nieruchomoscipodlaskie.pl

Prezentacja przedsiębiorcy ASK Biznes: Karolina Łabanowska – Doradca Finansowy

Na każdym śniadaniu ASK Biznes, przedsiębiorcy otrzymują możliwość dokonania prezentacji swojej firmy. Każda osoba, która zdecyduje się z niej skorzystać, dodatkowo otrzymuje dedykowane miejsce w miesięczniku Nieruchomości Podlaskie.

W tym numerze mają Państwo okazję zapoznać się z Panią Karoliną Łabanowską – Doradcą Finansowym.

Klaudia Barcińska: Czym zajmuje się Państwa firma?
Karolina Łabanowska: Doradztwem finansowym. W swojej usłudze posiadamy wszystkie produkty bankowe: kredyty gotówkowe, firmowe, hipoteczne, leasingi, a także konta osobiste, firmowe, oszczędnościowe, karty kredytowe oraz limity w koncie osobistym i firmowym.

K.B.: Od ilu lat są Państwo rynku?
K.Ł.: 2016 rok.

K.B.: Skąd pomysł na działanie w tej branży?
K.Ł.: Od zawsze interesowała mnie branża finansowa. Dlatego ukończyłam studia w tym kierunku. W tej branży zawsze coś się dzieje, każdy przypadek jest inny, do każdego trzeba podejść indywidualnie. Uwielbiam pracę z ludźmi, a najbardziej satysfakcjonują mnie zawiłe tematy, które uda mi się rozwiązać. Nie wszystko kręci się wokół kasy, potrafię też pomóc bezinteresownie, doradzić. Wdzięczność ludzi mnie mocno buduje i daje dużo energii do dalszego działania — wtedy wiem, że to jest właśnie to.

K.B.: Jakie trudności napotkały Państwa na początku działalności i jak udało się je przezwyciężyć?
K.Ł.: Ludzie są różni, z góry węszą podstęp i nie są w stanie zaufać. Ta bariera strasznie mi przeszkadzała, na każdym kroku musiałam udowadniać ludziom, że chcę im pomóc i jestem tu dla nich. Przeszłam ciężką ścieżkę, jeżeli chodzi o zatrudnianie ludzi. Na początku nie miałam doświadczenia, mierzyłam wszystkich swoją miarą, a tak naprawdę każdy jest inny. Teraz wiem, że kontrola i weryfikacja są podstawą zaufania i kluczem do dalszej współpracy.

K.B.: Co jest Państwa największym atutem?
K.Ł.: Utożsamiam się z klientem. Naprawdę chcę mu pomóc. Elastycznie układam grafik spotkań pod danego klienta. Inny doradca, inny bank nie jest dla mnie konkurencją, wręcz przeciwnie — partnerem do biznesu. Cenię sobie dobre relacje z ludźmi.

K.B.: Czym Państwa firma wyróżnia się na tle konkurencji?
K.Ł.:
– Dojeżdżamy do klienta;
– Dostosowujemy godziny spotkania pod klienta;
– Jesteśmy w stanie sami z księgową sporządzić pełną dokumentację finansową, nie obarczając naszego klienta;
– Zapewniamy proces na skanach — nie wychodząc z domu;
– Miła obsługa;
– Wysoka kultura osobista;
– W jednym miejscu jesteśmy w stanie wyszukać najlepsze kredytowanie na rynku;
– Doradzamy, przeliczamy i przedstawiamy kilka rozwiązań;
– Proponujemy lepsze rozwiązania.

K.B.: Co Państwo uważają za swój największy sukces?
K.Ł.: 99 % naszych klientów pochodzi z rekomendacji, a za tym idzie ogromne zaufanie, na co naprawdę ciężko pracujemy. Nie wykonujemy już zimnych telefonów. Pracujemy tylko z klientami, którzy są w stanie w pełni nam zaufać. Nie łapiemy się kurczowo każdego klienta, dajemy mu możliwość wyboru. Nie osaczamy.

K.B.: Jakie są Państwa marzenia i plany na przyszłość odnośnie firmy?
K.Ł.: Rozbudować zespół specjalistów, którzy są w stanie dużo więcej dać z siebie niż przeciętny człowiek. Z takimi ludźmi chcemy pracować, współpracować i się otaczać. Chcemy cały czas się udoskonalać, szkolić i mocno pracować nad sobą i swoją postawą. Największą motywacją dla naszych pracowników są zarobki, pracujemy nad tym, aby zwiększyć obroty i aby sukcesywnie ich wynagrodzenia wzrastały. Cenimy sobie, rzetelne pracowite i sumienne osoby, a to się przekłada na docenianie. I tego właśnie życzymy naszej firmie.


K.B.: Dziękuję za rozmowę.
K.Ł.: Również dziękuję.