nieruchomoscipodlaskie.pl

Nowoczesność, komfort a za oknem piękna przyroda

W najładniejszej części Księżyna, w sąsiedztwie lasów, powstaje pierwszy etap osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. To najnowsza inwestycja firmy deweloperskiej Pogoda Invest. To miejsce wyjątkowe pod wieloma względami: nowoczesne, pełne ciekawych rozwiązań architektonicznych, przy tym rodzinne i , a dodatkowo inspirowane tradycją. Domy jakie powstaną będą komfortowe i pełne ciepła.

Co ważne – nowo powstające osiedle jest praktycznie na łonie natury, a jednocześnie dobrze skomunikowane z Białymstokiem. Dojazd do centrum miasta zajmuje 10 minut.

– Osiedle, które zaprojektowaliśmy mieści się przy ul. Brukowej. Będzie miało ono wyjątkowy, kameralny klimat. To idealne miejsce do zamieszkania dla wszystkich tych, którzy cenią sobie spokój i bliskość natury, nie rezygnując z atutów dużego miasta. Dodatkowym atutem jest to, że w okolicy są dwie szkoły i kilka przedszkoli – mówi kierownik biura sprzedaży i marketingu firmy Pogoda Invest – Cecylia Lola-Gołembiewska.

Deweloper oferuje segmenty o powierzchni użytkowej 120,74 m2 na działkach o powierzchni od 265 m2 do 530 m2. Swój wymarzony dom, który będzie połączeniem komfortu i wygody można kupić już za 419 tysięcy zł.

Na parterze znajdować się będzie część wspólna, a w niej przestronny salon z dużym oknem połączony z kuchnią, toaleta, garaż i kotłownia. Piętro to strefa prywatna z trzema lub czterema sypialniami, garderobą i łazienką.

– Zaletą domów będą 2 pełne kondygnacje, bez skosów na piętrze oraz betonowy strop nad piętrem, a nie z suchego tynku. Przestronny duży ogród na tyłach domu stwarza idealne miejsce na relaks i odpoczynek z dala od zawrotnego tempa miejskiego życia. Do domów zostaną doprowadzone wszystkie media tzn. woda, kanalizacja, prąd, gaz, światłowód – mówi przedstawicielka firmy.

Przyszłych mieszkańców nowo powstającego osiedla ucieszy również fakt, że dojazd do osiedla jest możliwy drogą asfaltową, natomiast przez osiedle droga wykonana będzie z kostki polbrukowej. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy linii 10 oraz 22.

Budowa osiedla odbędzie się w dwóch etapach. W pierwszym etapie, który rozpocznie się we wrześniu 2018 r., a zakończy w grudniu 2019 r. powstanie 14 budynków (7 bliźniaków) oznaczonych literami od A do N. W drugim etapie, który rozpoczniemy w kwietniu 2019 r., a zakończymy w grudniu 2020 r. powstanie kolejnych 14 budynków (7 bliźniaków) oznaczonych literami od O do Z oraz cyframi 1,2,3,4.

Kilka słów o firmie

Pogoda Invest to firma deweloperska z kilkuletnim doświadczeniem. Na swoim koncie ma realizację budów kilku osiedli domów w starannie przemyślanych lokalizacjach. Pod inwestycje wybierane są tereny charakteryzujące się bogatymi walorami przyrodniczymi i rekreacyjnymi, dobrą dostępnością i zdrowym mikroklimatem. Przedstawiciele firmy specjalizują się w budowie nowoczesnych domów jednorodzinnych, wolnostojących oraz w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Współpracują z wyselekcjonowanymi projektantami i wykonawcami. Wieloletnie doświadczenie połączone z najwyższą jakością materiałów budowlanych oferowanych do budowy budynków mieszkalnych pozwala wybudować budynki zgodnie z najwyższymi standardami, dbałością o każdy detal. Architekci, z którymi współpracuje Pogoda Invest inspiracje czerpią z wyobrażeń i oczekiwań osób, które poszukują wymarzonego miejsca do zamieszkania.

Motto firmy to: bezpieczeństwo transakcji oraz wysoka jakość wykonania. Pogoda Invest do wszystkich inwestycji prowadzi rachunki powiernicze. Jest to partner godny zaufania, co z całą pewnością mogą potwierdzić dotychczasowi klienci.

Inne ostatnio realizowane inwestycje to:

Budowa czterech nowoczesnych segmentów w zabudowie szeregowej w Białymstoku przy ul. Wąskiej

Budowa jedenastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy ul. Lodowej

Budowa czterech domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Księżynie przy ulicy Niewodnickiej.

Więcej informacji o inwestycjach dewelopera:

http://pogodainvest.pl/