nieruchomoscipodlaskie.pl

Płytki BOKARO wyróżnione w prestiżowym konkursie

Ciekawa propozycja, interesujące wzornictwo i ładna kolorystyka – to tylko niektóre opinie jury konkursu „PERŁY CERAMIKI” na temat wyróżnionych w nim kolekcji. Docenione zostały w szczególności dwie linie: MARTINICA i CAMINOS. To płytki dostępne wyłącznie w salonach Bokaro na terenie całej Polski.

W sierpniu br. odbyło się posiedzenie jury II edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2017 organizowanego przez redakcję kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”, a od 2012 r. wspólnie z firmą CAD Projekt K&A. Cel konkursu to zwrócenie uwagi architektów, projektantów wnętrz, dystrybutorów i odbiorców płytek ceramicznych na kolekcje, wyróżniające się spośród innych dostępnych na polskim rynku. Oceniano przede wszystkim wzornictwo i parametry techniczne. W tegorocznej edycji jury nominowało 12 kolekcji płytek ceramicznych do tytułu „Perła Ceramiki UE 2017”, „Perła Ceramiki Dystrybutorów 2017” oraz „Perła Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2017”.
Wśród docenionych laureatów zaszczytne miejsce znalazły płytkie, które są w ofercie firmy BOKARO.

MARTINICA w przystępnej cenie

Jedną z kolekcji, która została doceniona przez arbitrów „PEREŁ CERAMIKI” jest MARTINICA. Jury nie miało najmniejszych wątpliwości, że te płytki ścienne są interesującą propozycją dla tych, którzy poszukują niedrogich ale efektownych rozwiązań. Koncept, który proponuje BOKARO to modny projekt, podkreślający ładne, efektowne szarości, które nadają wnętrzom łazienek klasę i szyk. Kolekcja zawiera interesujące inserta z ciekawym, srebrnym motywem geometrycznym, a także ciekawe idealnie komponujące się z płytkami metalowe mozaiki i listwy.
– W tej linii zawarliśmy płytki szkliwowe o gładkiej powierzchni. Ta kolekcja inspirowana była na stylistyce skandynawskiej. To rozwiązanie doskonale sprawdzi się nie tylko w łazienkach, ale może być dedykowane klasycznym i minimalistycznym kuchniom – mówi Elżbieta Rusiłowicz,kierownik salonu BOKARO.

CAMINOS uniwersalne zastosowanie

Firma BOKARO po rozstrzygnięciu prestiżowego konkursu jakim są „PERŁY CERAMIKI” ma jeszcze jeden, ale za to bardzo duży powód do dumy. Linia gresów CAMINOS również została doceniona przez konkursowe jury. W jego ocenie to udana i unikalna kolekcja rektyfikowanych gresów szkliwowych o zastosowaniu uniwersalnym. Jej atutem jest ładna i przemyślana kolorystyka, interesujące wzornictwo, imitujące zatarty beton. Dodatkowo płytki zawierają doskonałe parametry techniczne i są dostępne w korzystnych cenach.
Rozmiar płytek to 60*60 cm. Dostępne jako płytki matowe i półpolerowane w czterech wersjach kolorystycznych: beige, grey, dark grey oraz white. – Bardzo się cieszymy, że zostaliśmy docenieni w tak prestiżowym konkursie i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań by nasi klienci byli z nas jeszcze bardziej zadowoleni. Służymy im fachową poradą i podpowiadamy najbardziej korzystne, ale też i modne rozwiązania – mówi Elżbieta Rusiłowicz.
aga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *