nieruchomoscipodlaskie.pl

Zamieszkaj na Bacieczkach lub w centrum

Nowe mieszkania powstają nie tylko w centrum, ale i na Bacieczkach. To doskonałe miejsca dla klientów poszukujących bliskości do śródmieścia lub komfortowego, ale wciąż bliskiego, oddalenia od centrum. Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga ma się czym pochwalić.

– Budownictwo wielorodzinne to nasz priorytet, stąd też tworzymy miejsca do zamieszkania dla ludzi młodych, u których istotnym czynnikiem wyboru jest bliskość centrum – opowiada Rafał Szeliga, deweloper. – Adres Piasta 5 na Bojarach to inwestycja rozpoczęta w sierpniu 2016 roku, którą do użytku oddamy w grudniu 2017 roku. Na przyszłych mieszkańców czekają tu 33 mieszkania o zróżnicowanej wielkości, od 39 do 77 mkw., dzięki czemu każdy potencjalny nabywca ma szansę znaleźć lokal dopasowany do indywidualnych potrzeb. Każde mieszkanie ma własne miejsce parkingowe w podziemiach, a jego wykupienie to koszt 25 000 zł.

Oprócz mieszkań, przy Piasta 5 można kupić także lokale. Cena tych pierwszych zawiera się w przedziale 4 900 – 5 650 zł/mkw., ceny lokali są wyższe i zaczynają się od 6 100 zł/mkw. Powierzchnia dostępnych lokali jest różna i wynosi od 94 do 129 mkw. Z decyzją zakupu warto się pospieszyć – część mieszkań i lokali zostało już sprzedanych.

Nowa zabudowa szeregowa

Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga ma bardzo zróżnicowaną ofertę i nie zamyka się jedynie na inwestycje w centrum. Doskonałym adresem do zamieszkania może stać się także ulica Produkcyjna, przy której powstaje zabudowa szeregowa oraz bliźniak.

– Inwestycję na osiedlu Bacieczki rozpoczęliśmy w maju 2016 roku – mówi Rafał Szeliga. – Naszym celem jest stworzenie 4 domków w zabudowie szeregowej oraz 1 bliźniaka, a głównym atutem powstających budynków jest ich powierzchnia – ok. 100 mkw. oraz doskonały, bardzo funkcjonalny rozkład. Właściciele budynków otrzymają także dostęp do przydomowych ogródków o powierzchni od 34 do 172 mkw. Termin oddania do użytku szeregówek, jak i bliźniaka to III kwartał 2017 roku.

Co sprawia, że inwestycja przy ulicy Produkcyjnej jest tak atrakcyjna? To bliskość przedszkoli, szkół, przychodni oraz bogato wyposażonej, pobliskiej galerii handlowej. Dużym atutem lokalizacji jest także korzystne skomunikowanie z centrum miasta. A jak kształtują się ceny inwestycji prowadzonych na Bacieczkach? – Koszt domu w zabudowie szeregowej to 395 – 420 tysięcy zł, bliźniaka o powierzchni 84 mkw. z ogrodem o wielkości 200 mkw. – 430 tysięcy.

Ciągły rozwój to podstawa sukcesu

Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga wciąż inwestuje i tworzy nowe, atrakcyjne lokalizacje na mieszkaniowej mapie Białegostoku. Tu wspomnieć należy o nowej inwestycji, która rozpocznie się w II kwartale 2017 roku.

Budynek mieszkalny wielorodzinny przy ul. Jana Pawła II na osiedlu Młodych ma być nowoczesną, 8-kondygnacyjną budowlą, z garażami i miejscami postojowymi w podziemiach – opowiada Rafał Szeliga. – Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z komórek lokatorskich na piętrach, a dodatkowym plusem inwestycji pozostaje świetna lokalizacja przy samym parku. Docelowo w tym miejscu powstać ma 220 komfortowych mieszkań. Planowany termin rozpoczęcia inwestycji przy ul. Jana Pawła II to III kwartał 2017 roku.

NP

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *