nieruchomoscipodlaskie.pl

Pogoda Invest prezentuje kolejną inwestycję. To „Nova Wiatrakowa”

Nowoczesna pierzeja uliczna, modernistyczny styl, kameralny budynek, szczegóły architektoniczne, wysoki standard wykończenia, funkcjonalność mieszkań, a także cicha i bezpieczna okolica. Tak w wielkim skrócie można scharakteryzować nową inwestycję Pogody Invest. Unikalny budynek powstaje na osiedlu Antoniuk, przy ulicy Wiatrakowej.

To stosunkowo blisko centrum, a z drugiej strony w miejscu, gdzie odnajdą się ci, którzy cenią sobie ciszę i spokój.

– Kilkanaście miesięcy temu w naszych głowach powstał pomysł, aby w samym centrum osiedla „Antoniuk” niedaleko centrum miasta zbudować niepowtarzalny i unikalny budynek. Chcieliśmy, aby było to miejsce wyjątkowe i prestiżowe, aby jego mieszkańcy byli z niego dumni. Dziś przekazujemy Państwu spełnienie naszych i mamy nadzieję również Państwa marzeń – mówi Cecylia Lola-Gołembiewska, kierownik biura Marketingu i Sprzedaży – W realizacji pomogła nam renomowana pracownia architektoniczna „Bracia Burawscy”. Podjęli się tego trudnego zadania.

I tak po kilkunastu miesiącach ciężkiej pracy wielu osób z dumą przedstawiamy Państwu naszą najnowszą inwestycję. Nowoczesną, pięciopiętrową kamienicę z 43 mieszkaniami dwu, trzy i czteropokojowymi o powierzchni od 30 mkw do 63 mkw oraz 4 lokalami usługowymi.

Kamienica w stylu modernistycznym położona w rewelacyjnej lokalizacji. To miejsce, gdzie spotyka się tradycja i kultura miejska. Celem inwestora było, aby kamienica zachowała swoją kameralność, a przy tym spełniała najwyższe standardy, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających klientów. Nowoczesna bryła zaprojektowana pomiędzy istniejącymi budynkami osiedla zostanie wykonana w bardzo wysokim standardzie, będzie posiadała własny dojazd i parking podziemny. Elewacja będzie wykonana z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań, betonu architektonicznego i kamienia elewacyjnego.

– Dbając o komfort cieplny naszych przyszłych mieszkańców zastosowaliśmy nowoczesną technologię wykonania balkonów bez mostków termicznych. Od strony dziedzińca zaplanowaliśmy ogródki dla właścicieli mieszkań na parterze i parking dla gości – mówi Cecylia Lola-Gołembiewska.

Klatki schodowe wykonane będą w stylu nowoczesnym. Piękne mieszkania z dużymi oknami od strony południowej zapewniającymi idealne naświetlenie pomieszczeń, mimo niewielkich metraży, podzielone zostały na dwa, trzy lub cztery pokoje w zależności od mieszkania.W skrócie mówiąc, na niewielkiej przestrzeni znajdzie się wszystko, co zapewni komfort i radość z posiadania własnego „M”.

– Zamieszkaj u siebie i poczuj życie miasta. W bezpośrednim otoczeniu znajduje się wszystko to, co potrzebne w codziennym życiu. Jest gdzie wyjść na spacer, są ścieżki rowerowe i tereny zielone. Pełna infrastruktura miejsca: sklepy, galeria handlowa, kościół, przychodnia, szkoły i przedszkola, a bliskość centrum pozwala na zminimalizowanie czasu dojazdu do pracy i powrotu do domu – dodaje przedstawicielka firmy.

Najnowsza inwestycja, będzie zlokalizowana przy ulicy Wiatrakowej na osiedlu Antoniuk w Białymstoku. Rozpoczęcie inwestycji zaplanowano na IV kwartał 2018 roku. Planowane zakończenie III kwartał 2020 r.

– Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej pogodainvest.pl i na facebooku lub pod numerem telefonu 532 32 12 12. Zapraszamy! – kończy Cecylia Lola-Gołembiewska.