nieruchomoscipodlaskie.pl

Lokale usługowe w ofercie białostockiego Fadbetu

Jeżeli szukasz idealnego miejsca na prowadzenie własnej działalności warto pochylić się nad ofertą białostockiego Fadbetu. Jest w niej kilka ciekawych propozycji.

Świętego Rocha 6

Jedną z nich jest lokal nr 3 oraz stanowisko garażowe przy ul. Św. Rocha 6 w centrum Białegostoku. Powierzchnia lokalu umiejscowionego na parterze w pawilonie handlowo – usługowegi wynosi 53,30 m2. Cena stanowiska garażowego to 30 000 zł/brutto
Ci, którzy szukali już lokalu doskonale wiedzą, że nie bez znaczenia jest też dojazd do nieruchomości i miejsca postojowe. Dzisiaj, kiedy większość z nas jest zmotoryzowana, zwraca się na to szczególną uwagę. Właśnie dlatego lepiej, gdy dojazd do lokalu jest prosty, klient nie musi kluczyć, dzwonić i dopytywać o położenie. Nie mówiąc o tym, że po dojechaniu może się okazać, że i tak nie ma gdzie zostawić swojego pojazdu. Takie sytuacje zniechęcają. Oferta Fadbetu to gwarancja zarówno dobrego dojazdu (obiekt jest praktycznie w zlokalizowany w centrum miasta) jak i miejsc parkingowych, które zaprojektowano w piwnicy.

A może przy Stołecznej

Inna to nowoczesny biurowiec przy ulicy Stołecznej w Białymstoku. Jest zlokalizowany w ścisłym centrum, z dobrym dojazdem i miejscami parkingowymi. Docelowy klient również trafi tam bez problemu. W bezpośredniej okolicy jest kilka miejsc, które można odwiedzić w tak zwanej przerwie obiadowej.

Jest to budynek trzykondygnacyjny z garażem podziemnym i zjazdem oraz obsługą komunikacyjną z ul. Stołecznej jak również niezbędną infrastrukturą techniczną ( w tym centralna klimatyzacja).

Nowo powstający obiekt z zewnątrz nawiązuje do trendów nowoczesnej architektury europejskiej, a jednocześnie utrzymuje konwencję sąsiedniej zabudowy, zarówno ulicy Stołecznej jak i Krakowskiej . Aby jeszcze idealniej komponował się z otoczeniem architekci postawili na proste formy oraz klasyczne materiały wykończeniowe.

Układ lokali wewnątrz budynku może ulec zmianie w zależności od potrzeb przyszłych właścicieli lub najemców. Jednak trzeba pamiętać o tym, że zakres zmian ogranicza konstrukcja budynku. Powierzchnia lokali od 40 m2 do 259 m2.

42 Pułku Piechoty

2 lokale umiejscowione na parterze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym, 4-kondygnacyjnym przy ul. 42 Pułku Piechoty 35 na osiedlu Wygoda w Białymstoku.
Dostępne powierzchnie to: 64,55 oraz 199,73. Jest to atrakcyjna lokalizacja m.in. pod usługi medyczne w bezpośrednim sąsiedztwie przychodni lekarskiej Na Siewnej. Aktualnie w budynku funkcjonuje klinika okulistyczna, gabinety stomatologiczne i medycyny estetycznej. Ze względu na liczną ilość domów i firm jest to również bardzo dobra lokalizacja pod kątem usług gastronomicznych.

Przed budynkiem jest ogólnodostępny parking dla Klientów, natomiast w garażu podziemnym znajdują się miejsca postojowe dla pracowników.

Bryłę budynku, stworzoną z czterech kondygnacji na planie litery U, ukształtowano tak by elewacje były równoległe do otaczających teren działek i ulicy 42 Pułku Piechoty. Wysokość budynku nawiązuje do gabarytów sąsiedniej zabudowy mieszkaniowej. Na parterze usytuowano lokale usługowe a mieszkania na I, II i III piętrze.

W podziemiu zlokalizowano parking podziemny z 72 miejscami postojowymi, który jest pomieszczeniem wspólnym przeznaczonym dla wszystkich mieszkańców i właścicieli lokali usługowych.

W budynku znajdują się 54 mieszkania o powierzchniach od 28,52 m² do 82,93 m² oraz 8 lokali usługowych o powierzchniach od 9,84 m² do 199,73 m². Budynek posiada dach płaski z attykami.

Wzdłuż zachodniej elewacji poprowadzono trakt pieszo – jezdny służący jako dojazd i dojście do części mieszkalnej i usługowej budynku. Wzdłuż wschodniej elewacji przebiega tylko trakt pieszy.

Główne wejście do budynku umieszczone od strony dziedzińca. Wjazd na powierzchnię działki, jaki i do parkingów podziemnych odbywa się zjazdem z ulicy 42 Pułku Piechoty.

Parking podziemny połączony jest z częścią mieszkalną klatkami schodowymi i windami przystosowanymi do przewozu osób niepełnosprawnych.

Obiekt o nowoczesnej architekturze zapewnia komfortowe warunki.

Aktualnie w budynku funkcjonują: klinika okulistyczna, gabinet stomatologiczny i medycyny estetycznej, laboratorium medyczne.

O FIRMIE

„FADBET” Spółka Akcyjna istnieje od 1 lipca 1988 r.

Głównym przedmiotem działalności spółki jest:

– realizacja robót budowlanych w ramach generalnego wykonawstwa w kraju i za granicą,

– budowa obiektów mieszkalnych i handlowo-usługowych w systemie deweloperskim,

– wynajem pomieszczeń handlowo-usługowych,

– handel materiałami budowlanymi.

Firma oferuje wykonawstwo przygotowania i realizacji nowych inwestycji, remontów i modernizacji budownictwa mieszkaniowego, ogólnego i przemysłowego.

KONTAKT

Sprzedaż lokali usługowych w godzinach:

poniedziałek-piątek 7:oo – 16:oo

Telefon

kom. 606 827 782

tel: +48 (85) 6644098

E-mail:

fadbet@fadbet.com.pl

sekretariat@fadbet.com.pl