nieruchomoscipodlaskie.pl

Osiedle Zacisze – cisza, rekreacja i przyroda na wyciągnięcie ręki

Budmex to firma deweloperska, która w podbiałostockiej Choroszczy jest doskonale znana i ceniona za jakość i precyzję realizacji. Do tej pory oferta Budmexu składała się z domów jednorodzinnych. Teraz klienci będą mogli skorzystać z budownictwa wielorodzinnego. Pierwszy blok na osiedlu Zacisze zostanie oddany do użytku w czwartym kwartale 2021 roku.

– Bloki w Choroszczy to naprawdę ewenement. Przez ostanie czterdzieści lat nikt tu nie inwestował w budownictwo wielorodzinne. Dopiero w ostatnim czasie zmieniono plan zagospodarowania przestrzennego, który stwarza taką możliwość. Dla naszej firmy to wielka szansa dlatego nieustannie inwestujemy w grunt i w budynki mieszkalne – mówi Krzysztof Otapowicz, developer i prezes firmy Budmex w Choroszczy i dodaje, że inwestycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Osiedle Zacisze zlokalizowane jest praktycznie w centrum Choroszczy, która doskonale jest skomunikowana z Białymstokiem. Kursuje to autobus białostockiej komunikacji miejskiej, a dojazd samochodem zajmuje kilkanaście minut. Niebawem do użytku zostanie oddany węzeł w Porosłach, wówczas dojazd do stolicy Podlasia będzie jeszcze krótszy.

Osiedle będzie zlokalizowane w przepięknych okolicznościach przyrody w otoczeniu zieleni. W bezpośrednim sąsiedztwie są sklepy, urzędy, przychodnie, szkoły, przedszkola, żłobki. Na obrzeżach miasta przy ulicy Branickiego powstała plaża miejska wraz z placem zabaw, siłownią i miejscami do grillowania. W sezonie to miejsce tętni życiem. Dodatkowo w Choroszczy od kilku dni działa pierwsza profesjonalna siłownia, jest też stadion miejski. Otoczone zielenią ścieżki dla pieszych, ścieżki rowerowe, parkingi, plac zabaw, skate park i jeszcze tężnia – tak jeszcze w tym roku będą wyglądać bulwary e w Choroszczy.

W ostatnich latach miasteczko przeszło całkowitą metamorfozę i tym przyciąga nie tylko turystów, ale coraz więcej osób wybiera je jako swoje miejsce na ziemi.

Oferta Budmexu na Osiedlu Zacisze obejmuje docelowo 6 bloków z około 200 mieszkaniami. Budowane będą w trzech odrębnych etapach. Metraże mieszkań w przedziale od 27m2 (kawalerki) do 93m2 (apartamenty). Cena również jest atrakcyjna bo za metr kwadratowy deweloper liczy sobie 4499 zł.

– Nasi architekci zadbali o to, by lokale były ustawne i dawały możliwość ciekawych aranżacji. Każde mieszkanie będzie posiadać duży balkon, a niektóre tarasy, bądź na parterze ogródki – dodaje Krzysztof Otapowicz.

Budynki z zewnątrz o nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych, stonowanej elewacji w technologi styropian- tynk silikonowy z boniami, będą doskonale się komponować z otoczeniem.

Wykorzystane zostaną okna trzyszybowe w dwóch odcieniach: kolor antracytowy- parter i czwarte piętro, kolor drewna- pozostałe trzy piętra. Balkony zakończone zostaną stalowymi balustradami, które nadadzą smaku całej tej kompozycji.

Co ważne przestrzeń wokół zaprojektowano jako wypoczynkową i rekreacyjną, z placem zabaw dla dzieci oraz licznymi nasadzeniami roślinnymi.

– Pomyśleliśmy również o odpowiedniej ilości miejsc parkingowych, a także o garażach podziemnych. Ogrzewanie i wodę dostarczać będzie ZECWiK z Choroszczy – mówi szef Budmexu.

Pierwszy czteropiętrowy blok na osiedlu Zacisze ma być gotowy w IV kwartale 2012 roku.

Na parterach zaprojektowane zostały lokale usługowe, które doskonale się będą nadawały na sklepy, gabinety, gastronomię i inną działalność.

Osiedle Zacisze to idealne miejsce do zamieszkania lub też na inwestycję. Zapytaj o szczegółową ofertę:

biuro@budmex.net

tel. 791 767 022

www.budmex.net

O FIRMIE

Firma „BUDMEX” specjalizuję się w budownictwie jedno i wielorodzinnym na terenie województwa Podlaskiego. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz zastosowaniu najlepszej jakości materiałów, zapewnia solidność, a zarazem szybkość świadczonych usług. Stawia na doświadczonych specjalistów branży budowlanej, remontowo-budowlanej i instalatorsko-wykończeniowej. Współpracuje z najlepszymi architektami regionie. „BUDMEX” wyróżnia się na rynku wysokim standardem realizacji projektów.