nieruchomoscipodlaskie.pl

Poznaj inwestycję firmy JAZ-BUD w dzielnicy Bojary

Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny!

Rozpoznawalna firma deweloperska JAZ–BUD prezentuje kolejną inwestycję – budynek “I” na nowobudowanym osiedlu Nowe Bojary. Inwestycja została zlokalizowania w dzielnicy Bojary i łączy zalety tętniącego życiem centrum z urokami kameralnej dzielnicy. Marka, dzięki zaadoptowaniu terenów pofabrycznych realizuje wyjątkową koncepcję bez ingerencji w zabytkową zabudowę. Osiedle jest idealnym miejscem dla osób szukających komfortu, jaki gwarantuje spokojna okolica, a jednocześnie pragnących czerpać korzyści oferowane przez centrum miasta. 

Ten nowoczesny kompleks mieszkalny został stworzony w pobliżu niemal stuletnich budynków nadających niepowtarzalnego klimatu okolicy. Inwestycja zrealizowana jest w dogodnej lokalizacji, u zbiegu ul. Kraszewskiego i ul. Towarowej. Budynek całej inwestycji został zaprojektowany z użyciem nowoczesnych technologii. Zadbano w nim o dodatkowe udogodnienie w postaci dwupoziomowego parkingu podziemnego oraz lokali usługowych zlokalizowanych na parterze budynku.

Najnowsza inwestycja obejmuje budynek “I”, w którym zlokalizowanych jest ponad 320 mieszkań o różnym metrażu i standardzie wykonania. Znajdują się tu mieszkania jednopokojowe, dwupokojowe oraz trzypokojowe o metrażach od od 25,62m2 do 64,78m2. Tak szeroki wachlarz wyboru sprawia, że ofertę dla siebie znajdą osoby w różnym wieku: single, osoby w średnim wieku, jak i studenci, a także seniorzy, bezdzietne pary, rodziny z dziećmi i małżeństwa planujące potomstwo. Codzienne życie ułatwią mieszkańcom lokale usługowe o powierzchniach od 42,48m2 do 86,15m2, które są przystosowane do zagospodarowania np. pod sklep, gabinet fryzjerski czy gastronomię. Pod budynkiem znajdują się miejsca parkingowe dostępne już od 30 000 złotych – ich ostateczna cena jest zależna od wielkości. Każdy właściciel mieszkania o powierzchni ponad 40m² ma obowiązek zakupić również miejsce parkingowe. Ponadto w budynku znajdują się również komórki lokatorskie w cenie od 6 000 zł. 

Mieszkania w budynku “I” stanowią zatem doskonałą opcję dla osób, które szukają lokum o wysokim standardzie, w centrum miasta, z łatwym dostępem do wszystkich niezbędnych udogodnień. Warto dodać, że mieszkania będą dostępne do odbioru w III i IV kwartale 2025 roku, co daje wystarczająco dużo czasu na zaplanowanie przeprowadzki i dostosowanie się do nowych warunków mieszkaniowych.

Budynek I został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie mieszkańców, dlatego wykorzystano w nim najnowsze technologie oraz wysokiej jakości materiały. Jego lokalizacja w atrakcyjnej części miasta sprawia, że stanowi idealną propozycję dla osób, które szukają wygodnego mieszkania w spokojnej okolicy.

Firma JAZ-BUD udostępnia więcej szczegółów dotyczących wszystkich inwestycji na swojej stronie internetowej, gdzie można znaleźć informacje m.in. na temat ceny mieszkań, dostępności i lokalizacji.

Dlaczego warto zaufać firmie JAZ–BUD i zainteresować się oferowanymi przez nią mieszkaniami? Przede wszystkim za wysoką oferowaną jakością budynków idzie wiedza i doświadczenie. Przedsiębiorstwo Budowlane JAZ–BUD Sp. z o.o. powstało w marcu 1998 roku. Obecnie stanowi Grupę JAZ-BUD prowadzącą działalność deweloperską oraz realizuje generalne wykonawstwo na terenie województwa podlaskiego i mazowieckiego. Firma podejmuje się kompleksowej realizacji obiektów budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych i inżynieryjnych. Jej wyróżnikiem jest fakt posiadania własnego zaplecza technicznego do realizacji inwestycji budowlanych. Na własnym gruncie buduje wielorodzinne budynki mieszkalne wraz z lokalami usługowymi i podziemnymi garażami wielostanowiskowym oraz wykonuje realizacje na zlecenie inwestorów zewnętrznych. Marka dba o to, aby powstałe inwestycje były usytuowane w przemyślanie wybranych lokalizacjach, spełniających oczekiwania potencjalnych klientów. Dba o komfort życia przyszłych mieszkańców budynków wielorodzinnych, dlatego stawia na staranne wykonanie i wykończenie wnętrz na wysokim poziomie oraz właściwy dobór dobrych jakościowo materiałów. Spółka koncentruje się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie budownictwa i architektury.O firmie

Firma powstała w marcu 1998 roku. Obecnie stanowi Grupę JAZ-BUD, która prowadzi działalność deweloperską oraz realizuje generalne wykonawstwo na terenie województwa podlaskiego, oraz mazowieckiego. JAZ–BUD realizuje kompleksowo obiekty budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, obiekty przemysłowe i inżynieryjne. Posiadamy w całości własne zaplecze techniczne do realizacji inwestycji budowlanych. JAZ–BUD prowadzi głównie działalność deweloperską, polegającą na budowie na gruntach własnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z lokalami usługowymi i podziemnymi garażami wielostanowiskowymi. Nasze inwestycje z nowymi mieszkaniami to projekty w doskonałych lokalizacjach. Wykonujemy również obiekty mieszkalne oraz inżynieryjne na zlecenie inwestorów zewnętrznych takich jak np. Spółdzielnie Mieszkaniowe. Posiada wielkie doświadczenie, dzięki czemu zaufało im tysiące osób.

BIURO SPRZEDAŻY Białystok ul. Świętokrzyska 3 85 651 49 49 biuro@jaz-bud.pl 

BIURO SPRZEDAŻY Warszawa ul.Bodycha 34 22 698 22 23 warszawa@jaz-bud.pl