nieruchomoscipodlaskie.pl

Rzeka, las, świeże powietrze. Zamieszkać w Krupnikach

Któż nie chciałby mieszkać w zacisznym, urokliwym miejscu, niemalże w lesie i nad rzeką, a dodatkowo na wyciągnięcie ręki mieć sklepy, szkoły, przychodnie i lokale usługowe? Wiele osób odpowie, że to nie możliwe, a jednak… Wystarczy prześledzić ofertę firmy Evenement Domy Jednorodzinne, która oferuje domy parterowe w Krupnikach.

To jedna z wielu tak zwanych sypialni Białegostoku. Miejscowość leży dosłownie poza granicami miasta i do najbliższych obiektów usługowych jej mieszkańcy mają zaledwie 500 metrów.

SŁONECZNA POLANA to kompleks sześciu nowoczesnych domów parterowych zlokalizowanych przy ul. Różanej w Krupnikach. Lada moment do nowo powstającego osiedla będzie prowadziła nowa asfaltowa ulica, o którą zatroszczył się deweloper. Dodatkowym atutem tego miejsca będzie komunikacja miejsca. Przystanki autobusowe będą zlokalizowane tuż obok osiedla.

– To nowoczesna inwestycja, którą tworzymy z myślą o rodzinach ceniących sobie komfort mieszkania w bliskim otoczeniu przyrody, jednocześnie nie rezygnujących z szybkiego dojazdu do centrum miasta – mówi Marek Szmurło, właściciel firmy Evenement i dodaje, że aktualnie w ofercie posiada jeszcze 3 domy jednorodzinne do sprzedania z I etapu budowy osiedla. – Istnieje jeszcze możliwość indywidualnej adaptacji projektu.

Pierwotne projekty domów zakładają, że będą one parterowe, jednak w każdym jest możliwość adaptacji i zaaranżowania mieszkalnego poddasza. Projektanci przewidzieli możliwość wkomponowania schodów wewnętrznych i powiększenia budynku o ergonomiczne i wygodne poddasze mieszkalne – od jednej do dwóch sypialni, zależnie od powierzchni.

Układ i wielkość działek oraz funkcjonalny podjazd umożliwia dobudowanie wiaty na parkowanie kolejnego samochodu. Do domów będzie prowadziła droga wewnętrzna wykonana z kostki brukowej.

– Co jeszcze nas wyróżnia? To, że nasze obiekty od początku do końca wykonane są najlepszych, dostępnych na rynku materiałów. Dotyczy to zarówno takich produktów jak cegły, kostki brukowe, tynki, ale też kominki, okna, drzwi pokrycie dachowe, bramy garażowe i piece gazowe – dodaje Marek Szmurło.

I tak ściany murowane we wszystkich domach są z pustaka szczelinowego LEWKOWO, okna PCV ciepłe 3 – szybowe o współczynnikau przenikania 0,5 W/m2*K koloru Winchester, brama garażowa HORMANN, 2 piloty, ogrzewanie podłogowe, piec gazowy dwufunkcyjny VIESSMANN VITODENS 100

Do każdej posesji doprowadzony jest światłowód firmy KOBA, co gwarantuje nieograniczony dostęp do Internetu. Oczywiście przyszli mieszkańcy mają zapewnione niezbędne media czyli: przyłącze gazowe, kanalizacją, instalacje elektryczne. Wnętrze wykończone jest w stanie deweloperskim, z piecem, grzejnikami, ale istnieje możliwość wykonania robót wykończeniowych „pod klucz”.

Domy dostępne w ofercie:

– działka pow. 595 m², dom z garażem na 1 samochód, pow. użytkowa 129,15 m²

kotłownia ze spiżarnią, kuchnia, jadalnia, salon, 3 sypialnie, dwie łazienki, garderoba + możliwość adaptacji poddasza

– działka pow. 423 m², dom z garażem na 1 samochód, pow. użytkowa 98,42 m²

kotłownia ze spiżarnią, kuchnia, jadalnia, salon, 2 sypialnie, dwie łazienki, garderoba + możliwość adaptacji poddasza

– działka pow. 420 m², dom z garażem na 1 samochód, pow. użytkowa 98,42 m²

kotłownia ze spiżarnią, kuchnia, jadalnia, salon, 2 sypialnie, dwie łazienki, garderoba + możliwość adaptacji poddasza

Położenie osiedla w malowniczej, zielonej okolicy oraz wśród innych, nowoczesnych domów jest niewątpliwą zaletą inwestycji i czyni ją idealną do zamieszkania.

Jeżeli oferta z wybudowanych domów nie spełni Państwa oczekiwań, istnieje możliwość indywidualnego zaprojektowania własnego domu w II etapie budowy osiedla Słoneczna Polana, gdzie nawet wymiary i powierzchnię działki można jeszcze wybrać indywidualnie

O FIRMIE

EVENEMENT to istniejąca ponad 10 lat firma budowlana i deweloperska prowadzona przez p. Marka Szmurło, inżyniera budownictwa posiadającego bogate doświadczenie zawodowe, mająca dobrą opinię na rynku budowlanym, realizująca projekty budowlane własne i zlecone

Znajdź nas na: www.slonecznapolana24.pl

Domy przy ul. Różanej w Krupnikach to:

– kameralna zabudowa w pięknej okolicy i zarazem w otoczeniu innych nowoczesnych domów

– elegancka architektura z wygodnymi rozwiązaniami architektonicznymi

– podwyższony standard wykonania dla wymagających

– możliwość adaptacji poddasza

– osiedle wyodrębnione eleganckim ogrodzeniem z dojazdem drogą z kostki brukowej do nowej, asfaltowej

– ul. Szmaragdowej (realizacja: październik 2018 r.)

– wysokie nasłonecznienie gwarantowane przez południową ekspozycję

– świeże powietrze zapewnione przez południowo – zachodnią różę wiatrów.