nieruchomoscipodlaskie.pl

Lokal na sprzedaż w zabudowie szeregowej przy ulicy Pułaskiego

Perfekcyjne połączenie funkcjonalności i komfortu – Twoja nowa przestrzeń biznesowa w malowniczej okolicy

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją KSM Budownictwo – kameralnym kompleksem szeregówek oraz lokalu użytkowego przy ulicy Pułaskiego w Białymstoku. Najwyższej jakości wykończenie oraz doskonała lokalizacja inwestycji sprawiają, że jest to idealne miejsce do zamieszkania jak i usytuowania siedziby Twojej firmy.

Szeregówki Pułaskiego III

Kompleks, który tworzy siedem budynków w zabudowie szeregowej, zlokalizowany jest na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku, w malowniczej i spokojnej okolicy. Każde z sześciu mieszkań posiada powierzchnię w granicach 117 do 127 m², co zapewnia przestronność i wygodę w użytkowaniu. W ofercie znajduje się także budynek o powierzchni 105 m², przeznaczony na lokal usługowy. Miejsca postojowe są zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie, aby zapewnić najwyższy komfort. Obiekt, położony przy ulicy Pułaskiego, oferuje doskonałe połączenia komunikacyjne z centrum miasta. Dojazd samochodem to kwestia kilku minut, a liczne linie autobusowe w okolicy zapewniają łatwy dostęp do serca Białegostoku. W niewielkiej odległości od kompleksu znajdują się także różnorodne udogodnienia. W sąsiedztwie umieszczone są takie miejsca jak poczta, różne sklepy spożywcze, urokliwe restauracje i kawiarnie, bank, place zabaw, siłownia na świeżym powietrzu, a także boiska do piłki nożnej i koszykówki.


Funkcjonalny lokal użytkowy


Atrakcyjny lokal użytkowy na sprzedaż, o łącznej powierzchni 105 metrów kwadratowych został rozmieszczony na dwóch piętrach. Na parterze znajduje się przestronne pomieszczenie biurowe o powierzchni 35,8 m², toaleta oraz wiatrołap. Przestrzeń ta może być idealna na recepcję lub otwarte biuro. Powierzchnia parteru wynosi łącznie 58,45 m².
Na piętrze zaplanowano 3 oddzielne pomieszczenia biurowe, o powierzchniach odpowiednio: 12,60 m², 12,60 m² i 9,95 m². Każde z nich może służyć jako gabinet czy mniejsze biuro. Dodatkowo na tym poziomie znajduje się pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 2,35 m², co dodaje funkcjonalności całemu układowi. Powierzchnia piętra wynosi łącznie 46,70 m². Budynek cieszy się doskonałą lokalizacją z bezpośrednim dostępem do głównej ulicy, co gwarantuje łatwość dostępu oraz widoczność dla ewentualnych klientów.

Doskonała lokalizacja i najwyższej jakości wykończenie

Lokal użytkowy znajduje się w spokojnej i malowniczej okolicy, co tworzy wyjątkowe warunki sprzyjające zarówno relaksowi, jak i efektywnej pracy. Otoczenie nasycone zielenią i brak miejskiego zgiełku stanowią doskonałą scenerię, w której łatwiej skoncentrować się na zadaniach biznesowych. Co więcej, budynek został wykonany z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o najmniejsze detale. Dzięki temu lokal jest nie tylko estetyczny, ale także niezwykle funkcjonalny i komfortowy. Każdy element wnętrza został starannie zaprojektowany, aby spełniać wymagania współczesnego biznesu i zapewniać wygodę pracownikom. Oferowany lokal to więcej niż tylko miejsce do pracy – to przestrzeń, która sprzyja rozwojowi i twórczemu myśleniu, w otoczeniu, które z pewnością wpłynie na pozytywny klimat pracy. Wysoka jakość wykończenia i przemyślana koncepcja wnętrza sprawiają, że jest to inwestycja, która zaspokoi
potrzeby nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Cena netto tego atrakcyjnego lokalu wynosi 800 000 zł, do której należy doliczyć 23% VAT. Jest to doskonała propozycja dla przedsiębiorców szukających przestrzeni do prowadzenia działalności w dogodnej lokalizacji. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat inwestycji zachęcamy do odwiedzenia strony www.ksmbudownictwo.pl.

Dane Firmy

Białystok, ul. Harcerska 4C,
tel.: +48 503 593 544
tel.: +48 508 909 036
e-mail: ksm_budownictwo@onet.pl
strona internetowa: www.ksmbudownictwo.pl