nieruchomoscipodlaskie.pl

Asko: nowa inwestycja przy ulicy Ciepłej w Białymstoku

Budownictwo ekologiczne to projektowanie i budowanie obiektów z uwzględnieniem środowiska naturalnego. Co więcej zakłada ono ochronę środowiska na każdym etapie, czyli od projektu, poprzez prace budowlane, aż po samą eksploatację budynku. Zielone budownictwo ma na uwadze oszczędne gospodarowanie surowcami, w tym oczywiście także surowcami naturalnymi i wiąże się z wykorzystywaniem materiałów maksymalnie przyjaznych dla środowiska. W centrum Białegostoku powstaje pierwszy ekologiczny apartamentowiec. Inicjatorem tego przedsięwzięcia jest firma Asko.

Atrakcyjna lokalizacja, przystępne ceny mieszkań oraz kameralność inwestycji sprawiają, że zainteresowanie ofertą mieszkań ekologicznych stale rośnie. Współczesny klient poszukuje nie tylko rozwiązania nowoczesnego, ale również dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Wielu z nich wybierając mieszkanie, chciałoby mieć również znaczący wpływ na stan środowiska. Do tej pory w Białymstoku nie było to możliwe. Teraz wszystko uległo zmianie. Powstające apartamenty przy ulicy Ciepłej to równoznacznik „zielonego życia”.

Nowoczesny budynek mieszkalny położony blisko centrum Białegostoku już w 2022 roku będzie zdobił przestrzeń miejską. Wysoki standard wykończenia oraz minimalistyczny design wyznaczać będą jakość inwestycji, w której oprócz mieszkań o standardowym rozkładzie i metrażu znajdą się również ekskluzywne apartamenty. Wyjątkowość obiektu podkreśli wysoki standard wykończenia wnętrz oraz zielone patio z bezpiecznym placem zabaw dla dzieci.

Ekologia w budownictwie

W ostatnich latach ekologia dynamicznie wkroczyła również w branżę budowlaną. Najwięcej przykładów wykorzystania rozwiązań ekologicznych można znaleźć w budownictwie jednorodzinnym. To właśnie indywidualni inwestorzy najpierw zaczęli wykorzystywać panele słoneczne, pompy ciepła czy deszczówkę.

W Polsce wciąż jednak trudno o przykłady budynków wielorodzinnych z ekologicznymi technologiami. Deweloperzy dopiero badają ten segment rynku. Dlatego też na tym tle awangardowo prezentuje się CIEPŁA 38 APARTAMENTY w ofercie białostockiej firmy Asko, bo to nie tylko nowoczesny i funkcjonalny obiekt z pięknymi, komfortowymi mieszkaniami, ale także pierwsza w mieście, troszcząca się o środowisko inwestycja z naturalnym zielonym dachem, wyposażona w ekologiczne instalacje fotowoltaiczne na dachu budynku.

Zacznij ekologiczne życie od zaraz

Zielony dach to ekologiczny i praktyczny sposób na dodanie miejskiemu krajobrazowi naturalnego uroku, a także naturalna oczyszczalnia powietrza z pyłów, kurzu i spalin, fabryka tlenu pochłaniająca dwutlenek węgla. Ponadto zielony dach zapewni większą izolacyjność termiczną i akustyczną budynku. Klatki schodowe, do których deweloper również wprowadzi nieco natury, podkreślą jeszcze bardziej zielony charakter budynku

– Wychodząc naprzeciw coraz większej świadomości dbania o otaczające nas środowisko wyposażyliśmy garaże w stacje ładujące samochody elektryczne – mówi Barbara Uściłko z Asko. – Dodatkowo budynek zostanie wyposażony w panele fotowoltaiczne. To pewna oszczędność pieniędzy i większa niezależność energetyczna.

Lokalizacja idealna

Doskonała infrastruktura dzielnicy, bliskość przystanków komunikacji miejskiej, szkół, przedszkoli i szeroka dostępność punktów usługowo – handlowych, w tym galerii handlowej oraz popularnych dyskontów – to wszystko sprawia, że lokalizacja nowej inwestycji realizowanej przez developera jest idealna.

Do tego bliskość licznych ścieżek rowerowych i stacji rowerów miejskich sprzyjać będzie towarzyskim wyprawom niekoniecznie jedynie w granicach miasta.
Ceny mieszkań nie będą przekraczać możliwości białostoczan i kształtować się mają na poziomie ….. za mkw., przy czym ceny można negocjować.

Największe zalety białostockich Apartamentów przy ulicy Ciepłej:

panele fotowoltaiczne na dachu – to oszczędność pieniędzy i większa niezależność energetyczna,

zielony dach – to naturalna oczyszczalnia powietrza z pyłów, kurzu i spalin a także większa izolacyjność termiczna i akustyczna budynku,

stacje do ładowania samochodów elektrycznych,

dwupoziomowy garaż z miejscami postojowymi,

zielone patio z bezpiecznym placem zabaw dla dzieci,

cichobieżne windy, wózkownia, komórki lokatorskie

O FIRMIE

Firma Asko istnieje na białostockim rynku deweloperskim od 2005 roku. Profilem jej działalności jest inwestowanie w budowę nowych osiedli mieszkaniowych oraz realizacja obiektów komercyjnych. Co wyróżnia markę? Deweloper do budowy używa tylko sprawdzonych i trwałych materiałów, kompleksowo dba o swoich klientów między innymi pomagając im przejść wszystkie formalności związane ze sfinansowaniem nieruchomości.

KONTAKT: ul. Brukowa 28 lok. 1, 15-889 Białystok

Numer telefonu: 85 749 60 20

Email: biuro@askosa.pl

Godziny pracy: 8.30 – 16.30 Pn – Pt