nieruchomoscipodlaskie.pl

W centrum i na obrzeżach miasta. Wybierz najlepszą lokalizację

Firma PB-U „BIRKBUD” Sp. J. jest firmą z wieloletnią tradycją. Zajmuje się realizacja zróżnicowanych inwestycji zarówno dla klientów prywatnych jak i biznesowych czy instytucjonalnych. Swoją działalność prowadzi na terenie Białegostoku i okolic. W swojej historii zrealizowała szereg inwestycji związanych z budową mieszkań, biur, hal czy budynków handlowo-usługowych. PB-U „BIRKBUD”U ciągle się rozwija. Obecnie w firmie zatrudnionych jest około sześćdziesięciu pracowników.

Najważniejszym celem jest wykonywanie najwyższej jakości robót budowlano-montażowych, co ma owocować najwyższej klasy budynkami, a co za tym idzie zadowolonymi w stu procentach klientami.

W aktualnej ofercie znajdują się budynki wielorodzinne w Horodnianach i przy ulicy Rzemieślniczej a także budynek mieszkalno – usługowy przy ul. Ogrodowej. PB-U „BIRKBUD” oferuje również lokale usługowe i biurowe zarówno do sprzedaży jak i wynajmu.

Zamieszkać przy ulicy Rzemieślniczej

Inwestycja „ul. Rzemieślnicza” jest przykładem budynku, który został zaprojektowany wśród istniejących już budynków na osiedlu Wysoki Stoczek. Ten czteropiętrowy budynek wielorodzinny posiada 20 mieszkań. Miejsca postojowe znajdują się na zewnątrz budynku i w podziemnym garażu. W większości mieszkań zaprojektowano przestronne balkony. Metraż mieszkań to 32 m2, 51 m2, 61 m2, 62 m2 i 63 m2. Budynek posiada jedną klatkę z windą. Mieszkania są doświetlone i mają interesujące oraz praktyczne prostokątne wnętrza. Termin zakończenia inwestycji zaplanowano na styczeń 2023 roku.

Kaskady w Horodnianach

Ulica Horodniany 14B w gminie Juchnowiec Kościelny – to właśnie tutaj powstały Zielone Kaskady i ruszyła kolejna inwestycja PB-U „BIRKBUD” , dewelopera, który na białostockim rynku działa nieprzerwanie od 1987 roku. Termin zakończenia budowy Złotych Kaskad zaplanowano na styczeń 2023 roku.
Horodniany położone są w niewielkiej odległości od granic Białegostoku. Dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską nie sprawia większych trudności. Niewątpliwym atutem obu inwestycji jest otoczenie, pobliskie lasy, łąki i ścieżki rowerowe. Architekci zadbali również o to, by wokół budynku stworzyć enklawy zieleni i strefę relaksu.

Zielone Kaskady – to budynek mieszkalny wielorodzinny z garażem podziemnym z miejscami parkingowymi. Budynek posiada 4 kondygnacje nadziemne i 1 kondygnację podziemną z 44 miejscami parkingowymi i piwnicami. W budynku przewidziano 60 mieszkań w 3 klatkach. Wejścia do 3 klatek schodowych połączone są korytarzem wzdłuż całego budynku, przedzielonego tunelem w poziomie parteru, a środkowa klatka wyposażona jest w windę. Na zewnątrz zaprojektowano ogólnodostępne miejsca parkingowe. Na dwóch szczytach budynku na poziomie terenu przewidziano dwie kotłownie gazowe.

Złote Kaskady – to przedsięwzięcie deweloperskie, które obejmuje realizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym z miejscami parkingowymi. Budynek posiada 4 kondygnacje nadziemne i 1 kondygnację podziemną z 54 miejscami parkingowymi i piwnicami. W budynku przewidziano 50 mieszkań w 2 klatkach wyposażonych w windy.

Lokale biurowe

W ofercie PB-U „BIRKBUD” zostały jeszcze lokale biurowe do wynajęcia. Znajdują się one na V piętrze biurowca przy ulicy Świętego Mikołaja w centrum Białegostoku. Natomiast lokale do sprzedaży firma posiada w nowo powstającej inwestycji przy ulicy Ogrodowej.

„Kamienica Ogrodowa” to przykład aranżacji budynku, który idealnie wkomponował się w charakter istniejących budynków na rogu ul. Sienkiewicza i ul. Ogrodowej w Białymstoku. Ten niedawno zaprojektowany czteropiętrowy budynek wielorodzinny posiada 21 mieszkań i 12 lokali usługowych.

Usługi znajdują się na parterze i I piętrze. Na parterze znajdują się cztery lokale z bezpośrednim wejściem od ulicy Sienkiewicza. Ich atutem są witryny wychodzące na ulice oraz duże pow. ok. 100 m2.

Na I piętrze jest 8 lokali o pow. 40, 50, 60 i 80 m2. Budynek posiada jedną klatkę oraz windę. Okna lokali wychodzą na różne strony budynku, więc jest w czym wybierać. Niektóre posiadają też przestronne balkony.

Inną doskonałą lokalizacją na prowadzenie działalności gospodarczej jest budynek przy ulicy św. Mikołaja w Białymstoku. To ścisłe centrum miasta. W ofercie pozostały trzy lokale. Pomieszczenia, które zostały w ofercie są przestronne i widne, posiadają klimatyzację, dostęp do wind i monitoring budynku.

Lokale do wynajęcia to:

42 m2 – V PIĘTRO

83 m2 – V PIĘTRO

52 m2 – parter

Już niebawem w ofercie PB-U „BIRKBUD” pojawią się lokale w pawilonie usługowo – handlowym w Horodnianach, w bezpośrednim sąsiedztwie Biedronki. Lokale mają zróżnicowaną powierzchnię od 25 do 138 mkw.

O FIRMIE

PB-U „BIRKBUD” Sp. J. jest firmą z wieloletnią tradycją. Została założona w 1987 roku. przez mgr inż. Andrzeja Biruka, który w roku 1974 roku otrzymał dyplom oraz uzyskał uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno – inżynieryjnej. Poza tym uzyskał również uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi na budowie obiektów budowlanych.

Firma zajmuje się realizacja przeróżnych inwestycji zarówno dla klientów prywatnych jak i biznesowych czy instytucjonalnych. Swoją działalność prowadzi na terenie miasta Białystok. W swojej historii zrealizowała szereg inwestycji związanych z budową mieszkań, biur, hal czy budynków handlowo-usługowych. PB-U „BIRKBUD” ciągle się rozwija.

KONTAKT

BIURO SPRZEDAŻY

ul. Św. Mikołaja 1

15-419 Białystok

Tel.: (85) 66 33 672

E-mail: mieszkania@birkbud.pl