nieruchomoscipodlaskie.pl

Szeregówki w centrum miasta – tu warto zamieszkać

Drogi Czytelniku! Dziś zapraszamy Cię na spacer po Białystoku, mieście gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, mieście które rozwija się i pięknieje z dnia na dzień, które naprawdę warto wybrać na swoje miejsce na Ziemi. Edward Krasowski, białostocki przedsiębiorca i deweloper dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali, gdzie chcą zamieszka, ma dwie niebanalne oferty. Pierwsza to gotowe domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej na osiedlu przy Lesie Zwierzynieckim. Drugą stanowi kompleks szeregówek na osiedlu Pieczurki gdzie w I zrealizowanym etapie są do odbioru gotowe domy, zaś w II rozpoczynanym etapie wybudowanych będzie w 2019 roku 12 segmentów.

Inwestycje Edward Krasowski to firma deweloperska, która na białostockim rynku istnieje już przeszło dziesięć lat i ma na swoim koncie wiele pomyślnie zrealizowanych inwestycji.

– Specjalizujemy się w realizacji budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz niewielkich budynków wielorodzinnych – mówi właściciel firmy.

Blisko do parku, zoo i centrum

Może nie ścisłe, ale na pewno centrum – tak można powiedzieć o lokalizacji szeregówek przy ulicy Zwierzynieckiej 66 w Białymstoku.

Stąd jest naprawdę blisko do sklepów, szkół przedszkoli, centrów i galerii handlowych, urzędów.

Wszystkie szeregówki są już gotowe do zamieszkania i czekają na przyszłych właścicieli.

Atuty tej inwestycji to:

– podłączenie do miejskiego kanału sanitarnego i wodociągu oraz sieci gazowej

– kablowe podłączenie do sieci energetycznej;

– kontrolowany dostęp poprzez system domofonowo-bramofonowego;

– instalacja światłowodowa z możliwością włączenia sygnału internetowego, RTV i telefonu.

Przyszłym właścicielom zagwarantowany został utwardzony dojazd i dojścia zlokalizowane na nieruchomości wspólnej (dojazd wewnętrzny) oraz wydzielona działka pod segment mieszkalny.

Szeregówki zostały zaprojektowane tak, by zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających klientów. I tak na parterze znajduje się kuchnia, przestronny salon z jadalnią i wyjściem na ogród. Właścicieli samochodów ucieszy na pewno wiadomość o tym, że w planach znalazło się oprócz garażu, również miejsce na drugi samochód przed nim.

Na poddaszu są trzy sypialnie, obszerna łazienka z oknem i garderoba. Bliskość parku zwierzynieckiego sprawi, że miłośnicy przyrody i przebywania na łonie natury, na pewno będą czuć się tu dobrze i swobodnie.

Projektanci osiedla zadbali również o jego kameralność. Jest ono ogrodzone i można na nie wjechać przez ogólną bramę wjazdową.

Kameralne Pieczurki

Ulica Pieczurki 7 – to adres, który powinni zapamiętać ci, którzy cenią sobie ciszę, spokój i zdecydowaną odległość od ścisłego centrum i miejskiego gwaru. Nowe, kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej powstaje właśnie na obrzeżach miasta. Firma Edwarda Krasowskiego już zrealizowała pierwsze segmenty, niebawem rusza kolejny etap inwestycji, który zakończy się w 2019 roku.

Budynki zostaną wykończone w standardzie do własnego zaaranżowania i wykończenia i będą wyposażone w pełną infrastrukturę techniczną.

Na parterze większości z nich będzie: wiatrołap, WC, kuchnia, salon i garaż. Na użytkowym poddaszu są: trzy sypialnie, łazienka, kotłownia i pralnia. Użytkowa powierzchnia poszczególnych szeregówek to ponad

112 m². Dodatkowo jest balkon 3,30 m² i taras – 4,0 m².

O Firmie

Firma powstała w wyniku wpisu do ewidencji działalności gospodarczej pod nazwą „Edward Krasowski” w 2011, aktualnie po zmianie wpisu działa pod nazwą „Inwestycje Edward Krasowski”. Początkowo działalność polegała na wynajmie lokali usługowych., które zostały zakupione w latach 2012 – 2016. W 2015 roku firma poszerzyła swoją działalność o usługi deweloperskie.

Właścicielem jest Pan Edward Krasowski – posiada wykształcenie budowlane oraz doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej w branży developerskiej, które zdobył jako założyciel spółki MARKED-BUD Krasowski, Rogowski Spółka jawna z siedzibą w Białymstoku. Spółka prowadzi działalność w branży developerskiej.

Siedziba firmy: ul. Mazowiecka 48 lok. U2. Białystok

strona internetowa :http://www.inwestycjeekrasowski.pl