nieruchomoscipodlaskie.pl

Podlaskie Sady – to może być Twoje miejsce na Ziemi

Borówka, Porzeczka, Śliwka, Gruszka i Wiśnia czyli Szeregowa Owocowa – to inwestycja MAXBUD GROUP DEVELOPMENT, która powstaje w Kolonii Porosły w gminie Choroszcz. Docelowo będzie tam 80 domów szeregowych w ośmiosegmentowych zabudowach i co ważne każdy z własnym ogrodem. Przyroda na wyciągnięcie ręki a także szybki dojazd do Białegostoku to najważniejsze, ale nie jedyne atuty zamieszkania w Podlaskich Sadach.

Kolonia Porosły graniczy z Łyskami. To właśnie tam powstały pierwsze szeregówki Podlaskich Sadów. Zarówno Łyski jak i Kolonia Porosły to niewielkie, malowniczo położone wsie, graniczące z Białymstokiem. Na początku XX wieku liczyły zaledwie kilkadziesiąt domów i niewiele ponad 200 mieszkańców. W ostatnich latach wiele osób zdecydowało się tam zamieszkać. Jak grzyby po deszczu wyrastają nowe domy i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest to miejsce pełne uroku, otoczone przyrodą, a nieopodal zlokalizowana jest wytwórnia naturalnych soków owocowych. Stąd też pomysł dewelopera na nazwę osiedla w Kolonii Porosły, a także poszczególnych szeregów. Jednym słowem Szeregowa Ogrodowa gwarantuje ciszę, spokój, kontakt z przyrodą.

Dom z ogrodem na wyciągnięcie ręki

Budynki wchodzące w skład inwestycji Szeregowa Owocowa będą harmonizowały z poprzednimi etapami, jednocześnie cechując się bardziej nowoczesnym designem czy kolorystyką.

– Zaprojektowane są w optymalnym metrażu i rozkładzie pomieszczeń tak, aby stwarzały potencjał do realizacji własnych koncepcji przy wykończeniach. Do wyboru będzie dom na działce narożnej z ogrodem około 120m2 oraz dom wewnętrzny z ogrodem około 45m2.

Do każdej szeregówki przynależne dwa miejsca parkingowe wyłożone kostką brukową łącznie z dojazdem – mówi Karol Frankowski z MAXBUD GROUP DEVELOPMENT.

Wewnątrz domu na parterze projektanci zaplanowali salon z aneksem kuchennym, łazienkę, pomieszczenie gospodarcze oraz wiatrołap. Na piętrze będą trzy niezależne sypialnie oraz przestronna łazienka. Całość segmentu czyli 90m2 – funkcjonalne i komfortowe.

Inne atuty

Kolejnym atutem inwestycji deweloperskiej jest wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów,

W konstrukcję budynku zostały wkomponowane istotne elementy budowy wykorzystane przy wcześniejszych etapach, które decydują o solidności i energoszczędności. To m.in:

-pustak ceramiczny, pokrycie dachówką

-poddasze docieplone wełną gr.40cm

-elewacja tynk silikonowy na styropianie grafitowym

-duże okna tarasowe od strony południowej, przez nie pozyskujemy ciepło z promieniowania słonecznego.

Dzięki tym komponentom, a także dzięki nowoczesnym technologiom dom staje się produktem trwałym i stabilnym, zapewniając wygodę i komfort w codziennym funkcjonowaniu, co tym samym znacząco wpływa na jakość życia.

Do osiedla umożliwiony jest całkowicie bezproblemowy, asfaltowy dojazd. Domki usytuowane są bezpośrednio przy głównej asfaltowej drodze łączącej miejscowość Fasty, Kolonię Porosły oraz Łyski w gminie Choroszcz. Tym samym umożliwiony jest wygodny dojazd zarówno od Szosy Ełckiej, jak i Trasy S8 na Warszawę. Zaś do drogi lokalnej łączącej Choroszcz Białystok z przystankami MPK jest około 600m. Sam dojazd do Białegostoku zajmuje dosłownie kilka minut.

Deweloper zadbał o wszystkie niezbędne media (kanalizacja, gaz, prąd, internet światłowodowy). W przyszłości zaś powstanie duży sklep ogólnospożywczy.

Kompleks nie graniczy bezpośrednio z innymi obiektami, w bliskiej okolicy są umiejscowione pojedyncze zabudowania jednorodzinne.

Podsumowując – Szeregowa Owocowa to niebanalna architektura, funkcjonalność i komfort. Położenie z dala od miejskiego zgiełku, w bezpośrednim sąsiedztwie zielonych łąk, pól i lasów to marzenie, które bardzo łatwo można zrealizować.

O FIRMIE

MAXBUD GROUP DEVELOPMENT Sp. z o.o. działa na rynku od 1997 roku i na swoim koncie ma wiele rozmaitych projektów budowlanych, takich jak domy jednorodzinne, zabudowy bliźniacze i szeregowe czy budynki użyteczności publicznej. To jedna z nielicznych firm, która może pochwalić się realizacją obiektów sakralnych.

Dzięki stosowaniu nowoczesnych technologii i dbałości o jakość produktu deweloper jest gwarancją solidnych, trwałych i komfortowych domów.

KONTAKT

MAXBUD GROUP DEVELOPMENT Sp. z o.o.

ul.Serwisowa 9

16-070 Łyski

Biuro budowy

Porosły-Kolonia ul.Owocowa 97

biuro@podlaskiesady.pl

728 808 153

728 809 284