nieruchomoscipodlaskie.pl

Kalter Nieruchomości zaprasza na ulicę Młynową

„Moja Młynowa” to propozycja białostockiej firmy Kalter idealna dla tych, którzy cenią sobie komfort, przestrzeń i dostęp do miejskiej infrastruktury. Ten kaskadowy kompleks mieszkalny znajduje się u zbiegu ulic Młynowej, Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Czarnej, czyli w ścisłym centrum.

Inwestycja została zaprojektowana z myślą o mieszkańcach, ceniących przede wszystkim przestronne i wygodne wnętrza oraz funkcjonalny układ oferowanych mieszkań i lokali usługowych. Oferta ponad 200 – stu mieszkań i apartamentów przeznaczona jest dla ludzi szukających komfortu i wygody chcących cieszyć się urokami życia w centrum Białegostoku.

Mieszkania mają zróżnicowaną powierzchnię – od 36 m2 do 102 m2. od mieszkań jednopokojowych poprzez dwustronne lokale trzypokojowe w funkcjonalnych rozkładach po obszerne czteropokojowe apartamenty z obszernym salonem o południowej – słonecznej ekspozycji.

W budynku znajdą się liczne lokale usługowe usytuowane na parterze. Zadbano też o strefę komfortu dla mieszkańców, którą będzie tworzył wewnętrzny dziedziniec oraz nietuzinkowe elementy małej architektury.

Osiedle charakteryzuje się nowoczesną architekturą połączoną ze świetną lokalizacją, zapewniającą prestiżową okolicę, doskonałą komunikację, bogate życie kulturalne oraz bliskość m. in. Opery i Filharmonii Podlaskiej, licznych restauracji i sklepów oraz parku miejskiego.

Co ważne, w piwnicy zaprojektowano wielostanowiskowy garaż. Projektanci pomyśleli również o komórkach lokatorskich.

Obiekt okazał się na tyle atrakcyjny, że w ofercie zostało dosłownie kilkanaście mieszkań, w tym jedno szczególne.

To jednopokojowe, przestronne mieszkanie. Lokal o powierzchni 63,45 mkw znajduje się na czwartym piętrze.

Największy, dzienny pokój został połączony z alkową, dzięki czemu mieszkanie zyskało dużą przestrzeń wypoczynkową z wyjściem na balkon. Mieszkanie posiada zamkniętą kuchnię o powierzchni 7,69 mkw. Łazienka (5,63mkw) i toaleta (1,48 mkw) zostały oddzielone i umieszczone w rogu mieszkania.

O FIRMIE

Kalter Sp. z o. o. to uznana na rynku firma budowlana, posiadająca bogate doświadczenie jako Generalny Wykonawca inwestycji w zakresie budownictwa mieszkaniowego i użyteczności publicznej.

Wraz z rozwojem spółki równolegle do podstawowego jej profilu działalności zaczęły rozwijać się nowe profile (pochodne) działalności takie jak usługi deweloperskie oraz wynajem nieruchomości komercyjnych. W 2017 roku udziałowcy spółki podjęli decyzję o wydzieleniu ze struktur Kalter sp. z o.o. działalności deweloperskiej oraz działalności związanej z wynajmem nieruchomości, tak powstały spółki Kalter Nieruchomości sp. z o.o. oraz Kalter sp. z o.o. spk.. Obszarem działalności Grupy jest obszar województwa mazowieckiego i podlaskiego.