nieruchomoscipodlaskie.pl

Przyroda niedaleko centrum. Osiedle Zielona Górka zaprasza

Za płotem las, zieleń i piękna przyroda. Kto z nas nie chciałby zamieszkać w takiej okolicy? Na pewno wielu klientów skusiłoby się na taką lokalizację, jednak obawa przed złym lub długim dojazdem do centrum miasta sprawia, że nie zdecydują się oni na taką inwestycję. Rozwiązaniem idealnym jest oferta domów szeregowych zlokalizowanych na osiedlu Zielona Górka – to sąsiedztwo terenów zielonych, przy jednoczesnym dobrym skomunikowaniu z sercem Białegostoku.

Urokliwe osiedle domów szeregowych Zielona Górka powstaje przy ulicy Weneckiej, a dokładnie na granicy dwóch białostockich osiedli: Starosielce i Zielone Wzgórza. W ramach inwestycji powstaje 29 budynków z pełną infrastrukturą. Dlaczego warto poznać bliżej szczegóły inwestycji?

Deweloper stawia na przestrzeń, stąd też przyszli mieszkańcy osiedla będą mieli do dyspozycji nie tylko duże domy, ale równie przestronne ogrody. Dodatkowo każdy ogród wyposażony został w praktyczne pomieszczenie gospodarcze o metrażu blisko 3 mkw., a jego głównym przeznaczeniem jest przechowywanie niezbędnych sprzętów.

W naszej ofercie znaleźć można działki o powierzchni od ok. 200 do 550 mkw. Metraże domów też nie są małe. Segmenty środkowe mają powierzchnię użytkową od 188 do 204 mkw., natomiast w segmentach brzegowych metraż ten wzrasta do 216 mkw. Na chwilę obecną ostatni segment brzegowy został już sprzedany. W ofercie zostało 5 domów środkowych. – mówi Anna Andrzejewska, przedstawicielka dewelopera.

Najwyższa jakość budownictwa

Głównym atutem inwestycji deweloperskiej jest wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów, m.in. cegły ceramicznej z Lewkowa, od lat uznawanej za jeden z najlepszych i najbardziej trwałych materiałów budowlanych. Do docieplenia elewacji i poddaszy stosuje się wełnę mineralną takich producentów jak Isover i Isoroc. Dodatkowo montuje się wysokiej jakości stolarkę drewnianą taką jak Witraż, Fakro czy Gerda. To wszystko sprawia, że mieszkańcy osiedla mogą mieć pewność, że zamieszkają w solidnie wykonanych budynkach.

Osiedle z przedszkolem

Mieszkańcom osiedla, którzy mają już rodziny i dzieci, przygotowano nie lada ułatwienie. Ogromnym plusem inwestycji jest uruchomienie Przedszkola Na Zielonej Górce. W tym dwukondygnacyjnym budynku z własnym placem zabaw, ogrodem warzywnym i boiskiem do gry w piłkę nożną, każdy przedszkolak może czuć się dobrze i w pełni bezpiecznie. Placówka ma szeroką ofertę zajęć dodatkowych; przyjmuje także dzieci z orzeczeniami o niepełnosprawności i oferuje im profesjonalną terapię.

A jak wygląda rozkład domów?

W zależności od rodzaju, znajduje się w nich pięć lub sześć pokoi, dwie garderoby oraz trzy, a nawet cztery łazienki – dodaje pani Anna. – Każdy segment posiada również garaż oraz użytkowe poddasze.

Ogromnym plusem inwestycji jest fakt, że domy położone są prostopadle do głównej ulicy, dzięki czemu do mieszkańców nie docierają odgłosy ruchu ulicznego. Bliskie sąsiedztwo lasu i terenów zielonych gwarantuje dodatkowo tak cenną ciszę i spokój.

NP