nieruchomoscipodlaskie.pl

Nowa Piastowska w budowie

Atrakcyjna lokalizacja, przystępne ceny mieszkań oraz kameralność inwestycji prowadzonych przez przedsiębiorstwo budowlane Asko sprawiają, że zainteresowanie ofertą mieszkań dostępnych w Białymstoku stale rośnie. Współczesny klient poszukuje nie tylko rozwiązania nowoczesnego, ale również dostosowanego do indywidualnych potrzeb – i to wszystko znaleźć może w biurze sprzedaży przy ulicy Brukowej 28.

Nowoczesny budynek mieszkalny położony blisko centrum Białegostoku, na rogu ulic Towarowej i Piastowskiej już w 2018 roku będzie zdobił przestrzeń miejską. Wysoki standard wykończenia oraz minimalistyczny design wyznaczać będą jakość inwestycji, w której oprócz mieszkań o standardowym rozkładzie i metrażu znajdą się również ekskluzywne apartamenty.

Mieszkania dla rodzin

– 150 mieszkań, wśród których większość to 3 pokojowe lokale mieszkalne o metrażach do 65 mkw. to oferta kierowana głównie do rodzin – mówi Barbara Uściłko z Asko. – Przy wielu mieszkaniach pierwszych 5 pięter budynku znajdować się będą rogowe balkony o powierzchni nawet do 15 mkw. Najwyższe piętra naszej inwestycji, 6 i 7, zaprojektowane zostały z myślą o stworzeniu bardzo komfortowej przestrzeni apartamentów, gdzie niestandardowa wysokość pomieszczeń nawet do 4 metrów nada wnętrzu niebanalnego charakteru.
Na tym jednak atuty inwestycji realizowanej przez Asko się nie kończą. Przyszli mieszkańcy Nowej Piastowskiej do dyspozycji będą mieli także przestronne balkony i tarasy, a prawdziwą ozdobą mieszkań i gwarancją dużego nasłonecznienia będą duże okna. Wygodzie użytkowania mieszkań sprzyjać będzie także budowa parkingu podziemnego, gdzie oprócz miejsc postojowych, znajdą się również garaże i komórki lokatorskie. Dodatkowo, komórki lokatorskie znajdować się też będą na piętrach budynku.

Osiedle doskonale skomunikowane

Doskonała infrastruktura dzielnicy, bliskość przystanków komunikacji miejskiej, szkół, przedszkoli i szeroka dostępność punktów usługowo – handlowych, w tym galerii handlowej oraz popularnych dyskontów: Biedronki i Lidla – to wszystko sprawia, że lokalizacja nowej inwestycji realizowanej przez developera jest idealna.
– Przyszli mieszkańcy osiedla pragnący się zrelaksować i wyciszyć będą mogli wybrać się na spacer do Parku Starego im. Księcia Józefa Poniatowskiego, znajdującego się nieopodal Teatru Dramatycznego. Do tego bliskość licznych ścieżek rowerowych i stacji rowerów miejskich sprzyjać będzie towarzyskim wyprawom niekoniecznie jedynie w granicach miasta. Rodziny z dziećmi także znajdą coś dla siebie: bliskość nowocześnie wyposażonego placu zabaw oraz siłowni na świeżym powietrzu na Węglowej sprawi, że wolne, słoneczne popołudnia będą tylko udane.
– Ceny mieszkań nie będą przekraczać możliwości białostoczan i kształtować się mają na poziomie 4700 – 5300 zł za mkw., przy czym ceny można negocjować – mówi pani Barbara Uściłko. – W naszej inwestycji liczy się lokalizacja i bliskość centrum. Co ważne, klienci zainteresowani zakupem mogą skorzystać z dopłat MdM, dedykowanych niektórym mieszkaniom. W sierpniu bieżącego roku uruchomiona być ma pula 5 % budżetu na rok 2018.
Inwestycja u zbiegu ulic Towarowej i Piastowskiej rozpoczęła się w maju bieżącego roku. Zakończyć się ma w 2018 roku.
NP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *