nieruchomoscipodlaskie.pl

Osiedle Lodowa – estetyka, nowoczesność, komfort w jednym miejscu

   Yuniversal Podlaski zaskakuje kolejną propozycją, która pojawiła się w ofercie dewelopera. Budynki znajdujące się w inwestycji o dźwięcznej nazwie Osiedle Lodowa, niska kameralna zabudowa wpasowująca się architekturą w otoczenie.

Lokalizacja w niedalekiej odległości obfituje w liczne punkty usługowe, rekreacyjne oraz edukacyjne. W pobliżu można znaleźć takie obiekty jak:

  • rezerwat przyrody Antoniuk;
  • szkołę podstawową oraz przedszkole;
  • centrum sportowe, fitness, treningi obwodowe, squash, siłownię;
  • sklep Lidl;
  • sklep Biedronka;
  • McDonald’s;
  • centrum handlowe ( Auchan, Leroy Merlin, Selgros Cash&Carry).

   Osiedle powstaje pomiędzy ulicami Lodową i Polarną w prężnie rozwijającej się dzielnicy Zawady i w jego skład wchodzi pięć kameralnych budynków mieszkalnych o trzech kondygnacjach. Każdy z budynków mieszkalnych posiada specjalną przestrzeń na komórki lokatorskie, które klient otrzymuje już w cenie mieszkania. Zarówno budowa, jak i sprzedaż budynków została zaplanowana na dwa etapy. Pierwszym z nich będzie dotyczył budynków C, D oraz E, natomiast drugi – budynków A i B.

   Mieszkania zostały zaprojektowane w nowoczesnym stylu, a estetyka ich wnętrz utrzymuje się na wysokim poziomie. Ich metraże wynoszą od 36 m2 do 72 m2. Wśród nich znajdą się mieszkania jedno-, dwu-, trzy-, a także czteropokojowe. Ich funkcjonalny układ pomieszczeń zapewni mieszkańcom maksymalny komfort, podobnie jak lokal usługowy usytuowany w parterze budynku A od ul. Lodowej, mający nieuciążliwy charakter – będzie nim sklep spożywczy, apteka, lub niewielka gastronomia – w zależności od potrzeb mieszkańców.

   Osiedle zostanie wzbogacone o plac zabaw, miejsca rekreacyjne, a także miejsca parkingowe (w tym również dla osób niepełnosprawnych), natomiast dwa budynki będą posiadały garaże podziemne. Dodatkowym udogodnieniem jest fakt, że budowa została cofnięta w głąb działki tak, aby znajdowała się bliżej lasu. To zapewni maksymalną możliwą ciszę i spokój oraz pozwoli na zniwelowanie wszelkich dźwięków dochodzących z ulicy.

   Jeśli jesteś osobą, która szuka spokoju, w kameralnej, cichej i zielonej okolicy – z dala od centrum – to miejsce jest idealne dla Ciebie!

Klaudia Barcińska

O FIRMIE

Biuro Sprzedaży Białystok
Białystok, ul. Piękna 3
tel.: 85 747 30 30
e-mail: bialystok@yp.com.pl
www.yp.com.pl