nieruchomoscipodlaskie.pl

ASK Biznes w kolejnym województwie

ASK Biznes cieszysz się coraz większym zainteresowaniem, w związku z czym, organizatorzy postanowili rozszerzyć obszar swojej działalności i przenieść się do kolejnych regionów. Pierwszym miastem, w którym odbywały się spotkania lokalnych przedsiębiorców z województwa podlaskiego, był Białystok. Drugim — Olsztyn, znajdujący się w województwie warmińsko-mazurskim

To pierwszy z wielu kroków, które zamierzamy postawić — mówi Karol Serwatko, Prezes Organizacji ASK Biznes — Cieszy nas możliwość wkroczenia na inne rynki niż lokalny. Widać, że jest tam wysokie zapotrzebowanie na tego typu aktywności.
Spotkanie inauguracyjne w Olsztynie odbyło się 9 grudnia w Tiffi Boutique Hotel. Byli na nim obecni przedsiębiorcy z branż budowlanych.
Najpierw miała miejsce część networkingowa, podczas której była szansa na zawarcie bliższych znajomości biznesowych. Następnie zaprezentowano Organizację ASK Biznes — opowiedziano o jej działaniach, korzyściach płynących z przynależności, przedstawiono kluczowe wartości, a także przytoczono białostocki sukces Śniadań. Sprecyzowano, w jaki sposób wyglądają spotkania, czego można od nich oczekiwać, a także przedstawiono harmonogram. Już od następnego spotkania olsztyńscy przedsiębiorcy zyskają możliwość dokonania autopromocji polegającej na przedstawieniu prezentacji oraz opowiedzeniu o firmie, którą reprezentują.


Jesteśmy niezwykle zadowoleni z możliwości wyjścia z lokalnego rynku i wkroczenia z Projektem śniadań biznesowych ASK Biznes do innych województw — relacjonuje Karol Serwatko — Mieliśmy to w planach, jednak nawet nas zaskoczył fakt, że stało się to w tak krótkim czasie.
Pierwsze Śniadanie miało miejsce 29 września bieżącego roku w Białymstoku, a niecałe trzy miesiące później, przedsiębiorcy z kolejnego województwa wyrazili zapotrzebowanie na tego typu zgromadzenia i chęć przynależności do ASK Biznes. To nie koniec — Organizacja nie zatrzyma się na województwie podlaskim i warmińsko-mazurskim. W planach jest pójście o wiele dalej. Jest to podyktowane m.in. dużym zainteresowaniem Śniadaniami, na których można zawrzeć cenne relacje.
Tego typu spotkania są bardzo pożądane. Udostępniamy przestrzeń, gdzie przedsiębiorcy mogą się poznać. To bardzo ważne, ponieważ kontakty tworzą możliwości. Relacje biznesowe są niezbędne do działania i rozwoju — wyjaśnia Prezes ASK Biznes — Stawiamy na ich budowanie, a dzięki specjalnym szkoleniom branżowym, umożliwiamy rozwój.


Teraz również przedsiębiorcy z województwa warmińsko-mazurskiego mają możliwość przyjemnego spędzenia poranków w miłym towarzystwie i jednoczesnego poszerzenia bazy swoich kontaktów, które w przyszłości mogą zaowocować licznymi współpracami i poleceniami. Takie spotkania to również forma autoreklamy wśród firm zajmujących się branżą budowlaną oraz branżami pokrewnymi — co więcej, jest ona niezwykle skuteczna, ponieważ przedstawiciel danego biznesu może samodzielnie zaprezentować się podczas spotkania i własnymi słowami opowiedzieć o swojej ofercie, historii przedsiębiorstwa, jego sukcesach czy wartościach. To najskuteczniejszy sposób dotarcia do zainteresowanych.
Owoce białostockich Śniadań możemy zaobserwować już teraz — jest nimi przede wszystkim zadowolenie ludzi, dla których ASK Biznes stanowi odpowiedź na ich potrzeby, których niejednokrotnie do tej pory nie potrafili nazwać. Dzięki spotkaniom rozwijają się i budują niezbędne biznesowe relacje. Już niebawem olsztyńscy przedsiębiorcy będą mogli cieszyć się korzyściami płynącymi z przynależności do Organizacji.

Klaudia Barcińska

O FIRMIE:
ASK Biznes jest Organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży budowlanej oraz branż pokrewnych. Zajmuje się przygotowaniem meetingów biznesowych, szkoleń i wykładów z zakresu prawa, podatków, a także marketingu. Prowadzi działania wizerunkowe, marketingowe oraz wspiera sprzedaż. Organizuje również Śniadania i Kolacje ASK Biznes – specjalne spotkania biznesowe skierowane do przedsiębiorców.

Kontakt:
Jeżeli chcą Państwo dołączyć do ASK Biznes, prosimy o kontakt z Koordynatorem ds. członkostwa – Pauliną Bogdan:
Tel.: 575 377 117
E-mail: p.bogdan@askbiznes.pl