nieruchomoscipodlaskie.pl

Osiedle Słoneczne powstaje w Nowodworcach

Z jednej strony rogatki Białegostoku i doskonały dojazd do centrum, z drugiej otulina Puszczy Knyszyńskiej, lasy, łąki i nieskazitelna przyroda. Osiedle Słoneczne powstaje przy przebudowywanej właśnie trasie Białystok – Supraśl, dosłownie 400 metrów od granic miasta.
To kolejna inwestycja niewielkiej, ale solidnej i wiarygodnej firmy Campo, która w swojej ofercie ma również osiedle Zielony Zakątek w Grabówce oraz osiedle Leśne w Wasilkowie.

Dokładna lokalizacja nowej inwestycji to: trójkąt szosy do Supraśla i ulicy Niemeńskiej na Wyżynach. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się sklep spożywczy oraz przystanek komunikacji miejskiej. Dojazd zapewni wygodna dwupasmowa szosa do Supraśla ze zjazdem z drogi serwisowej. Obok osiedla niebawem powstanie nowa ścieżka rowerowa do terenów leśnych przy drodze do Supraśla.

Osiedle Słoneczne to zespół 24 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

– Będzie ono całkowicie ogrodzone i zamknięte. Na terenie osiedla powstanie prywatna droga będąca własnością mieszkańców. Na końcu osiedla zlokalizowany zostanie niewielki zbiornik wodny. Większość działek ma powierzchnię 370 m2. Deweloper oferuje również polbruk na podjeździe i przy wejściu. Domy będą miały ogrzewanie z miejskiej sieci gazowej. Na osiedlu jest zlokalizowana także sieć światłowodowa i elektryczna – mówi Andrzej Grabiński, właściciel Campo.

Wszystkie domy mają powierzchnię około 135 m2 (wraz z garażem). Na parterze do dyspozycji domowników będzie wygodny, prawie 30 metrowy salon połączony z jadalnią oraz kuchnię i wc. Wygodny dostęp z garażu do domu bezpośrednio z wiatrołapu.

– Co ciekawe na piętrze można dowolnie kształtować przestrzeń otrzymując 3 lub 4 pokoje i jedną lub dwie łazienki. Pokoje na piętrze nie mają niepraktycznych skosów i można dowolnie ustawiać meble. Ustawienie ścianek dziełowych realizowane jest zgodnie z życzeniem klienta. Podobnie robiona jest instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna – dodaje Andrzej Grabiński.

Ceny domów na słonecznym osiedlu zaczynają się od 419 000 zł. W każdym jest możliwość instalacji kominka. Budynki posiadają balkony i tarasy. Są zarówno garaże jak i miejsca postojowe. Ogrzewanie pochodzi z miejskiej sieci gazowej.

– Każdy kto ceni sobie spokój i bliskość natury, za z drugiej strony stawia na szybki dojazd do centrum powinien pochylić się nas naszą, słoneczną ofertą – zachęca właściciel firmy Campo.

Zielony Zakątek w Grabówce to kolejna, skończona już oferta firmy Campo. Do sprzedaży zostało tam jeszcze kilka domów. To urokliwe osiedle zlokalizowane jest pomiędzy dwiema ważnymi ulicami nieopodal Białegostoku – Górną i Graniczną. Doskonały dojazd do osiedla zapewnia nowa droga będąca przedłużeniem ulicy Andersa i biegnąca w kierunku ulicy Baranowickiej. Bliskość sklepów, basenu i przystanku komunikacji miejskiej oraz stacji rowerów BiKeR dla niezmotoryzowanych sprzyjać będzie wygodnemu przemieszczaniu się.

– 56 domów za bramą wjazdową stworzoną z myślą o korzystaniu przez mieszkańców i odwiedzających ich gości to pomysł na stworzenie kameralnego i przytulnego osiedla – mówi Andrzej Grabiński z Campo. – Dużą wygodę dla mieszkańców stanowić ma możliwość podjazdu samochodowego pod każdy budynek mieszkalny – posesje od strony uliczki wewnętrznej nie będą ogrodzone, a każdy będzie mógł postawić swoje auto w garażu zlokalizowanym w budynku.
Zieleń w tylnej części posesji przy każdym z domów sprzyjać ma komfortowemu i w pełni bezpiecznemu odpoczynkowi. Działki od tyłu ogrodzone są siatką. Ogólne warunki do zamieszkania również są bardzo dobre.

Firma CAMPO powstała w 2005 r. w celu budowy osiedla domów jednorodzinnych i szeregowych w Wasilkowie. Dotychczas brakowało w rejonie Białegostoku firmy budującej tego typu domy na dużym kilkuhektarowym terenie w jednolitej stylistycznej formie. Dominowały obiekty na małych działkach wciśniętych w istniejącą chaotyczną zabudowę.
Firma Campo już na etapie uzgadniania planu zagospodarowania osiedla dba żeby wszystkie domy na tym terenie miały jednolitą „ willową” formę. Bez tradycyjnych na naszym terenie, a bardzo niepraktycznych poddaszy. Koncepcja ta spotkała się z dużym uznaniem klientów. Dotychczas powstało ok. 140 domów, a kolejne są w przygotowaniu.
Duży sukces w pozytywnym odbiorze stylu zabudowy zmotywował nas do poszukiwania kolejnych lokalizacji . Na kolejne lata firma planuje inwestycje na terenie Białegostoku i okolic. Już teraz ruszamy z osiedlem bliźniaków na Wyżynach – kończy Andrzej Grabiński.
NP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *