nieruchomoscipodlaskie.pl

Dom na zawsze. Zamieszkaj przy ulicy Krzywej w Dojlidach Górnych.

Szukasz rodzinnego osiedla, w którym Twoje dzieci, będą mogły beztrosko bawić się z rówieśnikami, a Ty będziesz mógł odpocząć po ciężkim dniu? Nie mogłeś trafić lepiej. Białostocka firma Duet Nieruchomości właśnie rozpoczęła realizację II etapu budowy osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Powstaje ono przy ulicy Krzywej w Dojlidach Górnych na obrzeżach Białegostoku. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój, komfort i styl oraz szybki dojazd do centrum miasta.

– Pomysł na projekt zrodził się w oparciu o obserwacje podlaskiego rynku nieruchomości. Zauważyliśmy bardzo duże zainteresowanie potencjalnych klientów na zakup mieszkań w zabudowie bliźniaczej, poza centrum miasta. Oprócz nowoczesnej architektury mieszkańcy docenią standard wykończenia, funkcjonalny układ pomieszczeń, a także dodatkowe zalety tj. garaż, własne miejsce parkingowe, ogródek czy balkon – mówi Marta Redlińska-Rogowska, współwłaścicielka firmy.

Co ważne do osiedla zapewniony jest dobry dojazd od ulic Mickiewicza i Karpińskiego. W pobliżu znajduje się kościół, szkoła podstawowa, przedszkole, poczta, sklepy spożywcze, pralnia dywanów, ośrodek zdrowia i basen.

I najważniejsza informacja dla tych, którzy cenią sobie bliskość przyrody. Nieopodal powstającego osiedla domów w zabudowie bliźniaczej znajduje się Las Solnicki.

Dodatkowo wjazd na działkę z drogi publicznej jest na wspólną drogę wewnętrzną. Każdy mieszkaniec będzie miał wygodny podjazd na samochód i garaż w budynku.

– Pierwszy etap już się zakończył. Przy ulicy Krzywej powstało 6 domów w zabudowie bliźniaczej. Rozpoczynamy kolejny etap. Tym razem powstanie 10 budynków – dodaje współwłaścicielka firmy. Budowane będą bliźniaki od nr 1-10.

Domy są niepodpiwniczone, dwukondygnacyjne, z czterema sypialniami. Powierzchnia użytkowa segmentu to 127,41 m2. Wielkość działek: od 235 m2 do 337 m2

Pomieszczenia:

* Parter -65,58 m2 – a w tym:

wiatrołap – 3,18 m2, klatka schodowa –1,60 m2, hol – 3,14 m2 , wc – 1,4 m2, kuchnia – 7,36 m2, salon – 30,58 m2, garaż – 16,22 m2, pomieszczenie gospodarcze – 2,1 m2

* Piętro 61,83 m2, a w tym:

komunikacja -10,43 m2, pralnia/kotłownia – 2,89 m2,

pokój 11,6 m2, pokój 9,28 m2 , pokój 10,76 m2, pokój 10,79 m, łazienka 6,08 m2,

– poza metrażem użytkowym – balkon 4,01 m2.

Budynki budowane będą w systemie tradycyjnym, ze ścianami nośnymi – murowanymi z pustaków szczelinowych ceramicznych porotherm lub silikat, stropami żelbetowymi i więźbą dachową wielospadową.

O FIRMIE

Firma DUET NIERUCHOMOŚCI MARTA REDLIŃSKA-ROGOWSKA MAREK ROGOWSKI S.C., jest spółką, której podstawowym celem działalności jest budowa domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej w Białymstoku. Wspólnikami Spółki są: Marta Redlińska-Rogowska i Marek Rogowski. Jeden ze wspólników jest również współwłaścicielem spółki, która do tej pory na swoim koncie ma wiele zrealizowanych inwestycji w zakresie zabudowy szeregowej, jak i blokowej. Spółka na ten moment ma na swoim koncie zrealizowane dwie inwestycje:

Osiedle domów w zabudowie szeregowej przy ul. Rybnika w Białymstoku – 8 szeregówek – rok oddania 2017.

Osiedle domów w zabudowie szeregowej przy ul. Marczukowskiej w Białymstoku – 8 szeregówek – rok oddania 2018.

KONTAKT

SIEDZIBA

  • 15-342 Białystok, UL. ZAPIECEK 14

martaredlinska@gmail.com

  • duetnieruchomosci.bialystok@gmail.com