nieruchomoscipodlaskie.pl

Lokale użytkowe na Wygodzie oferuje Fadbet

Jeżeli szukasz idealnego miejsca na prowadzenie własnej działalności warto pochylić się nad ofertą białostockiego Fadbetu. Jest w niej kilka ciekawych propozycji. Jedną z nich są 2 lokale umiejscowione na parterze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym, 4-kondygnacyjnym przy ul. 42 Pułku Piechoty 35 na osiedlu Wygoda w Białymstoku.

Dostępne powierzchnie to: 64,55 oraz 199,73. Jest to atrakcyjna lokalizacja m.in. pod usługi medyczne w bezpośrednim sąsiedztwie przychodni lekarskiej Na Siewnej. Aktualnie w budynku funkcjonuje klinika okulistyczna, gabinety stomatologiczne i medycyny estetycznej. Ze względu na liczną ilość domów i firm jest to również bardzo dobra lokalizacja pod kątem usług gastronomicznych.

Przed budynkiem jest ogólnodostępny parking dla Klientów, natomiast w garażu podziemnym znajdują się miejsca postojowe dla pracowników.

Bryłę budynku, stworzoną z czterech kondygnacji na planie litery U, ukształtowano tak by elewacje były równoległe do otaczających teren działek i ulicy 42 Pułku Piechoty. Wysokość budynku nawiązuje do gabarytów sąsiedniej zabudowy mieszkaniowej. Na parterze usytuowano lokale usługowe a mieszkania na I, II i III piętrze.

W podziemiu zlokalizowano parking podziemny z 72 miejscami postojowymi, który jest pomieszczeniem wspólnym przeznaczonym dla wszystkich mieszkańców i właścicieli lokali usługowych.

W budynku znajdują się 54 mieszkania o powierzchniach od 28,52 m² do 82,93 m² oraz 8 lokali usługowych o powierzchniach od 9,84 m² do 199,73 m². Budynek posiada dach płaski z attykami.

Wzdłuż zachodniej elewacji poprowadzono trakt pieszo – jezdny służący jako dojazd i dojście do części mieszkalnej i usługowej budynku. Wzdłuż wschodniej elewacji przebiega tylko trakt pieszy.

Główne wejście do budynku umieszczone od strony dziedzińca. Wjazd na powierzchnię działki, jaki i do parkingów podziemnych odbywa się zjazdem z ulicy 42 Pułku Piechoty.

Parking podziemny połączony jest z częścią mieszkalną klatkami schodowymi i windami przystosowanymi do przewozu osób niepełnosprawnych.

Obiekt o nowoczesnej architekturze zapewnia komfortowe warunki.

Aktualnie w budynku funkcjonują: klinika okulistyczna, gabinet stomatologiczny i medycyny estetycznej, laboratorium medyczne.

O FIRMIE

„FADBET” Spółka Akcyjna istnieje od 1 lipca 1988 r.

Głównym przedmiotem działalności spółki jest:

– realizacja robót budowlanych w ramach generalnego wykonawstwa w kraju i za granicą,

– budowa obiektów mieszkalnych i handlowo-usługowych w systemie deweloperskim,

– wynajem pomieszczeń handlowo-usługowych,

– handel materiałami budowlanymi.

Firma oferuje wykonawstwo przygotowania i realizacji nowych inwestycji, remontów i modernizacji budownictwa mieszkaniowego, ogólnego i przemysłowego.

KONTAKT

Sprzedaż lokali usługowych w godzinach:

poniedziałek-piątek 7:oo – 16:oo

Telefon

kom. 606 827 782

tel: +48 (85) 6644098

E-mail:

fadbet@fadbet.com.pl

sekretariat@fadbet.com.pl

One thought on “Lokale użytkowe na Wygodzie oferuje Fadbet

Comments are closed.