nieruchomoscipodlaskie.pl

Sokołowscy Nieruchomości. Szeregówka z ogrodem czy mieszkanie w bloku?

Niebanalna architektura, funkcjonalność, jakość wykończenia i komfort. Dodatkowo Położenie z dala od miejskiego zgiełku, w bezpośrednim sąsiedztwie zielonych łąk, pól i lasów. To atuty inwestycji firmy Sokołowscy Nieruchomości, która powstaje przy ulicy Karola Puchalskiego w Białymstoku. Obecnie w sprzedaży jest trzeci etap budowy bardzo popularnego osiedla Green Garden, na które składają się nowoczesne szeregówki.

– Od samego początku istnienia firmy, za cel stawialiśmy sobie innowacyjność i wszechstronność usług. Dzięki tak holistycznemu podejściu, nasza działalność deweloperska szybko spotkała się z uznaniem wśród Klientów i ekspertów na terenie miasta Białystok. Każdy profesjonalny deweloper zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele dobrego może zaoferować swoim Klientom dzięki stałemu rozwijaniu zakresu swoich usług i inwestowaniu w jakość. Staramy się świecić przykładem pod tym względem i dbać o każdy szczegół – od projektu, aż do wykończenia – mówi Aneta Sokołowska, właścicielka firmy.

Co wyróżnia najnowszą inwestycję dewelopera Sokołowscy Nieruchomości? Po pierwsze lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych, po drugie przystępna cena, po trzecie niebanalny wygląd. Szeregówka w pięknej okolicy czy mieszkanie w blokowisku? Odpowiedź jest prosta.

Zielona i bezpieczna okolica.

W pobliżu rzeczka Dolistówka i mnóstwo zieleni. Blisko szkoła, przedszkole, sklep i centrum Białegostoku odległe zaledwie o 12 minut samochodem

Atrakcyjna szeregówka na białostockiej Bagnówce kosztuje tyle samo co dwupokojowe mieszkanie. Ci, którzy zastanawiają się nad swoim własnym miejscem na ziemi, niewątpliwie powinni pochylić się na ofertą Sokołowscy Nieruchomości.

Tanio i bezczynszowo

Aktualnie w sprzedaży jest trzeci etap inwestycji. W sprzedaży są lokale o powierzchni ponad 67 i 77 mkw. Każdy z nich ma własne miejsce na zaparkowanie samochodu, ale przede wszystkim ogród będący naturalnym przedłużeniem jasnych przestrzeni parteru domu. W bardzo funkcjonalnych wnętrzach można bez problemu zainstalować kominek, a nowoczesne technologie ocieplenia budynku wpływają na niskie koszty utrzymania nieruchomości. Mieszkania z ogródkiem w Jaspis 2 są dostępne już od 379 tysięcy zł… a są to lokale bezczynszowe.


KONTAKT:
„Sokołowscy Nieruchomości” sp. z o.o. ul. Legionowa 28 lok. 402, 15-281 Białystok.
Telefon: 85 742 88 48, 85 742 88 58

Adres e-mail:

biuro@sokolowscynieruchomosci.pl

marketing@sokolowscynieruchomosci.pl

O FIRMIE:

Sokołowscy Nieruchomości to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nieruchomości. Swą działalność prowadzi już od roku 2008. W ofercie dewelopera znajdują się atrakcyjne nieruchomości deweloperskie, które trafią nawet w najbardziej wyrafinowane gusta – niezależnie od tego, czy priorytetem klienta jest prestiżowa lokalizacja niedaleko centrum miasta, czy kameralne osiedle położone w spokojnej okolicy.