nieruchomoscipodlaskie.pl

Gustowne, przytulne i bezpieczne – „mieszkanie pod klucz”

Jeżeli planujesz zakup mieszkania ale przeraża cię żmudny proces jego wykańczania, pochyl się nad ofertą białostockiego dewelopera Sokołowscy Nieruchomości. Przy ulicy Hallera 12, w nietuzinkowej inwestycji przygotowano „mieszkanie pod klucz”. Co to oznacza?

– To lokal, w którym łazienka i kuchnia zostały kompletnie wyposażone a pozostałe pomieszczenia wykończone, tak by przyszli mieszkańcy mogli je dowolnie zaaranżować. To gustowne i nowoczesne mieszkanie jest projektem, który powstał wspólnie z architektami i wykonawcą Leroy Merlin – mówi mówi Aneta Sokołowska właścicielka firmy Sokołowscy.

Inwestycja znajduje się na ulicy Hallera 12 w Białymstoku. Mieszkanie jest zlokalizowane na pierwszym piętrze. To trzy pokoje, w tym dwie sypialnie i pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym, korytarz i łazienka. Niewątpliwym atutem jest obszerny balkon.

Metraż mieszkania wynosi 71, 53 mkw. To idealne lokum dla małżeństwa z dzieckiem.

Inwestycja „Prestiżowe Dziesięciny” jest przedsięwzięciem deweloperskim obejmującym budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z pomieszczeniami handlowo-usługowymi i co ważne z parkingiem podziemnym oraz windą.

– Niestety na osiedlu nie ma zbyt wielu miejsc do parkowania i dlatego też nasi architekci i projektanci zadbali o to, by przyszli mieszkańcy nie mieli z tym problemów. Wykorzystaliśmy jedyne słuszne rozwiązanie jakim jest podziemny parking – dodaje Aneta Sokołowska.

Atutami nieruchomości jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura osiedla, bliskie sąsiedztwo sklepów, szkół. przedszkoli, szybki dojazd do centrum, przystanki komunikacji miejskiej. Mimo ogromnej ilości zarówno starszych jak i nowszych bloków jest to osiedle, które ma wiele zieleni, terenów rekreacyjnych i placów zabaw dla najmłodszych.

Działka ma kształt prostokąta i znajdują się przy ulicy Hallera 12. Budynek o zmiennej wysokości, będzie posiadał od 3 do 6 kondygnacji nadziemnych oraz 1 kondygnację podziemną, na której zlokalizowanych zostanie 47 miejsc postojowych i 1 miejsce dla osoby niepełnosprawnej. Główne wejścia do budynku zaprojektowano z poziomu terenu od strony północno-zachodniej.

Pionową komunikację w budynku stanowi jedna klatka schodowa oraz winda, łącząca kondygnacje nadziemne obiektu z poziomem garażu. Na kondygnacjach nadziemnych zaprojektowano mieszkania 1,2,3,4 – pokojowe. Dodatkowo w kondygnacji podziemnej zlokalizowano komórki lokatorskie, węzeł cieplny, pomieszczenie techniczne, pomieszczenie wodomierza, pomieszczenie pomocnicze.

Budynek powstał w technologii tradycyjnej murowanej posadowiony na ławach fundamentowych. Konstrukcja stropów żelbetowa. Dach płaski o kącie nachylenia 15o , w części frontowej kryty blachą płaską na rąbek, pozostałej papą. Budynek tworzy bryłę w kształcie litery „L”. Elewację wzbogacają balkony osłonięte szklanymi lub pełnymi balustradami. Ściany kondygnacji przyziemia oraz w niższej części budynku (3 kondygnacyjnej) w większości wyłożone betonową płytką elewacyjną. Pozostałe ściany tynkowane lub w okładzinie drewnianej.

O FIRMIE

Sokołowscy Nieruchomości to dynamicznie rozwijającą się firmą z branży nieruchomości. zajmuje się z dużym zaangażowaniem i nowoczesnym spojrzeniem w branży Deweloperskiej, a swą działalność prowadzi już od roku 2008.

W ofercie dewelopera znajdują się atrakcyjne nieruchomości deweloperskie, które trafią nawet w najbardziej wyrafinowane gusta – niezależnie od tego, czy priorytetem klienta jest prestiżowa lokalizacja niedaleko centrum miasta, czy kameralne osiedle położone w spokojnej okolicy.