nieruchomoscipodlaskie.pl

Osiedle Młodych – kameralność, wyjątkowy metraż i funkcjonalne mieszkania

Nowa jakość życia w stylowej przestrzeni

Osiedle Młodych przy ulicy Hetmańskiej w Białymstoku zaprasza do swoich kameralnych wnętrz, które łączą w sobie nowoczesność, funkcjonalność i przyjazną atmosferę. Ta inwestycja dewelopera, rozpoczęta w maju 2023 roku, oferuje mieszkańcom unikalne rozwiązania przestrzenne, zróżnicowany metraż i dogodną liczbę klatek mieszkalnych.

Kameralne bloki na ulicy Hetmańskiej

Jednym z głównych atutów tego projektu jest jego kameralna atmosfera. Osiedle Młodych składa się z trzech bloków wielorodzinnych, które tworzą przyjazne i spokojne otoczenie dla mieszkańców. Każdy blok jest dwuklatkowy, zapewniając większą prywatność i intymność dla mieszkańców. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących spokój i harmonię w otoczeniu swojego domu. Na Blok A składa się 14 mieszkań o powierzchni 52,18 m2, które zapewniają przestronną przestrzeń do życia i relaksu. Dodatkowo, w bloku A znajduje się jedno mieszkanie o powierzchni 40,54 m2, które jest idealne dla osób szukających kompaktowego, ale funkcjonalnego rozwiązania mieszkalnego. Blok B oferuje 10 mieszkań o powierzchni 52,18 m2, które gwarantują przestronne i wygodne wnętrza. Podobnie jak w bloku A, w bloku B znajduje się także jedno mieszkanie o powierzchni 40,54 m2, aby sprostać różnym preferencjom mieszkańców. W bloku C zaplanowanych zostało 10 mieszkań o powierzchni 50,18 m2, które oferują komfortową i funkcjonalną przestrzeń do życia. Dodatkowo, w bloku C znajduje się jedno mieszkanie o powierzchni 38,55 m2, które jest idealne dla osób, które preferują mniejsze metraże, jednocześnie zachowując funkcjonalność.

Inwestycja przyjazna mieszkańcom

Inwestycja Osiedle Młodych dba również o detale. Każde mieszkanie zostało starannie zaprojektowane, aby zapewnić optymalne wykorzystanie przestrzeni. Nowoczesne układy pomieszczeń sprawiają, że wnętrza są przestronne i przyjemne dla oka, a jednocześnie funkcjonalne i praktyczne w codziennym użytkowaniu. Ponadto, Osiedle Młodych zapewnia wygodę parkowania dla mieszkańców. Każde mieszkanie ma przynależne miejsce postojowe przy bloku, co eliminuje problemy z parkowaniem i gwarantuje łatwy dostęp do samochodu. Dla osób, które cenią sobie bezpieczeństwo, deweloper zadbał o oświetlenie zewnętrzne i monitorowanie terenu, co zapewnia spokojne i bezpieczne otoczenie. Ważnym elementem inwestycji jest również dbałość o detale techniczne. Osiedle Młodych
jest wyposażone w wentylację mechaniczną zbiorczą, która zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w kuchniach i łazienkach. Automatycznie regulowane kratki wyciągowe utrzymują świeże powietrze i zapewniają zdrowe warunki mieszkania.


Lokalizacja Osiedla Młodych jest również godna uwagi. Inwestycja znajduje się w bliskim sąsiedztwie różnorodnych udogodnień, co czyni codzienne życie łatwiejszym i bardziej komfortowym dla mieszkańców. Położenie osiedla zapewnia dostęp do licznych punktów usługowych, sklepów i restauracji, które są łatwo dostępne dla mieszkańców. Z kolei urokliwa zabudowa jednorodzinna od strony wschodniej nadaje temu miejscu wyjątkowy, rodzinny charakter.

Osiedle Młodych to miejsce, które oferuje mieszkańcom kameralność, wyjątkowy metraż i funkcjonalne mieszkania. To inwestycja, która spełni oczekiwania osób poszukujących komfortowego i nowoczesnego miejsca do zamieszkania. Dbałość o detale, zróżnicowane metraże, liczne klatki schodowe i dogodna lokalizacja sprawiają, że Osiedle Młodych
wyróżnia się na tle innych inwestycji. To doskonała propozycja dla tych, którzy pragną znaleźć swoje wymarzone miejsce do życia.

O firmie:
Duet Nieruchomości to renomowana firma deweloperska, która zrealizowała liczne projekty budynków w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Zlokalizowana w Białymstoku, firma cieszy się zaufaniem klientów dzięki swojemu profesjonalizmowi i wysokiej jakości realizacji. Duet Nieruchomości skupia się na tworzeniu funkcjonalnych i komfortowych przestrzeni, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukasz solidnego i doświadczonego partnera firma Duet Nieruchomości z pewnością zasługuje na uwagę. Ich zrealizowane projekty w Białymstoku są świadectwem profesjonalizmu i wysokiej jakości usług.


Kontakt:
Białystok, ul. Hetmańska 87
tel. 504 945 543
tel. 500 034 005
mail: biuro@hetmanskamlodych.pl
mail: duetnieruchomosci@gmail.com
strona internetowa: https://hetmanskamlodych.pl