nieruchomoscipodlaskie.pl

Yuniversal Podlaski zaprasza na ulicę Botaniczną

Kameralny pięciokondygnacyjny i 3 – klatkowy budynek z lokalami usługowymi na parterze i garażem podziemnym, zlokalizowany w centrum miasta – to kolejna inwestycja, którą realizuje białostocki deweloper Yuniversal Podlaski i którą prezentujemy na naszych łamach. Zapraszamy na ulicę Botaniczną 9A w Białymstoku.

Znajdują się w niej mieszkania o powierzchni od 30,11 m2 do 170 m2, lokale usługowe o powierzchni od 24,22 m2 do 114,33 m2, a także miejsca postojowe i komórki lokatorskie.

Co przemawia za…?

Już dziś można powiedzieć, że do mocnych plusów niewątpliwie zalicza usytuowanie w centrum, które sprzyja doskonałemu połączeniu komunikacyjnemu z każdym punktem miasta, a także zapewnia szybszy dojazd do pracy, urzędów, szkół, uczelni i instytucji.
W pobliżu inwestycji znajduje się rozwinięta sieć linii autobusowych, a także ścieżki rowerowe służące rekreacji. Ulica Botaniczna mieści się nieopodal ulicy Lipowej – reprezentacyjnej ulicy centrum Białegostoku.

Mieszkanie pod klucz, jedyne w swoim rodzaju

– Wprowadziliśmy program wykończenia mieszkań ,,pod klucz” w standardzie podstawowym, średnim i wysokim, dzięki któremu nasza oferta jest jeszcze bardziej konkurencyjna – mówi Hubert Piekut z Yuniversalu Podlaskiego. – Przy ulicy Botanicznej polecamy mieszkania gotowe do odbioru. Klienci cenią sobie wysoki standard wykończenia części wspólnych, wideofony w standardzie, cichobieżne windy firmy Schindler.

Co ciekawe deweloper proponuje zakup przestronnego apartamentu o metrażu przekraczającym 137 mkw. To mieszkanie znajduje się na piątym pietrze i jest gotowe do zamieszkania.
Architekci wnętrz zadbali o najdrobniejsze detale każdego pomieszczenia. Kuchnia została wyposażona w klasyczne meble, które są również funkcjonalne i praktyczne. W salonie, który można połączyć z jadalnią wystarczy tylko wnieść i ustawić meble. We wszystkich pomieszczeniach są już firany, zasłony i żyrandole.
Apartament został tak zaprojektowany, by oddzielić strefę dzienną od tak zwanej nocnej. W tej drugiej znajdują się trzy sypialnie. Jedna z nich jest wyposażona w łazienkę. W sumie w całym mieszkaniu znajdują się aż trzy łazienki – wszystkie kompletnie wykończone. W korytarzu zostało wygospodarowane dodatkowe pomieszczenie, które można wykorzystać na garderobę.

Zalety mieszkania w Centrum:
– lokalizacja, z której wszędzie jest blisko
– dogodna komunikacja miejska we wszystkich kierunkach miasta
– oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy do pracy, uczelni
– bliskość ul. Lipowej i Rynku Kościuszki, gdzie toczy się życie towarzyskie i kulturalne
– lokale mieszkalne i usługowe w Centrum łatwo wynająć, co jest dobrym i sprawdzonym pomysłem na inwestycje w nieruchomości.

O FIRMIE
Firma Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. na podlaskim rynku jest od ponad 26 lat.
– Oferujemy naszym klientom bogaty wybór mieszkań w Białymstoku, Warszawie, Ełku i Suwałkach oraz największy na Podlasiu wachlarz lokali mieszkalnych i usługowych. Naszym celem jest zapewnienie im możliwości dokonywania najlepszych wyborów tak, aby zaspokajały ich potrzeby i spełniały założone funkcje. Rozpoczynając nowe inwestycje kierujemy się różnorodnością lokalizacji i klasyczną formą, by z biegiem lat mogły nadal sprostać wymaganiom i potrzebom – mówi Hubert Piekut – Cieszymy się, kiedy nasi klienci doceniają nas jako developera, ponieważ ich opinia jest dla nas najważniejsza. A kiedy mamy okazję odbierać oficjalne nagrody, wiemy, że są one potwierdzeniem jakości, za którą cenią nas mieszkańcy i użytkownicy naszych budynków. To dzięki nim mieliśmy okazję zostać laureatami nagród takich jak: Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu, Luksusowa Marka czy Biznesowe Odkrycie Roku 2010.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *