nieruchomoscipodlaskie.pl

Nowoczesne bloki w centrum i szeregówki na Nowym Mieście

Yuniversal Podlaski oferuje klientom bogaty wybór mieszkań w Białymstoku, Warszawie, Ełku, Suwałkach i Łodzi oraz największy na Podlasiu wachlarz lokali mieszkalnych i usługowych. Wybór ofert tego dewelopera zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Rozpoczynając nowe inwestycje Yuniversal Podlaski kieruje się różnorodnością lokalizacji i klasyczną formą, by z biegiem lat mogły nadal sprostać wymaganiom i potrzebom.

Osiedle Depowa jest zlokalizowane przy dawnej ul. Wojsk Ochrony Pogranicza, pomiędzy ulicami Bema, Składową i Kopernika. To najnowsza inwestycja firmy Yuniversal Podlaski. Jest idealną propozycją dla osób, którym zależy na ciszy i spokoju w bliskim sąsiedztwie centrum miasta.

– Lokalizacja zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej, dzięki czemu możliwy jest szybki dojazd autobusem praktycznie do wszystkich zakątków Białegostoku. Atuty lokalizacji osiedla docenią również studenci – nieopodal mieszczą się bowiem kampusy Politechniki Białostockiej oraz Uniwersytetu w Białymstoku. Jednocześnie budynki mieszkalne znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie ogródków działkowych – mówi Antoni Piekut, właściciel Yuniversalu Podlaskiego.

Budowa osiedla, składającego się z czterech budynków o maksymalnej liczbie sześciu pięter, rozpoczęła się przy ulicy Depowej jesienią 2019 roku. Aktualnie rozpoczął się kolejny, drugi już etap inwestycji. Zainteresowani zakupem znajdą tu zarówno lokale 32-metrowe, jak również znacznie większe, o powierzchni 66 metrów kwadratowych. W ofercie dewelopera dostępne są mieszkania jedno-, dwu- trzy-, a także czteropokojowe, o różnym układzie pomieszczeń. Większość mieszkań to lokale dwustronne. Każde z nich posiada balkon lub taras. W cenie zakupu mieszkania kupujący otrzymuje również komórkę lokatorską.

Dla zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano miejsca postojowe na ogólnodostępnych parkingach. Samochody będzie można też zaparkować w garażach podziemnych. Deweloper nie zapomniał również o najmłodszych mieszkańcach osiedla – pojawi się na nim kilka placów zabaw dla dzieci.

Szeregówki na Nowym Mieście

To domy w zabudowie szeregowej na cenionym przez mieszkańców Białegostoku osiedlu Nowe Miasto. W skład kompleksu mieszkaniowego przy ul. Horodniańskiej wchodzi siedem budynków jednorodzinnych o powierzchni od 182 do 244 mkw. Na parterze każdego z domów szeregowych znajdują się salon z aneksem kuchennym i wyjściem bezpośrednio do ogrodu, a także gabinet, WC i pomieszczenie gospodarcze. W salonie istnieje możliwość podłączenia kominka. Pierwsze piętro to sypialnia z łazienką, a także dwa pokoje oraz łazienka ogólnodostępna. Do dyspozycji mieszkańców szeregówki na Nowym Mieście pozostaje również użytkowe poddasze o powierzchni około 40 mkw.

Dla mieszkańców domów 1-6 przewidziano duże dwu-stanowiskowe garaże podziemne, do których prowadzi wspólny wjazd. Obok każdego z nich znajduje się pomieszczenie gospodarcze z kotłownią.

Jednym z atutów inwestycji jest jej lokalizacja. Domy znajdą się w cichej i spokojnej okolicy – w ich bliskim sąsiedztwie znajdują się apteka oraz poczta, a także przedszkole oraz szkoła podstawowa. Nieco dalej znajduje się dyskont spożywczy. Na osiedlu Nowe Miasto nie brakuje też mniejszych sklepików, w których można zrobić drobne, codzienne zakupy. A w wolnej chwili warto jest wybrać się całą rodziną na spacer do Lasu Zwierzynieckiego by odpocząć i miło spędzić czas w otoczeniu przyrody.

O FIRMIE
Yuniversal Podlaski to prawie 20 lat działalności pod własną marką i ponad 30 lat doświadczenia w branży deweloperskiej w Polsce. Prezesem firmy jest Antoni Piekut, współwłaściciel działającej od 1991 r. spółki Wersal Podlaski. Zespół pracowników Yunversalu tworzą osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych realizacji są liczne nagrody. Są wśród nich Diamenty Forbesa oraz Gazele Biznesu, a także takie tytuły jak Luksusowa Marka czy Biznesowe Odkrycie Roku.
KONTAKT:
Biuro Sprzedaży Białystok
Białystok, ul. Piękna 3
tel.: 85 747 30 30
e-mail: bialystok@yp.com.pl