekarnia lub salon fryzjerski. Natomiast lokale na pierwszym piętrze mogą mieć zastosowanie jako gabinety np. Lekarskie czy wszelkiego rodzaju kancelarie, np. Notarialna.


Znajdujący się na parterze lokal numer 2 ma duży metraż – dochodzi on do aż 90 m2. Ponadto jest wyposażony w miejsce parkingowe od zewnętrznej strony budynku.
Ogromnym atutem jest lokalizacja budynku – znajduje się on w samym centrum miasta – na ulicy Ogrodowej, tuż przy ulicy Sienkiewicza, która jest dobrze znana każdemu mieszkańcowi Białegostoku. Jest to bardzo korzystne miejsce do prowadzenia handlu i usług nie tylko dzięki usytuowania w sercu miasta, ale również dzięki obecności licznych lokali mieszkalnych znajdujących się na II, III oraz IV piętrze, w których mieszkają potencjalni klienci.

Klaudia Barcińska

O FIRMIE
Firma „BIRKBUD” to firma z wieloletnią tradycją budowlaną. Została założona w 1987 r. przez mgr inż. Andrzeja Biruka. Siedziba firmy mieści się w centrum Białegostoku przy ul. Św. Mikołaja 1. PB-U “BIRKBUD” sp.j. opiera swoją działalność głównie na wykonywaniu robót ogólnobudowlanych związanych ze wznoszeniem budynków.

KONTAKT:
Ul. Warszawska 42A
15-077 Białystok
parter

Telefon: (85) 732 98 21
Email: mieszkania2@birkbud.pl