nieruchomoscipodlaskie.pl

Zamieszkać nad bulwarami i w centrum

Mieszkanie w absolutnym centrum, komfortowe warunki, idealna lokalizacja i miejsce przyjazne singlom, rodzinom z dziećmi i seniorom – tak w wielkim skrócie można opisać czołową białostocką inwestycję, jaką są Apartamenty Jagiellońskie.

Przedsięwzięcia deweloperskie obejmuje w tej chwili 3 budynki wielorodzinne z usługami i handlem zlokalizowane w samym centrum Białegostoku pomiędzy ulicą Jurowiecką a rzeką Białą. Usytuowane jest w pobliżu najważniejszych szlaków komunikacyjnych – tuż przy głównym Centrum Przesiadkowym u zbiegu ulicy Sienkiewicza i Al. Piłsudskiego, obwodnicy śródmiejskiej, w okolicy Galerii Jurowieckiej i nieopodal od Rynku Kościuszki.

– Z początkiem kwietnia ruszyliśmy z budową i sprzedażą III etapu naszej inwestycji. Nowy budynek oferuje 299 apartamentów i lokali usługowych o bardzo zróżnicowanym metrażu – mówi Łukasz Śliwowski, przedstawiciel dewelopera. Jeszcze w tym roku w ofercie pojawi się ostatni, IV etap przedsięwzięcia.

Położenie blisko centrum gwarantuje dostęp do wielu miejskich atrakcji. W pobliżu znajduje się kręgielnia i bilard, pływalnia Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Centrum Handlowe Galerii Jurowieckiej a w nim m.in. kino, siłownia i restauracje. Innymi atutami jest bliskość do przedszkoli, szkół, uczelni przychodni i szpitala.

Apartamenty Jagiellońskie zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach. Budynki wyróżnia wysoki standard, duże i w pełni wykończone tarasy, przeszklenia wchodzące wprost na tereny nad Białką – to niewątpliwie najważniejsze atuty tej inwestycji. Co ciekawe ścisłe centrum nie oznacza braku dostępu do terenów zielonych czy rekreacyjnych. Planowane Bulwary będą niewątpliwą atrakcję tej części miasta.

– Zadbaliśmy również o to, by każdy mógł odnaleźć swoje miejsce w Apartamentach Jagiellońskich . W naszej ofercie są ciekawe kawalerki, ale też mieszkania dwu i trzypokojowe o metrażu od 35 do 60 mkw. Te doskonale sprzedają się w celach inwestycyjnych. Ale też posiadamy apartamenty o powierzchni ponad 80 mkw, które są alternatywą dla domu pod miastem dla osób, które cenią sobie zalety mieszkania w Centrum– mówi Łukasz Śliwowski.

Doskonała lokalizacja oraz znakomita architektura i wykończenie budynku z zewnątrz to jeszcze nie wszystko.

– Nasza inwestycja oferuje stojący na najwyższym poziomie standard wykończenia. Najbardziej reprezentacyjne miejsca takie jak hole wejściowe czy windy, zostały zaprojektowane z najwyższą starannością. Projekt i wykonanie z materiałów wysokiej jakości, takich jak kamień naturalny, gwarantują ponadczasowy wygląd i prestiż całego budynku. Drzwi wejściowe do mieszkań również obudowane są kamieniem. Sufity podwieszane współgrają z doskonale dobranym oświetleniem. Wysoki standard można odczuć nie tylko w częściach wspólnych. Same apartamenty oferują również ponadstandardową wysokość 2,75 m, przestronne w pełni wykończone gresem tarasy ze szklanymi balustradami oraz duże przeszklenia. Zastosowana stolarka zewnętrzna 3-szybowa gwarantuje komfort użytkowania latem i zimą – dodaje przedstawiciel Apartamentów Jagiellońskich.

Zapraszamy do biura sprzedaży w celu zapoznania się ze szczegółami oferty oraz dokonania rezerwacji wybranych apartamentów.

Biuro Sprzedaży:

ul. Jurowiecka 17, 15-101 Białystok

Pytania można kierować bezpośrednio na adres e-mail:

kontakt@apartamentyjagiellonskie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *