nieruchomoscipodlaskie.pl

Idealne miejsce na Twoje zakupy przez 7 dni w tygodniu.

Giełda Rolno – Towarowa przy ulicy Andersa w Białymstoku oferuje zawsze świeże produkty bezpośrednio od lokalnych i regionalnych producentów. Pyszne sery korycińskie, wspaniałe miody z podlaskiej pasieki, wiejskie jaja, ekologiczne owoce i warzywa, smaczne wędliny wprost z lokalnych gospodarstw. Każdy znajdzie coś dobrego dla siebie. Ale na Giełdzie dostępne są produkty nie tylko spożywcze.

Nowo otwarta hala Giełdy posiada w sprzedaży również inne towary. W hali otwierają się nowe lokale oferując modną odzież damską, męską oraz dziecięcą w atrakcyjnych cenach.

Andersa 40 to doskonała lokalizacja, o czym świadczą rzesze przyjeżdżających tu codziennie klientów. W kilka minut z każdego końca miasta można tu dojechać samochodem. Dobre jest też połączenie komunikacją miejską, przystanki autobusowe i bezpieczne przejście podziemne są zlokalizowane obok Giełdy.

Na hali oprócz modnej odzieży, bielizny, dostępne są dobrej jakości pościel, serwety, drobne AGD oraz akcesoria dla dzieci. Większość klientów ma już swoje ulubione stoiska i sprzedawców.

Coś dla niej …

Odzież oraz dodatki damskie w nowoczesnym kroju i modnym fasonie, dedykowana nowoczesnym kobietom ceniącym sobie niebanalny styl, komfort i wygodę. Kurtki, płaszcze jesienne oraz zimowe także w dużych rozmiarach (do 52).

i dla niego

W ofercie z odzieżą męską znajdują się: kurtki, płaszcze, garnitury, koszule, krawaty, paski i wiele innych elementów męskiej garderoby. Zróżnicowana i bogata oferta sprawia, że każdy mężczyzny, dla którego szczególnie ważny jest styl, elegancja i wygoda znajdzie coś dla siebie.

Ekologia i akcesoria dziecięce

W nowej hali znajdziecie wszystko dla dziecka w jednym miejscu – odzież na każdą okazję, duży wybór zabawek oraz artykuły szkolne w atrakcyjnych cenach.

Giełda przy ulicy Andersa 40 to raj dla tych, co chcą żyć zdrowo, w zgodzie z naturą i chronić środowisko. To również idealne miejsce dla tych dla tych, którzy chcą się zdrowo odżywiać. Tu nikt nie jest anonimowy. Ani klient, ani sprzedawca. O każdą rzecz można zapytać, poradzić się. Sprzedawcy mają tu czas, by porozmawiać z klientem, doradzić, opowiedzieć, od jakiego producenta pochodzi dany towar, czy jest produkowany w zgodzie z zasadami ekologii.

Giełda z potencjałem biznesowym

Nowa Hala Podlaskiego Centrum Rolno – Towarowego ma ponad 3 tys. mkw. powierzchni, a sama część handlowa – około 2,3 tys. m kw. Boksy dla handlowców liczą od 30 do 70 m kw.( z możliwością połączenia). Jej budowa trwałą dziewięć miesięcy. Aktualnie najemcy mogą rezerwować lokale w nowej Hali nr 3. Warto się zdecydować już dziś, ponieważ do końca roku obowiązuje promocja opłat czynszu – 50 procent mniej za każdy miesiąc do końca roku.

Obecnie do wynajęcia w nowej Hali są lokale o powierzchni:

* 33 m2;

* 35 m2;

* 48 m2;

* 69 m2;

* 73 m2.

Nowoczesna infrastruktura

W nowej hali znajdują się nowoczesne lokale handlowe, z możliwością połączenia boksów zgodnie z potrzebami Najemców. Wysokość lokalu 3,30 m. Boksy są otwierane na korytarze poprzez kratę rolowaną o napędzie elektrycznym. Do lokali doprowadzona jest woda i prąd. Ogrzewanie boksów przy pomocy nagrzewnic znajdujących się w górnej części budynku. Hala posiada monitoring wizyjny na korytarzach oraz dostęp do internetu światłowodowego.

TEL 85/6750005, kom. 516 867 741.