nieruchomoscipodlaskie.pl

Yuniversal Podlaski prezentuje swoje inwestycje w mediach społecznościowych

Yuniversal Podlaski wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów i promuje swoją najnowszą inwestycję za pomocą nowoczesnych kanałów komunikacji. Z ofertą mieszkań można już zapoznać się nie wychodząc z domu!

– Odnotowujemy zwiększoną liczbę zapytań składanych za pomocą czatu znajdującego się na naszej stronie internetowej, dostępnej pod adresem yp.com.pl. Korzystamy z aplikacji LiveChat – najpopularniejszego obecnie na świecie systemu do obsługi klientów w tej formie. Odbieramy też znacznie więcej telefonów z zapytaniami o konkretne lokale. Zwiększone zainteresowanie naszą ofertą widać również w mediach społecznościowych. Ludzie śledzą nasz firmowy profil na Facebooku, zadają również pytania za pośrednictwem komunikatora Facebook Messenger. Tej wio­sny na naszym profilu na Instagramie pokażemy jak wspaniale prezentują się zrealizowane przez nas inwestycje – zapowiada Antoni Piekut, prezes firmy Yuniversal Podlaski.

A to nie jedyne nowości, jakie firma zamierza wdrożyć wiosną tego roku.

Obecnie realizujemy duży projekt mający na celu ułatwienie Klientom zapoznania się z wizualizacjami oferowanych przez nas mieszkań i domów. Czegoś takiego w ofercie podlaskich deweloperów jeszcze nie było, a my chcemy wykorzystać najno­wocześniejsze oferowane na rynku technologie. Chciałbym też podkreślić, że zespół pracowników Yuniversalu doskonale radzi sobie w tych nowych dla nas wszystkich i przyznajmy to – nieco zaskakujących warunkach. Lata doświadczenia zrobiły swoje i cieszę się, że pracują dla nas sami profesjonaliści. Dodam jesz­cze, że w ubiegłym roku założona przeze mnie firma obchodziła piętnastolecie istnienia – a jeżeli weźmiemy pod uwagę nasze doświadczenie, to – niczego nie przekłamując – stoi za nami trzydzieści lat tradycji i doświadczenia – mówi Antoni Piekut.

Bezpieczeństwo wśród ogródków działkowych

Wśród realizowanych obecnie przez spółkę inwestycji wy­różnia się Osiedle Depowa, które powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum stolicy regionu. Znajdziemy tu szeroki wybór funkcjonalnych mieszkań w dobrej cenie, w śred­niej wysokości budynkach znajdujących się tuż obok ogródków działkowych.

Rejon, w którym powstaje Osiedle Depowa, znajduje się pomiędzy ulicami Bema, Składową i Kopernika. Arterie te dają mieszkańcom łatwy dostęp do rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej, dzięki czemu możliwy jest szybki dojazd autobusem praktycznie do wszystkich zakątków Białegostoku. Jednocześnie budynki znajdują się w zacisznym sąsiedztwie ogródków działko­wych, a ich układ tworzy kameralną przestrzeń z placami zabaw dla dzieci i możliwością odpoczynku mieszkańców na świeżym powietrzu.

Projekt osiedla oraz jego wizualizacje można już obejrzeć na stronie inwestora, Znajdziemy tam również szczegółowe plany każdego z oferowanych mieszkań (na chwilę obecną deweloper publikuje ofertę dotyczącą dwóch pierwszych bloków powstających w ramach inwestycji). A już wkrótce na stronie zostanie udostępnio­ny najnowocześniejsze narzędzie umożliwiające zainteresowanym obejrzenie konkretnego mieszkania w wirtualnej przestrzeni.

Zainteresowani zakupem znajdą na Osiedlu Depowa zarów­no lokale 32-metrowe, jak i znacznie większe, o powierzchni 66 metrów kwadratowych. W ofercie dewelopera dostępne są mieszkania jedno-, dwu-, trzy-, a także czteropokojowe, o różnym układzie pomieszczeń. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – zarów­no osoby mieszkające samotnie, jak również rodziny z dziećmi. Większość mieszkań to lokale dwustronne. Każde z nich posiada balkon lub taras. W cenie zakupu mieszkania kupujący otrzymuje również komórkę lokatorską. Dla zmotoryzowanych przewidziano miejsca postojowe na ogólnodostępnych parkingach. Samochody będzie można też zaparkować w podziemnych garażach.

Osobom zainteresowanym czerpaniem zysków z wynajmu nieruchomości polecamy zwrócenie uwagi na mieszkania trzy­pokojowe o powierzchni 48 mkw. – przypomnijmy, że Białystok jest miastem akademickim, w dużym udziałem studentów zagra­nicznych, a w niedalekim sąsiedztwie Osiedla Depowa znajdują się kampusy kilku wyższych uczelni.

Budowa Osiedla Depowa ruszyła jesienią 2019 roku. Tymczasem deweloper prowadzi już rozmowy z najemcami za­interesowanymi prowadzeniem na osiedlu działalności usługowej i handlowej. Dzięki czemu osiedle już od momentu wprowadzenia się pierwszych mieszkańców nie będzie tylko ich sypialnią, ale też miejscem w pełni funkcjonalnym do życia.

Kup mieszkanie nie wychodząc z domu

O różnorodnych możliwościach kontaktu z deweloperem wspominaliśmy już wcześniej. Przypomnijmy jednak – osoby zainteresowane zakupem mieszkania bez wychodzenia z domu w Yuniversalu Podlaskim mają taką możliwość. Konieczność obec­ności Klienta w biurze stacjonarnym .rmy przy ulicy Pięknej 3 w Białymstoku została ograniczona do minimum. Zainteresowani ofertą spółki mogą porozmawiać z doradcą na czacie. Można też po prostu zadzwonić – Dział Sprzedaży czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00 czeka na Państwa pytania pod numerem 85 747 30 30. No i wreszcie gratka dla użytkowników Facebooka,– z .rmą można również skontaktować się za pośred­nictwem komunikatora Messenger.

Przypominamy również wszystkim osobom zastanawiającym się nad wyborem bezpiecznej finansowo i optymalnej dla nich oferty mieszkaniowej lub lokalu pod prowadzenie działalności usługowej czy handlowej przypominamy, że w firmie Yuniversal Podlaski funkcjonuje program o nazwie „Wybieraj – Wyceniaj”. Pozwala on na przedstawienie klientowi różnych opcji ceno­wych zakupu lokalu i umożliwia wybór propozycji maksymalnie dopasowanej do jego indywidualnych potrzeb i finansowych możliwości. Działający w przedsiębiorstwie Dział Kredytów Hipotecznych pomaga w uzyskaniu optymalnego kredytu oraz gwarantuje opiekę i zapewnia konsultacje w trakcie całego okresu kredytowania. Na etapie zakupu nieruchomości kupujący mogą również liczyć na fachowe doradztwo ze strony firmowego ar­chitekta, który oferuje swoją pomoc w zmianie funkcjonalności poszczególnych pomieszczeń.

TH