nieruchomoscipodlaskie.pl

Widok na park? To możliwe. Zamieszkaj przy ulicy Jana Pawła II

Mieszkanie niedaleko centrum a jednocześnie z pięknym parkiem na wyciągnięcie ręki. Niedaleko centra handlowe, restauracje, basen dworzec, szkoły, przedszkola, żłobki i przychodnie. Możesz mieć to wszystko. Miniosiedle „Przy Parku” to budynek wielorodzinny, w którym zostanie zlokalizowanych 220 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga, które na swoim koncie ma wiele innych prestiżowych inwestycji, zaprasza na ulicę Jana Pawła w Białymstoku.

Budynek mieszkalny wielorodzinny ma być nowoczesną, 8-kondygnacyjną budowlą, z garażami i miejscami postojowymi w podziemiach – mówi Rafał Szeliga, prokurent firmy – Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z komórek lokatorskich na piętrach, a dodatkowym plusem inwestycji pozostaje świetna lokalizacja przy samym Parku Antoniuk. Docelowo w tym miejscu powstać ma 220 komfortowych mieszkań.

W ofercie dewelopera są mieszkania od ok 35 – 73 mkw. Zróżnicowanie metrażu sprawia, że swoje miejsce na ziemi może znaleźć tu zarówno rodzina z dziećmi jak i single.

Budynek wyposażony w windy, komórki lokatorskie na piętrach jak i połączone z miejscami postojowymi w podziemiach. Dodatkową ofertą są indywidualne garaże w podziemiach.

– Cały teren będzie zamknięty, przez co stworzymy enklawę, w której mieszkańcy będą czuć się komfortowo i bezpiecznie – dodaje Rafał Szeliga. – Dodatkowo zadbamy o zieloną przestrzeń wokół.

Co jeszcze wyróżnią inwestycję przy ulicy Jana Pawła w Białymstoku? To idealne połączenie ze ścisłym centrum miasta. Dostać się tam można w zaledwie kilka minut autobusem czy samochodem. W bezpośredniej okolicy jest wspomniany wcześniej Park Antoniuk, sklepy, galerie, szkoły, przedszkola i żłobki. Doskonale rozwinięta infrastruktura na pewno przekona niejednego niezdecydowanego klienta.

Inwestycja „Przy Parku” to szansa na zamieszkanie w pięknej enklawie zieleni zaledwie kilka minut jazdy do centrum Białegostoku, a bezpośrednie sąsiedztwo Parku Antoniuk i rzeki Białej staną się doskonałą okazją do całorocznej rekreacji i letniego wypoczynku.

Ceny miejsc parkingowych:

Miejsce parkingowe w podziemiach – od 25 tys zł ( w zależności od wielkości )

Terminy realizacji etapów :

etap I – 31 marzec 2021

etapy II i III – 30 czerwiec 2021

– Z całkowitym przekonaniem mogę powiedzieć, że jest to jedno z ciekawszych obecnie oferowanych miejsc w mieście – mówi Rafał Szeliga.

Ekspert finansowy doradzi bezpłatnie

Chcąc zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę przy zakupie nieruchomości Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga oddaje do ich dyspozycji Eksperta Finansowego, który bezpłatnie:

Spotka się w dogodnym miejscu i terminie

Wyliczy zdolność kredytową w kilkunastu bankach

Porówna aktualne oferty banków i pomoże wybrać najkorzystniejszą

Wynegocjuje atrakcyjne warunki finansowania

Przeprowadzi całą procedurę kredytową i pomoże w przygotowaniu formalności

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu oraz kompleksowej obsługi transakcji deweloper podjął współpracę z OPEN FINACE EXPERT. – niezależnym ekspertem finansowym w zakresie kredytów i pożyczek hipotecznych. To jedna z największych i najwyżej ocenianych firm ekspertów finansowych w Polsce. Siłą firmy jest, m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm doradców, bezstronność oraz bogata oferta produktów hipotecznych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych.

O FIRMIE

Przedsiębiorstwo Budowlane „Szeliga” Sp. z o.o. rozpoczęło swoją działalność w 1995 roku. Zrealizowane obiekty można spotkać w Białymstoku, Łomży, Zambrowie, Suwałkach oraz Bielsku Podlaskim. Przez cały czas działalności przedsiębiorstwo śledzi nowości na rynku budowlanym i stara się w każdej realizacji stosować najlepsze materiały i sprawdzone systemy, dlatego może zagwarantować, że budowane obiekty są wykonywane solidnie i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

INNE INWESTYCJE

LOKALE USŁUGOWE

Kupno mieszkania – szczególnie z rynku pierwotnego i jego wynajem jest bezpieczną lokatą kapitału, wielu oczekuje od takiej inwestycji jeszcze wyższej stopy zwrotu. Jest to możliwe w przypadku lokali usługowych, gdzie stopa zwrotu z inwestycji jest o 2 proc. wyższa niż dla lokalu mieszkaniowego.

Inwestycja przy ul. Piasta 5 na os. Bojary jest już gotowa. W ofercie zostały 2 ostatnie lokale usługowe o pow. 111 oraz 120 mkw. Ceny zaczynają się od od 4999 zł/m2 netto.

W budynku znajdują się 33 mieszkania oraz 6 lokali usługowych na parterze. W podziemiach budynku zlokalizowane są miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Doskonała lokalizacja, blisko centrum a w bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, szkoły, białostocki magistrat – to tylko niektóre zalety inwestycji przy ulicy Piasta w Białystoku. W lokalach usługowych, które są w ofercie PB Szeliga z powodzeniem można urządzić przychodnię, przedszkole, gabinet lekarski lub też przeznaczyć na inną działalność gospodarczą.

OSTATNIE MIESZKANIA W ZAMBROWIE

Latem tego roku PB Szeliga rozpoczęło nową inwestycją mieszkaniową „Apartamenty Słoneczne” w Zambrowie przy ul. Jana Pawła II. To właśnie tam powstanie budynek mieszkalny z windami składający się ze 132 mieszkań i apartamentów o powierzchni od 32 do 105m2. Uwaga!!! W ofercie zostały ostatnie mieszkania.

KONTAKT:

Przedsiębiorstwo Budowlane
„Szeliga” Sp. z o.o.

ul. Transportowa 3/63
( wjazd od ulicy Tadeusza Jasińskiego )
15-399 Białystok

tel.: 85 741 22 91
tel.: 664 055 772
mail:
biuro@pbszeliga.pl
mail:
sprzedaz@pbszeliga.pl