nieruchomoscipodlaskie.pl

Yuniversal Podlaski oferuje piękne i funkcjonalne mieszkania

Yuniversal Podlaski wkrótce rozpoczyna sprzedaż drugiego etapu (budynek A oraz B) inwestycji „Osiedle Lodowa”, usytuowanego pomiędzy ulicami Lodową i Polarną w Białymstoku. Kompleks pięciu budynków znajdujący się na osiedlu Zawady oferuje mieszkania stanowiące idealny wybór dla rodzin z dziećmi, par i małżeństw planujących potomstwo, a także singli i seniorów ceniących spokój i wygodę.  Jest tam szybki dostęp do sklepów, zielonych terenów, obiektów sportowych i placówek edukacyjnych.

Yuniversal Podlaski jest marką działającą od prawie dwudziestu lat i mającą ponad trzydzieści lat doświadczenia w polskiej branży deweloperskiej. Firma na przestrzeni wielu lat zdobyła liczne nagrody, wśród których znajdują się m.in. Złota Villa (2013 rok) przyznawana przez miesięcznik branżowy „Villa” w kategorii najlepsza firma deweloperska, Deweloper roku 2019, Inwestycja Roku 2019 czy Gazele Biznesu. Marka zdobyła również zasłużone tytuły – Luksusowa Marka czy Biznesowe Odkrycie Roku, a także wyróżnienie miesięcznika „Forbes” w rankingu Diamenty Forbesa w kategorii firm o poziomie przychodów od pięćdziesięciu milionów do dwustu pięćdziesięciu milionów złotych (50 000 000 – 250 000 000 zł) w województwie podlaskim. Powyższe osiągnięcia stanowią ogromne wyróżnienie i dowód na jakość podejmowanych realizacji. Yuniversal oferuje lokale w Warszawie, Łodzi, Rydzewie, Ełku, Suwałkach, Supraślu oraz Białymstoku – rozwinięcie działań na tylu obszarach jest niewątpliwym sukcesem i świadczy o zadowoleniu Klientów oraz nieustającym popycie na lokale tworzone przez firmę.

Aktualnie Deweloper przychodzi z przyjemną dla oka i nowoczesną inwestycją „Osiedle Lodowa” usytuowaną na osiedlu Zawady. Nieruchomość została osadzona w przyjaznej lokalizacji, obfitującej w liczne punkty usługowe. Wśród nich znajdują się sklepy, takie jak Lidl i Biedronka, w których można zaopatrzyć się w podstawowe produkty niezbędne do prowadzenia gospodarstwa domowego – chemię, kosmetyki, karmę dla zwierząt, artykuły spożywcze, a nawet książki, ozdoby do wystroju wnętrz czy zabawki dla dzieci. Ponadto niedaleko znajduje się centrum handlowe, w którym znajdują się: Auchan, Leroy Merlin, Selgros i Cash&Carry, a także Restauracja McDonald. Miłośnicy sportu i zdrowego trybu życia będą niezwykle zadowoleni z tej lokalizacji, ponieważ w około 10 minut pieszo można dotrzeć do centrum sportowego, w którym jest dostępna siłownia, treningi obwodowe, squash oraz fitness. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się również rezerwat przyrody Antoniuk, który jest miejscem idealnym na wiosenne, letnie i jesienne spacery. Niedaleko jest również usytuowane przedszkole oraz szkoła podstawowa.

„Osiedle Lodowa” to pięć kameralnych budynków mieszkalnych (A, B, C, D oraz E) o trzech kondygnacjach (dwa piętra). Znajdują się w niej mieszkania  jedno-, dwu-, trzy- oraz czteropokojowe o powierzchni od 36 m2 do 72 m2. Ich przestrzeń została zaprojektowana z dbałością o funkcjonalność i wygodę. W trosce o komfort mieszkańców cała zabudowa została cofnięta bliżej lasu – w głąb działki, aby zredukować dźwięki dobiegające z ulicy. Zadbano również o obecność miejsca do rekreacji, placu zabaw, miejsc postojowych oraz garaży (dwa budynki będą posiadały garaże na poziomie -1). Ponadto zostały wydzielone strefy na komórki lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne.

Parter jednego z budynków został zaprojektowany do przystosowania pod lokal usługowy taki jak sklep spożywczy, apteka czy mała gastronomia.

Inwestycja jest niezwykle atrakcyjna wizualnie – mlecznobiały kolor przeplatający się z czernią oraz drewnianymi elementami tworzy efekt niepowtarzalnego nowoczesnego designu i zapewni przyjemne estetyczne doznania przyszłym mieszkańcom. 

Wkrótce rusza sprzedaż drugiego etapu inwestycji (budynek A oraz B), dlatego jeżeli w niedługim czasie planujemy zakup funkcjonalnego i starannie wykończonego mieszkania, warto zainteresować się ofertą firmy Yuniversal Podlaski.

Klaudia Barcińska

KONTAKT

Białystok, ul. Piękna 3

tel.:  85 747 30 30

e-mail: bialystok@yp.com.pl

O FIRMIE

Yuniversal Podlaski to prawie 20 lat działalności pod własną marką i ponad 30 lat doświadczenia w branży deweloperskiej w Polsce.

Naszym Klientom proponujemy mieszkania w Białymstoku, Warszawie, Ełku i Suwałkach oraz największy w województwie podlaskim wachlarz lokali mieszkalnych i usługowych.

Dokładamy wszelkich starań, by realizowane przez nas obiekty spełniały wymagania i potrzeby ich użytkowników. Udało nam się zyskać zaufanie Klientów – najlepiej świadczą o tym pozytywne opinie osób, które zdecydowały się na zakup nieruchomości w naszej firmie.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta jest na tyle różnorodna, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Proponujemy Państwu mieszkania i domy w różnorodnych lokalizacjach, o nowoczesnym kształcie i unikalnym designie, jak również te posiadające bardziej tradycyjną formę. 

Wśród licznych wyróżnień, jakimi może pochwalić się Yuniversal Podlaski znajdują się Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu, a także takie tytuły jak Luksusowa Marka czy Biznesowe Odkrycie Roku.