nieruchomoscipodlaskie.pl

Rodzinny zakątek w zasięgu Twojej ręki!

To miejsce, które w sposób szczególny jest dedykowane rodzinom lubiącym spędzać ze sobą czas, nie tylko w zaciszu swoich domów, ale też na świeżym powietrzu. Rodzinny zakątek ma wszystko czego potrzeba do wygodnego i spokojnego życia. Zapraszamy na ulicę Baranowicką.

– Rodzinny Zakątek to nasza nowa inwestycja. W jej ramach budujemy 19 domów szeregowych właśnie przy ul. Baranowickiej. Nowoczesna bryła budynku i wyższy standard energetyczny, osiągnięty dzięki rekuperacji, stanowią idealne połączenie. Budynek zostanie wykonany w nowoczesnej technologii, a do jego realizacji zastosujemy materiały dobrej jakości – mówi przedstawiciel firmy RS Development

Co ważne i ciekawe przy budowie domów zostaną zastosowane okna o obniżonym współczynniku przenikania ciepła. Dzięki temu Rodzinny Zakątek charakteryzować się będzie dużą energoszczelnością, jak również dźwiękochłonnością. Każdy z domów składał się będzie z dwóch pełnych kondygnacji, na których można zauważyć wyraźny podział na strefę dzienną oraz nocną. Na paterze zaprojektowano przestronny salon wraz z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Na piętrze zaplanowano cztery sypialnie. Dwie z nich wyposażone są w duże garderoby. Na tej kondygnacji zaprojektowano również łazienkę.

– Rodzinny Zakątek to zaciszna okolica, bardzo dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta. To również pionierska inwestycja rodzinna w Białymstoku. Wiedząc, jak ważne jest spędzanie czasu z rodziną oraz bliskimi, tworzymy ku temu idealne warunki. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów w nowopowstającej inwestycji będzie również część wspólna składająca się z altanki, placu zabaw, jak również miejsca na ognisko – mówi przedstawiciel firmy. – Nasze osiedle domów szeregowych dedykujemy osobom, które poszukują zacisza podmiejskiej lokalizacji nie rezygnując jednocześnie z atrakcji jakie oferuje miasto. Łączymy bliskość centrum miasta z komfortem i spokojem na co dzień.

Dodatkowo w cenie szeregówki zawarty jest piec gazowy, rekuperacja, jak również ogrzewanie podłogowe na parterze.

Planowane zakończenie całej inwestycji deweloper zaplanował na lipiec 2019.

Główne atuty lokalizacji osiedla Rodzinny Zakątek:

– 600 m do Szkoły Podstawowej nr 28

– 7 minut samochodem do Galerii Atrium Biała

– 5 minut samochodem do żłobka (Klub Małych Odkrywców)

– 4 minuty samochodem do plaży miejskiej

– 10 minut spacerem do basenu

– 12 minut spacerem do Przedszkola Samorządowego nr 20

– zaledwie 600 metrów do wjazdu na obwodnicę – Trasę Generalską umożliwiającą dojazd do dróg prowadzących do Warszawy, Budziska czy Bobrownik, jak również ułatwiającą komunikację wewnątrz miasta

– obok bramy nowopowstającego osiedla przystanek linii 1 i 105 Białostockiej Komunikacji Miejskiej

O firmie:

Inwestycje realizowane są w najlepszych lokalizacjach. Osiedla powstają w wyselekcjonowanych miejscach w Białymstoku. W trakcie całej realizacji inwestycji jest możliwość wglądu do pełnej dokumentacji, planów nowego domu, umów, etc. Wysoki standard wykończenia naszych inwestycji gwarantuje spokój, pewność i przyjemność z mieszkania w nowym budownictwie.

Siedziba firmy: ul. Składowa 7 lok. 109, 15-399 Białystok

tel.: 662 229 119

mail: biuro@rsbi.pl