nieruchomoscipodlaskie.pl

Dolina Cisów – dlaczego warto tam zamieszkać?

Na pograniczu Białegostoku i Wasilkowa od kilku lat powstaje miejsce niezwykłe. To osiedle Dolina Cisów, które realizuje Yuniversal Podlaski. Kilkanaście budynków już zostało oddanych do użytku, aktualnie powstają następne. O to czy warto zamieszkać w tym miejscu, zapytaliśmy kilku obecnych mieszkańców.

– Myślę, że znalazłam tu swoje miejsce na ziemi. Mam wszystko, co jest potrzebne – sklep, przychodnię, salon fryzjerski i kosmetyczkę. Ale przede wszystkim jest blisko do centrum Białegostoku i dojazd jest bezproblemowy – mówi pani Maria i dodaje, że również ogromnym atutem tego miejsca jest bliskość przyrody. – Kilka minut i mogę spacerować po lesie.

Tu jest wszystko…

Zaledwie 12 minut od centrum miasta, kameralna i unikalna zabudowa, bliskość zieleni i malowniczość lokalizacji – to główne atuty Doliny Cisów.
Na placu zabaw spotykamy młode małżeństwo z dwójką małych dzieci.
– Bezpieczny plac zabaw, obok siłownia z której bardzo chętnie korzystamy – to niewątpliwie atuty tego osiedla. Zdecydowaliśmy się na kupno mieszkania właśnie tutaj, bo po pierwsze stąd mamy blisko do pracy, a po drugie cena nam odpowiadała – mówią i zachęcają innych do tego, aby zamieszkać w Dolinie Cisów.
Wraz z rozbudową osiedla pojawiło się zapotrzebowanie na stworzenie tu infrastruktury handlowej. I tak powstał wielobranżowy sklep, apteka, salony piękności. Od niedawna funkcjonuje tu również przychodnia rodzinna i bistro serwujące domowe obiady. To idealne miejsce dla małżęństw z dziećmi, ponieważ funkcjonują tu aż dwa żłobki i przedszkole.

Mieszkania z antresolą

W ofercie dostępne są zarówno mniejsze mieszkania – 40 mkw. po podłodze, jak i te większe, o powierzchni 107 mkw., wyposażone w antresolę. Te właśnie lokale mieszkalne zajmują 2. i 3. piętro budynku. Na dole znajduje się aneks kuchenny połączony z pokojem, łazienka z kabiną walk-in oraz salon, po wejściu na schody zaś dostać się można do jednej z trzech sypialni i kolejnej łazienki, tym razem wyposażonej w wannę.
– Mieszkania z antresolą zostały wykończone z użyciem nowoczesnych materiałów i obowiązujących trendów aranżacyjnych – mówi Jadwiga Bańkowska z Firmy Developerskiej Yuniversal Podlaski. – Każde mieszkanie posiada balkon, z którego rozpościera się wspaniały widok na las. Dużym atutem inwestycji mieszkaniowej jest pełne zaplecze rekreacyjne głównie dla dzieci – plac zabaw, boisko do gry w siatkę, siłownię pod chmurką. Na osiedlu działa również przedszkole i żłobek, funkcjonują także sklepy spożywcze oraz salony usługowe. Mieszkańcy korzystać mogą z przestronnych parkingów oraz garaży zlokalizowanych w podziemiach budynku.
Aktualnie w sprzedaży zostało jeszcze 20 mieszkań, w sumie było ich 102.

Klasyka i prostota

Dostępne tam właśnie nowocześnie wykończone mieszkania pod klucz to oferta warta zainteresowania. Każde z mieszkań posiada przynależne pomieszczenia (komórki). Mieszkania są kompleksowo wykończone i dopasowane do potrzeb wymagających klientów. Developer stawia na klasyczne wykończenie i funkcjonalną prostotę, która z sukcesem wpisze się w ponadczasowe potrzeby mieszkańców.
Osiedle Dolina Cisów składa się z 26 budynków, jest wybudowanych 13 budynków gdzie jedynie zostały mieszkania dwupoziomowe, w tym 3 wykończone pod klucz o powierzchni około 110 m2.

Kolejny etap

W styczniu 2018 r. deweloper zaczął V etap inwestycji gdzie będą budowane kolejne dwa, pięciokndygnacyjne bloki z mieszkaniami o powierzchni od 30m2-78m2 z widokiem na Dolinę Rzeki Supraśl. W sumie liczba lokali mieszkalnych w tym etapie budowy powiększy się o 110 lokali. Do każdego mieszkania będzie przypisana komórka lokatorska w cenie. W budynkach bęą garaże podziemne na 55 miejsc parkingowych.
Przedstawiciele firmy zapraszają do do działu sprzedaży w Dolinie Cisów w godzinach:
wt. – pt.: 8.00 – 16.00
sob.: 9.00 – 14.00
Biuro sprzedaży działa również przy ulicy Pięknej 3 w Białymstoku.

NP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *